Jak to działa
Przejdź do gry Rocket League (B2P)
Rocket League (B2P)
5.0 1 448 0
25.11.2018

Rocket League-niesamowita unikalna gra

Lubicie piłkę nożną i samochody?

Ciekawe jak to wszystko połączyć?

Na ratunek przychodzi gra Rocket League.Gra o tematyce piłki nożnej i samochodów to idealne połączenie dla ludzi którzy kochają te dwie dyscypliny sportu.

Niestety gra nie jest darmowa.Kosztuje ona około 80złoty ale możę znajdziesz tańszą. Nie martw się bo z pomocą przychodzi Black Friday. Jeszcze czas skocz do sklepu,wejdź na stronę internetową i kup wreszcie grę Rocket League teraz to tylko 40 złoty,a zabawa nie ma umiaru.

Polecam wam grę Rocket League ponieważ nie ma innej gry o połączeniu tak odmiennych dyscyplin sportu.Może na stronie bananki będzie oferta z tą grą.Tego nie wie nikt ale ja wiem że za chwileczkę opowiem wam o co chodzi z tą prześwietną grą.Z wielkim entuzjazmem zapraszam was do omówienia tej gry czyli do punktu drugiego.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Więc co kupiłeś grę. Jeśli tak to nawet przed uruchomieniem jej już wiesz że będzie to niesamowicie przyjemna i ciekawa gra.

Jak widzicie możecie grać nawet z przyjaciółmi i rodziną bo ta gra ma nieograniczone możliwości.Jest to mecz piłki nożnej tylko bez piłkarzy ale nie martw się bo piłkarzy zastępują dobrze nam znane w tych czasach samochody.

Możesz ulepszać swoje samochody aby były tak dobre jak profesjonalni piłkarze.Nie musi być to mecz jeden na jeden bo jak mówiłem gra ma nieograniczone możliwości możesz grać nawet w trzy osoby.Więc gra Rocket League jest odpowiednią grą dla każdego miłośnika tych sportów.

To co przechodzimy to trzeciego punktu który jak widzicie poniżej nazwałem podsumowaniem tej jak że wciągającej nietypowej gry.

Zapraszam do podsumowania.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowanie

Więc co jeśli tu jesteście to znaczy że przeczytaliście wszystkie punkty.Dlatego serdecznie wam dziękuję.Mam nadzieję że po przeczytaniu tego artykułu od razu kupicie,ściągniecie i zagracie w grę Rocket League.

Przecież to może być jedyna okazja żeby zagrać w grę o tematyce takich dwóch zupełnie odmiennych dyscyplin sportu.Bo nikt mi nie powie że piłka nożna ma coś wspólnego z samochodami.To niesamowite jak twórcy tej gry złączyli te dwa sporty.Dlatego serdecznie ich pozdrawiam tak samo jak właścicieli tego niesamowitego i najlepszego serwisu bananki.pl oraz ich graczy takich jak ja.

Mam nadzieję że przyznacie mi za ten artykuł odpowiednią ilość bananków.

Z wielkim szacunkiem pozdrawiam
Vester YT


🍌Bananki.pl najlepsza strona na świecie🍌
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Vester YT

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Football Manager 2018

Recenzja Musik
2

RETRO: Shin Megami Tensei I

Recenzja LiquidSnake
3

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
4

League of Legends Nami - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
5

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
6

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
7

Jak oszczędzić na kupnie gier.

Poradnik Banankowiec2453
8

MovieStarPlanet MSP To jest NAJLEPSZA GRA

Video bananeczka2000
9

Minecraft Minecraft optifine

Poradnik Porarzo
10

Hero Zero Jak zbierać oponki w Hero Zero?

Poradnik MaxxY
Chat