Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 2023 0
11.09.2017

Margonem - Gra warta uwagi !

Witajcie Banankowi gamerzy !

W tym artykule spróbuję wam udowodnić, że margonem.pl to gra warta uwagi oraz poświęcenia czasu.
Zacznijmy od tego, że margonem to gra przeglądarkowa więc nie potrzebujemy wiele czasu na to, aby zacząć w nią grać.(NIE MUSIMY NIC POBIERAĆ!!!)


Ta oto Gra wyróżnia się zróżnicowaniem klas mamy podstawowego wojownika, ale również mamy jego hybryde z magiem czyli paladyna.Zróżnicowanie postaci jest na naprawdę dobrym oraz przyzwoitym poziomie.


Jest to gra nie wymagająca od nas wielkiego poświęcenia czasu, ani wyrzeczeń mamy dwie opcje rozwoju naszej postaci:
*Zostajemy na jednym poziomie pod daną elite II i farmimy, aż zdobędziemy zacny ekwipunek.
*Expimy, wbijamy jak największy poziom nie zwracając uwagi na ekwipunek, sprzedając itemki z loota wystarczy nam na podstawowy inventory oraz potiony.(jest to opcja
wymagająca poświęcenia o wiele więcej czasu niż opcja wyżej).

Autor - "osobiście polecam opcje nr 1"

Co do balansu, moim zdaniem jest jedna z bardziej zbalansowanych gier MMORPG, roli nie gra tylko ekwipunek dużą rolę gra to jak rozwiniesz swoje umiejętności, możesz mieć świetny ekwipunek, a słabe umiejętności i będziesz słaby to samo na odwrót.Więc gra stoi otworem dla nowych graczy.


Co do graczy, hmm... wydaję mi się, że 70% margoneńczyków jest na przyzwoitym poziomie inteligencji oraz kultury osobistej, a co do pozostałych 30% domyślcie się sami :).Cały świat gry zrzesza naprawdę masę fajnych osób, można poznać wiele ludzi z którymi wasza więź będzie równie mocna jak w realu.


Więc jeśli jeszcze zadajesz sobie pytanie czy warto zagrać, to po przeczytani tej recenzji nie powinieneś mieć już żadnych wątpliwości, że warto !!!.

Autor - "Powodzenia w świecie Margonem !"
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Stawiaj czoła, niezwyciężonym potworom w tej dynamicznej grze MMORPG. W świecie margonem znajduję się ponad 900 potworów którym możesz stawić czoła !. Wiele potworów czeka tylko na to, abyś staną z nimi do walki.Można wyróżnić cztery rodzaje potworów są to : Elity, Elity II, Herosi oraz Tytani.Elity są to jedne z najsłabszych potworów ponad zwykłymi mobami bez trudu damy sobie z nimi rade w walce 1v1 lub też 1vX.Elity II tutaj poprzeczka jest już unoszona wysoko, bez przewagi 13 lvli lub potężnego ekwipunku oraz świetnych umiejętności nie mamy praktycznie szans jej pokonać. Herosi podobnie z jak z elitami II, tylko polecam bić je tylko i wyłącznie z drużyną, ponieważ wtedy mamy o wiele większą szanse na unikalny, heroiczny bądź legendarny drop.Co do tytanów, aby je pokonać na świecie zwykłym potrzebujemy często 10 osobowej grupy oraz bardzo dobrze zgranej ekipy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Giń z honorem !
Pamiętaj, że śmierć w margonem to zupełnie normalna sprawa hah nazwał bym to nawet chlebem powszednim wszystkich graczy margonem. Zdarza się ginąć raz za razem, ale musisz pamiętać, że nie wolno się zniechęcać po pierwszej czy drugiej śmierci !. Każda śmierć ma dodawać Ci motywacji, abyś zdobywał doświadczenie, ekwipunek i wrócił tam gdzie zginąłeś i się zrewanżował. Jeśli to jakiś gracz zrób to samo, PvP to nieodłączny element tej gry są krwawe łaźnie które są niesamowitym urozmaiceniem rozgrywki(Ale to dla bardziej zaawansowanych graczy).Dlatego musisz pamiętać, aby nigdy się nie poddawać musisz stawiać czoła wszelkim przeciwieństwom, tak aby w przyszłości stać się nową legendą gry margonem.pl najlepszej gry przegądarkowej MMORPG w której masz do wyboru aż sześć profesji !.

Odważysz zacząć pisać swoją historie od nowa ?!.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Maciekyhy

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

My Free Zoo Twój własny świat zwierząt

Poradnik Bananek2014
2

Forge of Empires Poradnik jak zacząć gre w Forge of Empires

Poradnik StorkTort
3

Crossout Sposób na zwycięstwo

Poradnik Bananek2012
4

Shakes & Fidget Shakes & Fidget - jako ciekawa i wciągająca gra przeglądarkowa

Recenzja Ahatobanana
5

Far cry 2 - niedokończony produkt

Recenzja BLAZEJ1
6

Biblioteka Modów - Gothic - 1. Cienie Przeszłości

Recenzja Tybero
7

Brawl Stars Jak łatwo wbijać Mastery w Brawl Stars: Praktyczny poradnik

Poradnik Piotrex3111
8

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
9

League of Legends Jak grać bohaterem Teemo?

Poradnik xB_
10

DOTA 2 DOTA 2 Poradnik który pomoże ci zrozumieć najważniejsze problemy gry!!!

Poradnik cysiu7
Chat