Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 2 1173 0
30.06.2017

Jak być coraz lepszym w cs go?

Cs Go to gra wieloosobowa z gatunku fps. Jak to w grach są gracze gorsi i lepsi, więc sprawą oczywistą jest to że gracze gorsi chcieliby grać lepiej. Ale czy to możliwe? Jasne! Ale co trzeba zrobić by grać lepiej? Wiele osób ma wiele zdań na ten temat, niektórzy uważają że trzeba więcej grać na botach albo na deathmatchu społeczności, a niektórzy że trzeba więcej ćwiczyć na mapach, mapach które są przeznaczone do szlifowania umiejętności. I wszyscy mają rację! Trzeba grać na botach, na deathmatchach, trzeba ćwiczyć na mapach do tego przeznaczonych! A jak ktoś wam powie że ze skillem trzeba się urodzić, to nie ma racji! Każdy z silvera może stać się goldem, kałachem, szeryfem, a nawet globalem! Osobiście polecam przed każdym meczem się rozgrzać na deathmatchu, poćwiczyć na mapach których przykłady znajdziecie poniżej. Lecz zanim spojrzycie niżej, taki pro-tip ode mnie wsłuchujcie się w to co się dzieję na mapie. Przykłady map na których możesz podszlifować swoje umiejętności:
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Mirage Training by Dolnma - Uczy rzucania granatów na mapie mirage. Granaty są bardzo pożyteczne w rozgrywce, lecz trzeba umieć z nich korzystać! Nie raz, nie dwa, lecz wiele razy uratują ci skórę! Twórca tej mapy ma jeszcze sporo innych które pomagają nauczyć się pożytecznych granatów, między innymi:
- Dust2 Training by Dolnma,
-Overpass Training by Dolnma,
-Inferno Training by Dolnma,
-Cobblestone Training by Dolnma.
Użytkownik ten ma też trochę map nie związanymi z granatami lecz z różnymi boostami:
-Mirage Boost Training,
-Overpass Boost Training.
Mapy tę też mogą się wam przydać, o ile gracie z kolegami bo szczerze wątpię że jakiś losowy gracz was zboostuje. Ćwicząc na tych mapach będziecie nie do powstrzymania! Różne smoki, mołotowy, flashe, pop-flashe, nejdy, one way smoki. Wasz przeciwnik nie będzie miał z wami szans!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Mapa która pomoże wam lepiej strzelać. Mapa nazywa się "Aim map basic v2update" jakbyście mieli problemy z wyszukaniem jej w warsztacie. Istnieję jeszcze wiele świetnych map które na pewno pomogą wam awansować! Osobiście polecam jeszcze sprawdzić tę mapę: Recoil Master - Spray Training. Ćwicząc na tych mapach wasz aim się poprawi i będziecie potrafili opanować odrzut (Recoil) do prawie każdej broni! Mając już świetnego aima i znajomość odrzutu broni będziesz zawsze pierwszy w tabeli! Będziesz szanowany przez twoich team mateów, a wrogowie bedą uciekać jak tylko cie zobaczą! Wyobrażasz to sobie? Twoi wrogowie już się poddają i to na rozgrzewce! Będziesz wygrywał clutcze 1vs5, będziesz wygrywał mecze, zaczniesz karierę e-sportową i wtedy sobie przypomnisz te czasy kiedy nie umiałeś otworzyć menu zakupu.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez J3DI

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
2

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
3

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
4

Family Farm - porady dla nowych graczy

Poradnik KIAM
5

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
6

Margonem Recenzja gry Margonem - by Kamcio98

Recenzja Kamcio98
7

Garry's Mod (B2P) Odkrywajmy wszystkie tryby razem: SledBuild

Tutorial Natalia280
8

League of Legends Jak wbić golda i stać się lepszym graczem!

Poradnik kondix555
9

Minecraft Minecraft Recenzja Numer 2

Recenzja StasiuxD
10

World of Tanks T57 Heavy Tank - Opis czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
Discord