Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 3 1172 0
14.10.2017

Polska duma gatunku MMORPG

W tym artykule postanowiłem podzielić się z wami moimi wrażeniami, które odnoszę po kilkutygodniowej rozgrywce w Margonem:

Do zarejestrowania się do gry przekonała mnie oferta serwisu na witrynie którego właśnie jesteście . Wykalkulowałem, że można zdobyć całkiem niemałą ilość bananków, bez wielkiego nakładu czasu i starań. Dodatkowo, gry nie trzeba pobierać, gdyż Margonem działa na przeglądarce. Toteż, założyłem konto z chęcią nabicia wymaganego level'a i otrzymania nagrody. Wybrałem świat Aldous i klasę wojownika. Gdy tylko wszedłem do gry, zauroczyła mnie grafika, ładne modele postaci i potworów oraz interfejs, z którego obsługą poradzi sobie nawet małe dziecko. Każda lokacja była bardzo ładnie zaprojektowana i wzbogacona w dużą ilość detali, które cieszą oko. Poniżej przedstawiam screenshot'a który przedstawia mapę, w której znajdziemy się po pierwszym wejściu do gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Podstawowymi zadaniami w tego typu grach są:
-wypełnianie questów,
-"expienie" swojej postaci
-stopniowe ulepszanie jej, poprzez zmienianie ekwipunku na lepsze.

W Margonem wszystkie te rzeczy sprawiały mi przyjemność!

System walki jest całkiem w porządku, początkowo nie było w nim nim nic ciężkiego, lecz z upływem czasu prowadzenie walki może się powoli komplikować (kilkuosobowe walki, umiejętności klasowe)

Expienie jest efektywne, tzn. dostajemy wynagrodzenie współmierne do włożonej pracy; oprócz tego mamy możliwość zdobycia przedmiotów o różnej randze: NORMALNYCH(szarych), UNIKATOWYCH(żółtych), HEROICZNYCH(niebieskie) oraz najbardziej pożądanych przez graczy- LEGENDARNYCH(pomarańczowe). Zdobywamy je poprzez "ubijanie" wybranych potworów, które to potwory dzielimy znowu na 5 typów, tzn:

--> Normalne

--> Elity

--> Elity 2

--> Herosi

--> Tytani

Jeżeli chodzi o questy, to zadania napisane przez twórców Margonem są jednymi z najlepszych z gier, w które dotychczas było mi dane zagrać. Są napisane ciekawie, niektóre przedstawiają nawet historię, która potrafi rozśmieszyć, czy wzbudzić smutek. Każdy quest, jaki wykonałem, dał mi satysfakcje, a podczas wykonywania nie czułem znudzenia, czy złości.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Osobiście gra mi się bardzo spodobała, nawet do tego stopnia, że gram w nią, już nie po to, aby zdobywać bananki, lecz z czystej przyjemności. Podczas gry na pewno spotkamy wiele innych graczy, z kilkoma pewnie się zaprzyjaźnimy. Poznałem wiele wartościowych osób, z którymi utrzymuję stały kontakt i jestem zadowolony z zawarcia tych znajomości. Twórcy zapewniają graczom wiele atrakcji, np.: ciekawe eventy, czy częste minieventy.
Na bieżąco są wprowadzane do gry poprawki, oraz nowe lokacje, czy misje, co pokazuje, że gra nie stoi w miejscu, lecz stale rozwija się.

Dlatego jeżeli nie macie bardzo ważnych zajęć i szukacie przyjemnego zajęcia na domowe wieczory, to z całego serca polecam wam tę grę. Gwarantuję, że spędzicie tam wiele przyjemnych godzin i nie będziecie żałować poświęconego czasu.

Pozdrawiam :)
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez STASZK

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Od silvera po Globala - CS GO

Poradnik BabciaGD
2

CSGO Prime (B2P) M4A4 vs M4A1-S - którą wybrać - porównanie!

Poradnik JestemKacper
3

League of Legends Kai'sa - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Stare margonem.

Recenzja TurboBagiety
5

Spellforce -> Gra mojego życia

Recenzja Quaresma
6

DOTA 2 Pancerz i jego znaczenie w grze

Poradnik Zwyrolek
7

Just Cause - "takie w sumie fajne to"

Recenzja wzarek
8

Kholat - zajefajna gra!

Recenzja EnCyklo_
9

CSGO Prime (B2P) Od Silvera do Globala

Tutorial wojciak81
10

Fortnite Opis Fortnite Batlle Royale

Recenzja wekend
Chat