Jak to działa
Przejdź do gry Crossout
Crossout
0.0 0 145 0
13.08.2018

Recenzja gry crossaut

Crossaut jest to gra rosyjskiego studia Targem Games stworzona we współpracy z Galijin Entertainmentznanym z takich gier jak War Thunder czy Star Conflict. Gra jest z gatunku Akcji, MMO, Free-to-play.Rozgrywka toczy się w postapokaliptycznym świecie w który gracze walczą ze sobą na arenie albo współpracują przeciw botom. Mechanikami gra przypomina trochę World Of Tanks, ale z jednym wyjątkiem w tej produkcji gracze mogą samodzielnie skonstuować swoje pojazdy, które w późniejszym czasie wykorzystają na polu walki.Gracz musi modyfikować swój pojazd i dostosowywać go do przeciwników, tak żeby był skuteczny na każdy rodzaj pojazdu nieprzyjaciela.Wyższe poziomy dają dostęp do nowych modyfikacji i ulepszeń przez co gra robi się coraz ciekawsza wraz z rozwojem konta.
Grając w tę grę możesz zdobyć 760 Graj
Rozgrywka sama w sobie jest ciekawa i bardzo emocjonująca ale po dłuższym okresie robi się stosunkowo nudna. Developer daje nam możliwość walki na arenach w różnych trybach: przejmowanie bazy, walka drużynowa oraz free- for-all czyli każdy na każdego. Większośc czasu na arenach spędzamy na walce z innymi graczami która momentami bywa naprawdę interesująca lecz są też takie chwile kiedy mamy już tego dość bo wszystko zaczyna się powtarzać i mamy wrażenie że robimy to samo w kółko. Jest tag że dostępny tryb co-op w którym współpracujemy z innymi graczami w walce z SI. Są dostępne takie tryby jak obrona punktów, kradzież ładunku z bazy przeciwnika oraz obrona, ale boty maja do dyspozycji lepsze pojazdy, które mogą budować gracze na wyższych poziomach.W trybie obrony gra może wydawać się bardzo trudna i niezbalansowana ale po wielu próbach gracz załapuje o co chodzi i się dobrze bawi
Grając w tę grę możesz zdobyć i 910 Graj
Gra nie ma dużych wymagań sprzętowych przez co mogą grac w nią osoby na większości sprzętów. Grafika jest bardzo dobra, mapy oraz ich kolorystyka są dobrze doprecyzowane co sprawia, że gracz nie może nacieszyć oczu.Sterowanie nie jest zbyt skomplikowanie przez co gracz może szybko załapać o co chodzi i się dobrze bawić.


Polecam tą grę wszystkim osobom które lubią takie produkcję jak World Of Tanks. Gra jest dynamiczna przez co zawsze się coś dzieją, wciąga na długie godziny. Pojazd można dostosowywać pod siebie tak żeby się przyjemnie nim jeździło. Osoby które chcą zagrać ze znajomymi to znajdą tag że coś dla siebie. Tryb co-op jest dla takich jak oni : wymagający i bardzo trudny. Gracze muszę się bardzo skoncentrować i współpracować ze sobą jeżeli chcą wygrać w przeciwnym razie boty nie będą miały litości i ich zniszczą.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez GAW2

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
2

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
7

Smite Recenzja - Opinia o grze po 3 latach gry.

Recenzja Isune
8

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
9

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
10

BlockStarPlanet BSP od podstaw-Czym jest BSP? #1

Poradnik HeroM
Discord