Jak to działa
Przejdź do gry Beefighters
Beefighters
5.0 1 914 0
03.09.2019

Poznaj świat pszczół!

Cześć! W tym artykule zaczniemy naszą przygodę ze światem pszczół. Pomimo, że jeszcze nie grałam w grę pt. "Beefighters" to jestem pozytywnie nastawiona co do niej. Przez całą moją przygodę z grami, nigdy nie spotkałam się z grą o podobnej tematyce. Na samym początku gra wymaga od nas połączenia naszego konta z adresem e-mail, czyli po prostu potwierdzenia adresu e-mail. Moim zdaniem ta opcja jest jak najbardziej na plus. Na pierwszej stronie, którą zobaczymy po aktywacji konta i zalogowaniu się widzimy "tabelki". Oprócz zielonych kolorów widnieje czerń i biel. Grafika gry nie podoba mi się. Spodziewałam się, że gra oprócz dość oryginalnego pomysłu na nią zaprezentuje również ładną i dopracowaną grafikę. Mam odczucie, iż twórczy nie przyłożyli się do wyglądu swojej gry, a tylko zrobili ją na przykład: na potrzebę zarobku. Słabe dopracowanie grafiki bardzo odbija się na liczbę osób, które grają w tę grę. W każdej grze bardzo ważne jest dopracowanie gry pod względem wizualnym, niestety grafika dość mocno mnie zawiodła.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Dobra postarajmy się przeboleć grafikę i zajmijmy się opcjami, jakie oferuje nam gra. Mamy do dyspozycji samouczek. Dla wielu graczy jest to duże ułatwienie, gdyż zapoznajemy się z grą. Za ukończenie zadań z samouczka otrzymujemy przeróżne nagrody. Natomiast zawsze mamy możliwość zakończyć samouczek. Niestety, gdy klikniemy "zakończ samouczek" nie będziemy mieli możliwości jego kontynuowania ponownie. Poprzez grę "Beefighters" możemy poznać różne odmiany, rasy pszczół. Pewnie nie tylko ja zawsze myślałam, że pszczoły nie mają żadnych odmian, a jednak. Gra ma dla nas 6 rodzajów pszczół, które możemy znaleźć. Możemy szukać takich pszczół jak: classic, rare, epic, legendary, mityczna oraz lecząca. W grze możemy zdobyć nektar, za pomocą, którego możemy ulepszać statystyki naszych pszczół. W "Beefighters" mamy umiejętności pszczół, są to między innymi: żądło, trucizna, regeneracja HP (życia, zdrowia), stalowy pancerz, ogłuszenie oraz unik.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Okej, więc czas na podsumowanie. Moim zdaniem sam pomysł na grę jest ciekawy, jednak wykonanie opcji, grafiki i innych rzeczy nie jest ładne, jest dość amatorsko zrobione. Wiem, że każdy ma prawo do błędów na początku, każdy uczy się nowych umiejętności, jednak twórcy mogliby wprowadzić aktualizację poprawiającą grafikę w grze. Jestem pewna, że lepsza grafika zachęciłaby do rejestracji więcej użytkowników oraz do pozostania ich na dłużej razem z tą grą. Opcji jest dużo, jak dla mnie trochę zbyt dużo. Mam wrażenie, że nie do końca wiem jak i co mam zrobić. Gra wymaga dopracowania. W grze możemy poznawać ludzi, lecz jest ich mało. Bardzo niewiele osób w ogóle nie wie o istnieniu takiej gry. Myślę, że moja przygoda z grą "Beefighters" zakończyła się już po rejestracji w grze. Nie podoba mi się grafika, dla mnie opcji w tej grze jest zbyt wiele. Niektóre opcje, funkcje są nie związane ze światem i życiem pszczół. Miałam duże wymagania co do gry, jednak zawiodłam się. Pamiętajcie, aby przetestować grę oraz podzielić się swoją opinią.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez RoseGold85

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Zarabianie w fifie 18 (Działa w każdej fifie)

Poradnik Quba
2

Warface Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem

Poradnik Bananek2014
3

7 Porad dla nowych graczy Invisible, Inc

Poradnik Banankowiec2453
4

Steam - sklep czy coś więcej?

Poradnik Natalia280
5

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - krótka recenzja

Recenzja wzarek
6

League of Legends Patch 7.14 Jax Junge - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
7

Bezpieczne korzystnie z sieci - jak zabezpieczyć się przed włamaniem

Poradnik Antymed
8

Margonem Questy Gwiazdkowe 2017

Poradnik trzcinka
9

Dice Dreams - Mobile - Android Czasozabijacz, całkiem przyjemny.

Recenzja Mahtuha
10

MovieStarPlanet MSP Czy gra MSP jest fajna? MSP, czy MSP2?

Recenzja Lea2212
Chat