Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 1 165 0
06.08.2022

Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Fortnite to gra e sportowa oparta na systemie skórek oraz wielu innych przedmiotach kosmetycznych. Gra zebrała największą liczbę graczy w okresię jej debiutu. Powstanie gry jest dosyć ciekawe ponieważ tryb battle royale został zrobiony na podstawie płatnej wersji gry pod tytułem Ratowanie świata w której do 2020 roku można było zdobyć za "obronę burzowej tarczy" Vdolce płatną walutę gry która jest tak dobrze przemyślana co sezon w Przepustce bojowej można zdobyć od 200 do 300 waluty growej , aby kupić karnet bojowy trzeba zdobyć 950 Vdolców więc co sezon wracasz do gry aby wbić 100 lvl a podczas gry gdy spodoba ci się jakaś skórka kupujesz ją za prawdziwe pieniądze i tak maszynka do pieniędzy się kręci. Tryb ratowanie świata sam w sobie nie jest teraz zbyt grywalny przez brak aktualizacji. Jest bardzo zaniedbany przez twórców jest szansa że on też stanie się free to play ale jak samo epic oświatczyło że tryb stanie się free to play gdy firma poprawi system seciowy, servery itp .

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Tryb battle royale i sezony każdy sezon przynosi nowe bronie tryby, "miejscówki" oraz nowe mechaniki. Teraz fortnite przezywa drugie życie związane z trybem bez budowania jest to nowy tryb wprowadzony w nowszym sezonie tak jak skakanie oraz sprint. Nowi gracze raczej nie budują się najlepiej nie znają tak dobrze wszystkich mechanik trików itp. Tryb kreatywny jest idealny do tego typu trenowania oraz ćwiczenia nowych mechanik odrzutu broni oraz testowanie lineupów jak w cs go tylko w tej grze są to retake im bardziej skomplikowany tym efektowniejszy oraz efektywniejszy do przejmowania np do przejmowania przewagi wysokości. Społeczność tej gry jest jednym słowem toksyczna. Szczególnie jeżeli chodzi o dzieci w ostatnim czasie epic prowadzi akcję z potwierdzaniem dowodem osobistym rodziców wieków graczy aby zmniejszyć toksyczną społeczność 10 latkó w grzę. W przeciwnym razie konto zostanie usunięte do 30 dni epic powołuje się na regulamin który wszyscy akceptowaliśmy .

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Ratowanie świata tryb tak opustoszały że aż strach na ten tryb hype był w 2018 roku wybiła się ona na "skamowaniu" oszukiwaniu się na wzajem przez innych graczy np różnymi typu pułapkami zabieraniu sobie dosepu do edytowania, budowania budowli itd. Jedyny sensowny akrument aby kupić ten tryb to zbieranie w nim vdolów powiesz no ale epic postanowiło zabrać tę opcję przy wyjściu RŚ z bety do pełnej wersji teraz jest to tylko nudny tryb z znikomą społecznością. Naparzanka tryb służył przez wiekszoźć swojego życia w jako farma do expa oraz robienia wyzwań tryb został ostatnio gruntowną aktualizację związaną z właśnie zdobywaniem levela teraz nosi ona nazwę "huk drużyna" i tak gracze grają w ten tryb częściej niż w RŚ.

Według mnie zmienianie mapy po trochę przez nadchodzące sezony jest super pomysłem sam gram w te grę od sezonu 8 rozdziału 1 i zmieniła się ona diametralnie od tamtego czasu szczerzę jestem ciekaw co epic games wymyśli w przyszłości ze swoją grą

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Piotrekjh

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zdobyć 800 robux za darmo

Poradnik PanPillager
2

Transformice Jak szybko wbić level na transformice.

Poradnik Mrs_Yamati
3

Władca Smoków Recenzja gry Władca Smoków - Wady i zalety.

Recenzja Diamentowicz
4

CSGO Prime (B2P) Czy w dzisiejszych czasach warto grać w CSGO?

Recenzja koczanHDHQPL
5

Hero Zero Od zera do bohatera!

Poradnik OlaGrzeluś
6

Super Mario World - ciekawostki

Poradnik Pink Sheep Lololololololo
7

Warframe Jak zdobyć platynę? Omówienie reliktów, warframe.market.

Poradnik Viridis
8

Margonem Margonem - Gra warta uwagi !

Poradnik Maciekyhy
9

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Special Force 2 - Jak zacząć? Jak zdobywać monety?

Tutorial _SkyLone
10

AD 2460 AD 2460 - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
Chat