Jak to działa
Przejdź do gry Naruto Online
Naruto Online
5.0 1 13178 0
02.08.2017

Jak dobrze zacząć grę

Po zalogowaniu się do gry pierwszą rzeczą, jaką robimy, jest wybranie klasy postaci. Tańczący Wicher specjalizuję się w ataku na duże grupy przeciwników, którym zadaje bardzo duże obrażenia za pomocą umiejętności wiatru. Posiada ultra umiejętność Ogromny Rasengan, która atakuję wszystkich przeciwników i zadaje ogromne obrażenia. Poza ninjutsu potrafi korzystać z mocy własnego uroku przeciwko przeciwnikom płci męskiej. Potrafi także wzmocnić postacie płci żeńskiej. Lazurowy kieł specjalizuję się w leczeniu oraz wzmacnianiu jednostek, oraz w atakach za pomocą umiejętności wody. Posiada ultra umiejętność pocisk wielkiego rekina, która zadaje duże obrażenia 4 wrogom. Kamienna Pięść specjalizuję się w technikach ziemi. Potrafi zwiększyć siłę sojuszników. Jest również ekspertem w walce w zwarciu.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Najlepszymi postaciami do rozpoczęcia gry są: Ostrze Nocy oraz Źrenica Lotosu. Ostrze Nocy specjalizuję się w ninjutsu pioruna, potrafi sparaliżować całą przeciwną drużynę, dzięki temu uniemożliwi im wykonywanie combo. Jest bardzo silny w walce z jednym wrogiem, któremu potrafi zadać niezwykle wysokie obrażenia. Ninja preferujący ofensywę. Idealnie pasuję do drużyny ninja walczących za pomocą piorunów. Posiada ultra umiejętność Ostrze Chidori-Cień, która atakuje 6 jednostek wroga oraz paraliżuje je. Źrenica Lotosu specjalizuję się w ninjutsu ognia, ma bardzo duże combo, które pozwala zabić wroga nawet w pierwszej rundzie. Posiada umiejętności wzmocnienia swojej drużyny i osłabienia przeciwnika. Jego ultra umiejętność to technika gromu smoczego, która zadaje duże obrażenia 7 przeciwnikom oraz rozpoczyna combo na wybranym przeciwniku. Jeżeli wybrałeś postać, która ci się nie spodobała, nie martw się, od poziomu 60 można zmienić klasę postaci.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Po wybraniu postaci robimy wszystkie główne misje, ważne jest, aby nie marnować energii na nic innego, dopóki nie zrobimy wszystkich głównych misji. Jeżeli zabraknie nam energii, możemy poczekać, 10 energii regeneruje się w ciągu godziny lub użyć eliksiru energii, który zdobywamy z misji oraz z paczki online. Po wykonaniu wszystkich głównych misji robimy zadania codzienne oraz zadania nagradzane. Należy pamiętać, żeby robić 2 misje rangi S oraz 8 misji rangi A. Jeżeli nie mamy dostępnych misji rangi S, oraz rangi A należy poczekać do odświeżenia. Kiedy mamy to wszystko zrobione a została nam energia, możemy zrobić kampanie elitarne, aby zdobyć interesujące nas postacie, na początek polecam robić kampanie z Sasuke oraz Hinatą. W trakcie gry dostajemy dużo darmowych kuponów, najlepiej wydać je na zakup magatam 2 poziomu do każdej postaci. Nie warto ulepszać magatam do 3 poziomu, dopóki nie będziemy mieć na wszystkich postaciach magatam na 2 poziomie. Na koniec powiem o dopasowaniu drużyny. Aby mieć większe szanse na wygranie walki należy dobrać postacie tak, aby ich umiejętności łączyły się w jak największe combo. Przykładowymi drużynami na początek gry są: Bohater, Naruto, Sasuke, Sakura oraz Bohater, Hinata, Sasuke, sakura, potem Sakurę zastępujemy Kabuto.

Zapraszam do gry na serwerze S12:Hinata. Jeżeli macie jakieś pytania mój nick w grze: ShibaKusuna, jest to mój pierwszy poradnik, więc proszę o wyrozumiałość i wyrażenie swojej opinii w komentarzu.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez garden08

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Władca Smoków Recenzja gry Władca Smoków - Wady i zalety.

Recenzja Diamentowicz
2

CSGO Prime (B2P) Czy w dzisiejszych czasach warto grać w CSGO?

Recenzja koczanHDHQPL
3

Dragon Age II - największy crap uniwersum?

Recenzja toya_xd
4

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
5

Shakes & Fidget Jak grać w sf (bez grzybków)

Tutorial VIP lulkin
6

Transformice Transformice, czyli walka o zdobycie sera

Recenzja alexia2224
7

War Thunder War Thunder - Doskonała symulacja wojny

Recenzja szymonxdlol123
8

CSGO Prime (B2P) Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Poradnik JestemKacper
9

Honkai Impact recenzja gry Honkai Impact 3rd

Recenzja antylopagnu
10

Conflict of Nations - opis gry

Recenzja Bart1607
Chat