Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 40 0
15.07.2022

Star strable - ogólne informacje

Oficjalnie gra została otwarta w październiku 2011 roku w Szwecji oraz w czerwcu 2012 roku na świecie. Pierwszy serwer został otwarty 26 września 2011 roku. Gra jest darmowa tylko do 5 poziomu od 5 poziomu trzeba wykupić specjalny pakiet czyli Star Rider co jest specjalnym członkostwem, pozwalającym dalej grać w grę. Poniżej przedstawię odpowiednio na ile można wykupić członkostwo i ile ten dany okres kosztuje.

14 dni - 7.38 zł (płatność za pomocą komórki),
28 dni - 14.76 zł (płatność za pomocą komórki),
1 miesiąc - 14.99 zł,
3 miesiące - 39.99 zł.
Gdy wybierzemy taką subskrypcję jest ona odnawiana, pobierając daną sumę automatycznie, chyba że sami ją odnowimy poprzez jej ponowne kupienie. Za kwotę 129,99zł możemy kupić subskrypcje dożywotnią czyli będzie ona trwać cały czas, będzie wieczna. Posiadacze takiej subskrypcji posiadają dostęp do nowych i darmowych ubrań, akcesoriów i sklepu. Gracz w takim sklepie odbiera takie przedmioty jak: ubrania, wyposażenie i akcesoria.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Akcja gry ma miejsce na wyspie Jorvik ( przez cały okres gry ).Wcielamy się na niej w postać dziewczynki i gramy nią. Uwielbia ona konie tak samo jak kocha spędzać z nimi czas i chciałaby z nimi pracować. W grze rozwijamy naszą postać oraz konia poprzez wykonywanie różnych zadań w miasteczku oraz branie udziału w zawodach, w których można zdobywać medale o których napomnę późnie. Zadania te mogą mieć przypadkową kolejność, ( istnieją jednak zadania, które muszą być wykonane w określonej kolejności aby odblokować kolejne zadania). Zadania są naprawdę przeróżne o różnorodnej tematyce. W konkursach można uzyskać medale za podium odpowiednio

1 miejsce - złoty medal
2 miejsce - srebrny medal.
3 miejsce - brązowy medal.
Po zdobyciu złotego można ponownie brać udział w tym samym konkursie, lecz wtedy nie otrzymamy już medali za miejsce na podium, jedynie wzmacniamy daną statystykę konia spośród czterech (siła, szybkość, dyscyplina i wytrzymałość).

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj


Tak jak wspomniałem wcześniej. Wykonywanie zadań podnosi punkty doświadczenia naszej postaci jak i konia, co wpływa na nasz poziom gracza. Poziom ten jest odpowiedzialny za wzmocnienie naszych statystyki gracza, o których wspomniałem we wcześniejszym fragmencie swojej wypowiedzi, daje on również dostęp do posiadania lepszych koni. Możemy posiadać jedynie jednego konia na raz , jednak w każdej chwili możemy sobie kupić nowego konia w stajni, o ile posiadamy odpowiednią ilość pieniędzy i odpowiednio wysoki poziom na dany typ konia. Oczywiście im wyższy poziom tym mamy możliwość kupowania coraz to lepszych i zdolniejszych koni.


Zawody to cel naszej gry, przed wzięciem w nich udziału nie musimy jednak wykonywać wszystkich zadań jakie mamy do zrobienia.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Golden1772

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

World of Tanks Jak najszybciej wbijać dychy?

Poradnik Krissrox
4

Terraria - opis wytwarzania Cell Phone

Poradnik Janux
5

Aion Jak szybko zdobywać wyższe levele?

Poradnik JestemKacper
6

Realm of the Mad God - Knight

Poradnik Fragorski
7

Dying Light - dorównuje poprzedniej serii Dead Island?

Recenzja Kubsoon243
8

Rocket League (B2P) Rocket League - Recenzja!

Recenzja Malfour
9

Wizard101 Moje odczucia co do gry.

Recenzja Pennard
10

World of Tanks Jak w ciągu 2 dni skończyłem 3 zadania z bananków - krótki poradnik

Poradnik MineYamato
Chat