Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 1079 0
25.08.2022

Jak robić ładne looki na msp?

W dzisiejszym artykule postaram się wyjaśnić, jak robić looki na msp aby wyglądały one dobrze. Nie obrażam żadnych looków, każdy jest na swój sposób piękny. Poradnik ten jest dla osób początkujących, nie umiem bowiem zbyt dobrze wyjaśniać, mam jednak nadzieję że pomoże on w jakiś sposób.


CZĘŚĆ 1: STYLIZACJA


1.Kolorystyka

Kolorystyka może być dowolna. Należy aczkolwiek używać kolorów pasujących do siebie aby te kolory się ze sobą nie "gryzły". Jeśli nie wiesz, jakie kolory do siebie pasują, znajdź w internecie koło kolorów. Kolory leżące obok siebie pasują do siebie nawzajem i można je ze sobą łączyć. Istnieją przypadki kolorów, które pasują do siebie nawet jeśli nie są na kole kolorów obok siebie, ale są to najczęściej odzienie pastelowe. Najbardziej zalecane są kolory nie będące neonowe , aczkolwiek jeśli wie się jak to można ładnie połączyć neonowe kolory ze sobą. Najlepiej łączyć je z czarnym.


2.Ubrania

Nie należy łączyć ze sobą ubrań które do siebie nie pasują, np. sukienka i spodnie, elegancka bluzka i "punkowe" spodnie. Można natomiast połączyć bluzę ze spódniczką albo założyć długie skarpety na kabaretki. Jeżeli nie jesteś pewny/a, jakie kolory do siebie pasują, możesz sprawdzić to w internecie.


3.Dodatki

Bardzo ważną częścią looka są dodatki, gdyż to one dodają każdej stylizacji blasku i sprawiają, że nie są takie nudne. I tak jak w przypadku kolorów i ubrań, muszą one pasować do siebie zarówno jak i do całości. Do eleganckich looków jest wszelkiego rodzaju błyszcząca biżuteria, kabaretki (NIGDY PODARTE) jak i eleganckie torebki. Do grunge'owych stylów bardzo fajne są kabaretki (również te podarte), skórzane chockery (szczególnie z metalowymi dodatkami), łańcuchy podoczepiane do ubrań.


4.Twarz


Twarz musi pasować do całości i wyglądać dobrze. Nie są polecane kolory skóry które są pomarańczowe albo zbyt nienaturalne, np. różowy (tak,jest taki kolor skóry na msp) Oczy powinny wyglądać jak najbardziej naturalnie, do niektórych looków pasują natomiast kolorower oczy z brokatowymi łzami (są one dla vip). Usta powinny pasować kolorem do skóry.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

CZĘŚĆ 2: POMYSŁY I INSPIRACJA


1.Inspiracja

Można zainspirować się lookiem który ci się podoba. Nie mówię akurat o zżynaniu. Zaczerpnąć z looka innej osoby można np. kolorystykę albo styl ubioru. Nie należy jednak kraść looków innych gdyż stworzyli je oni sami, niektórzy poświęcają na stworzenie jednego bardzo długi czas aby wszystko perfekcyjnie się ze sobą komponowało i nie było by im miło, gdyby ktoś po prostu ukradł ich ciężką pracę. Można również czerpać inspirację z otoczenia.


2.Kreatywność

Kreatywność jest ważna aby twoje looki były bardziej unikatowe. Co prawda wymyślenie czegoś swojego jest dosyć ciężkie ale dzięki temu można wyróżnić się z tłumu. Można na przykład wziąść jakieś mniej popularne zwierze i zrobić look na jego podstawie. To zależy od ciebie, musisz tylko chwilę pomyśleć nad motywem looka.


3. Własne zadowolenie

Należy pamiętać, że look nie musi podobać się innym, najważniejsze aby podobał się tobie samemu. Najlepszy look to taki, który podoba się jego twórcy.Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

POŻEGNANIE I PODZIĘKOWANIA

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tych moich wypocin i mam nadzieję, że artykuł pomógł komuś polepszyć swoje zdolności. Cieszę się że mogłam komuś pomóc. Pamiętajcie, że kluczem do wyróżnienia się z tłumu jest kreatywność i że nie należy zbytnio inspirować się stylizacjami innych osób. Tutaj kończę ten oto poradnik. Może napiszę coś jeszcze w przyszłości, nie jestem tego jednak pewna. Żegnam się z wami i do następnego artykułu.

MATERIAŁY WYKORZYSTANE W ARTYKULE:

Tła:

https://wallpaper-mania.com/post/wallpaper-id-77700096797/

https://pl.pinterest.com/pin/726698089847882215/

https://wallpaper.dog/baby-blue

https://www.whatspaper.com/hd-grey-aesthetic-wallpaper-2/

Looki:

Ellie Goulding <123199

Kamionka

kociak23437

Program graficzny użyty do zrobienia banerów:

https://pixlr.com/pl/

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez ZielonkaaaYt

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Eldarya ELDARYA - Fantazja i romanse!

Recenzja virancaa
2

Imperia Online Sposób na szybszy rozwój wioski.

Poradnik S h a d o w
3

CSGO Prime (B2P) CS:GO - gdzie grać na poważnie?

Poradnik lynnSSky
4

Wolni farmerzy Recenzja gry Wolni Farmerzy

Recenzja Stasek123
5

Smite SMITE: Krok po kroku – Thor

Tutorial Feresh
6

SOMA: Głębokie zanurzenie w naukowej grozie

Poradnik Zekariya
7

League of Angels 2 League of Angels 2 - Co to za gra? Jak szybko zdobywać w niej poziom i wykonywać zadania na banankach?

Poradnik ArilsO
8

Roblox Roblox gra dla wszystkich

Recenzja BakuDeku123
9

CSGO Prime (B2P) Przydatne mapy do CS:GO

Poradnik Typowypolak nr 1
10

Star Stable Dlaczego jest warto grać w Star Stable?

Recenzja Małpka jumbo
Chat