Jak to działa

Howrse

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Howrse

Koń jaki jest – każdy widzi. A Howrse? Howrse to fascynujący symulator stadniny dla fanów koni i kucyków. Jeśli marzy Ci się własne ranczo lub stadnina, ale aktualnie nie posiadasz wystarczających środków na koncie i jakimś cudem żaden inwestor nie widzi potencjału w takim przedsięwzięciu, dzisiaj możesz sobie podarować przedsmak takiego doświadczenia.

W symulatorze Howrse otrzymasz swojego własnego kucyka i zostaniesz jego jedynym opiekunem. To jednak tylko początek Waszej wspólnej przygody, bo Twój podopieczny z czasem dorasta i staje się bardziej doświadczony. Pozwól swojemu pupilowi rozwinąć skrzydła i doglądaj jego postępów, a sprawisz, że w końcu i on posiądzie odpowiednie zdolności do opieki nad pozostałymi kucykami.

Kiedy Twój rączy rumak osiągnie odpowiedni wiek i doświadczenie, będziesz mógł wziąć z nim udział w różnych turniejach i zawodach, stale rozwijając umiejętności swojego podopiecznego, aby w końcu wygrywać każdy turniej. W Howrse możesz również nawiązywać kontakt z innymi miłośnikami koni i dyskutować na tematy dotyczące tych dumnych i pięknych czworonogów.

Wybierz odpowiedni zawód dla swojego bohatera, którego życiem też będziesz sterował. Niezależnie od wybranego zawodu, każdy z nich będzie obejmował pracę z Twoimi ulubionymi pupilami. Do wyboru dostaniesz między innymi zawód weterynarza, chłopca stajennego lub instruktora jazdy konnej.

W tej symulacji stadniny znajdziesz nawet odpowiedniego partnera, z którym stworzysz własną stadninę i będziecie mogli opiekować się mnóstwem różnych słodkich kucyków, aby koniec końców cieszyć się widokiem rosłych i majestatycznych rumaków.

Zadbaj o to, żeby każdy koń w Twojej stadninie czuł się maksymalnie dopieszczony!

pełny opis gry
Screeny
Howrse screenshot1 Howrse screenshot2 Howrse screenshot3 Howrse screenshot4 Howrse screenshot5 Howrse screenshot6 Howrse screenshot7 Howrse screenshot8 Howrse screenshot9 Howrse screenshot10
Video

Howrse wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat