Jak to działa
Przejdź do gry Howrse
Howrse
5.0 1 383 0
14.07.2020

Howrse - gra idealna dla koniarzy?!

Hejka! Z tej strony Arines i w tym artykule przedstawię Wam moją opinię o grze "Howrse".
Zacznijmy od tego czym jest "Howrse". Przede wszystkim jest to darmowa gra przeglądarkowa o koniach. W grze możemy prowadzić własny ośrodek jeździecki, ulepszać swoje konie dając im specjalne przedmioty. Na samym początku naszej przygody możemy wybrać początkową rasę i umaszczenie naszych koni, potem możemy tworzyć mieszanki ras, a także kupować konie innej rasy oraz o innym umaszczeniu. Wpisujemy login, hasło, email oraz ewentualnie login gracza, który polecił nam "Howrse". Gracz, którego tam wpiszemy dostanie bonus od gry np. w postaci Equus, czyli waluty obowiązującej w grze. Po zakończeniu rejestracji wita się z nami Emma - postać, która będzie oprowadzać nas po grze. Jak na razie większość opcji jest zablokowana. Możemy je odblokować, gdy ukończymy samouczek. Emma pokaże nam podstawy gry, jak trenować konie, jak zwiększać ich energię, zdrowie oraz morale. Każdy koń ma zegar dnia, każda czynność jaką wykonujemy koniem "zabiera" nam pewną jednostkę czasu oraz energię. Pamiętajmy, że ważne jest, abyśmy kładli naszego konia spać o 22, wtedy jego zdrowie i morale będą w dobrej formie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W takcie samouczka dostajemy różne bonusy takie jak np. Equus, czy przedmioty z Czarnego Rynku. Gdy nasz koń skończy 2 lata możemy rozpocząć jego trening, najlepiej trenować trzy najwyższe umiejętności oraz zgodnie z nimi wybrać specjalizację konia, mamy wybór między jeździectwem klasycznym, a jeździectwem western. Żeby brać udział w zawodach potrzebujemy ekwipunku. Za branie udziału w zawodach otrzymujemy Equus, im wyższe miejsce zajmiemy tym więcej pieniędzy zarobimy. Po tym, jak położymy naszego konia spać, on postarzy się następnego dnia. W grze mamy dostępne również punkty dorastania, użycie ich sprawi, że postarzymy naszego konia o 2 miesiące. Gdy najedziemy na "Osiągnięcia" znajdziemy tam "Cele", zadania, po których wykonaniu otrzymamy określoną nagrodę. Gdy zaczynamy naszą przygodę mamy możliwość odblokowania: ośrodka jeździeckiego, sprzedaży bezpośrednich, Grand Prix, a także sprzedaży zarezerwowanych. W hodowli koni na "Howrse" najważniejsze są: potencjał genetyczny oraz BLUP.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Żeby nasze konie były jak najlepsze musimy je "wyblupować", czyli uzyskać 100 BLUPu oraz wybierać konie z jak najwyższym potencjałem genetycznym w odpowiedniej cenie, najlepiej posortować je przy wyborze. BLUP i potencjał genetyczny znajdziemy, po wybraniu konia w zakładce "Gospodarstwo Hodowlane", a następnie "Konie". Zjeżdżamy w dół i klikamy "Geny", tam znajdziemy wszystkie informacje. Po najechaniu na pasek obok napisu BLUP, dostaniemy informację, jak mamy osiągnąć 100 BLUPu.
Podsumowując gra jest naprawdę bardzo ciekawa. Ma wiele opcji, a co jakiś czas pojawiają się wydarzenia, podczas których możemy zgarnąć różne cenne nagrody. Aby zdobyć przedmioty z Czarnego Rynku nie musimy wydawać kuponów, przy odrobinie szczęścia możemy zgarnąć je w trakcie wydarzenia. Ponad to możemy hodować różne konie specjalne tak zwane konie boskie. Jeśli chodzi o grafikę to jest okej, nie jest zbyt kolorowa, a wiele ras koni sprowadza się do takiego samego kształtu budowy ciała. Myślę, że warto zarejestrować się w tej grze i przetestować wszystkie opcje. Dziękuję za przeczytanie i pozdrawiam :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Arines

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

NosTale Nostale - jak grać łucznikiem?

Poradnik Ara
2

CSGO Prime (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
3

Travian Dlaczego warto zacząć grę w Travian?

Recenzja vacper
4

Shakes & Fidget Jak grać w sf (bez grzybków)

Tutorial VIP lulkin
5

NosTale co ta gra w sobie ma?

Recenzja wegorz08
6

Gacha Life Tak naprawdę chodzi o Gacha Club ale go tu nie ma hah

Tutorial Fire cookiex
7

Margonem 5 powodów dlaczego warto grać w Margonem

Recenzja patrykelele3d
8

Jedyny swego rodzaju początek. Recenzja Dragon Age. Początek

Recenzja Tybero
9

League of Legends Sivir - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
10

Wole kontrrewolucje ! Homefront: The Revolution

Recenzja Tybero
Chat