Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 1509 0
04.02.2022

Co to jest gra Roblox? Informacje, ciekawostki oraz wiele innych :)

Roblox to kreatywna gra w której rozbudujemy swoją kreatywność. Znajduję się wiele ciekawych, fajnych trybów. Tryby te tworzą gracze. Tworząc grę można pobudzić swoją kreatywność. Gra ta jest darmowa i nie trzeba wydawać na nią zbędnej ilości pieniędzy. Społeczność gry tej jest głównie spokojna, lecz należy samemu przestrzegać zasad zachowania. Wszelkie przekleństwa itp. są karane banem lub ostrzeżeniem. Na robloxie znajduję się wiele hakerów lub exploiterów którzy zamierzają psuć rozrywkę. Przez takich ludzi można stracić konto! Aby zapobiec straceniu konta należy połączyć swoje konto z emailem. Wyróżniamy trzy główne typy gier na roblox:

Tycon- Polega na budowaniu jakiś konstrukcji na które mamy zbierać jakąś sumę pieniędzy (wirtualnych) w danym trybie.

Obby- Jest to coś podobnego na styl parkura w którym od samego początku musimy dość do samego końca robiąc dane przeszkody

Simulator-Jest to typ trybu w którym mamy coś robić aby zyskiwać coraz większą liczbę Mocy lub czego innego (mam nadzieję że zrozumiale wytłumaczyłem.)


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W robloxie można poznać wielu ludzi, możemy ćwiczyć język angielski. Roblox pozwala nam grać wspólnie ze swoimi przyjaciółmi nie martwiąc się na dalsze położenie. W roblox może grać społeczność od tej młodszej kategorii wiekowej do tej starszej. W grze tej znajduję się waluta robux (R$) Waluta ta umożliwia nam kupywanie akcesorii, obuwia oraz więcej do naszego avatara, lecz można kupić gamepassy do trybów a nawet można stworzyć własną grupę za 100$!!!!

Można też kupić subskrypcje roblox premium dzięki któremu można tworzyć ciuchy i nie tylko. Dzięki roblox premium dostaję się 450 R$ Jedną z gier która kosztuję 25R$ jest bloxburg który osiągnął wielki skok popularności. Jednak nie powinniśmy wydawać ogromnego majątku na tą grę (to zależy od nas). Aby stworzyć swoją grę powinien zostać zainstalowany program roblox studio. Jeśli roblox studio jest trudny do zrozumienia poprzez skrypty i inne można znaleźć wiele poradników w internecie np. Na youtube. Roblox może być idealną grą na nagrywanie jakiego kolwiek typu video.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Dodając posiadamy własnego avatara którego możemy zmieniać dodając włosy, obuwie oraz więcej. Można też zapisywać wygląd avatara aby w każdej chwili można było zmieniać do stanu przed zmienieniem wyglądu zapisanego. Dostępna jest opcja kupywania gotowych avatarów stworzonych przez twórców. W grach odbywane są eventy m.in. koncerty sławnych gwiazd w których możemy zyskać przedmioty do swojego avatara. Niestety w sklepie avatara (catalogu) znajduję się wiele oszustw. Najwięcej tego typu oszustw jest związane z ubraniami. Twórcy tych ubrań usuwają teksturę ubrania nazywane jest to (Content Deleted). Przez to textura nie jest widzialna przez nas. Przez to możemy stracić swoje robuxy. Trzeba uważać co się kupuję od podejrzanych osób. Takie obówie powinno zostawać zgłaszane. Więc w skrócie roblox jest to gra z dużym potencjałem w której możemy się dobrze bawić :)



Dziękuje za czytanie i pozdrawiam :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kapitan c

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jak zdobywać fame i osiągnąć wyższy level w MSP.

Poradnik Tosiaa0721
2

Co więcej niż mod Kroniki Mrytany ! Recenzja fanowskiego dodatku Kroniki Myrtany: Archolos

Recenzja Tybero
3

Co wycięto z oryginalnej trylogii Gothic ? Część 1 Gothic

Recenzja Tybero
4

League of Legends Vel'koz - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
5

Hero Zero Co sądzę o tej grze? Wady i zalety

Recenzja SHITTO
6

MovieStarPlanet MSP Dlaczego MSP traci użytkowników?

Recenzja bananowajulittka
7

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
8

Eldarya Recenzja odcinka 27 (Spoilery)

Recenzja Qitria
9

Clash of Clans Clash of Clans The Best!

Poradnik karyna2019
10

Gry na które czekam !

Recenzja Osa1020
Chat