Jak to działa
Przejdź do gry Bleach Online
Bleach Online
5.0 1 1161 0
30.09.2018

Ciekawy "clicker" i nie tylko...

Gra Bleach Online jest grą przeglądarkową, chodzi w niej gównie o to aby wbijać lvle naszej postaci, expić, toczyć walki z przeciwnikami: zarówno mobami jak i pstaciami innych graczy Bleach Online. Możemy powiększać nasz squad po przez rekrutowanie kompanów, bez których nie damy rady z potężniejszymi bossami. Po wygraniu walki dostajemy nagrody w postaci expa, waluty, za którą kupujemy i ulepszamy większość rzeczy w grze, i różne bonusy w postaci itemów dla naszej postaci i boostów do np. expa. Choć gra nie posiada większej fabuły to przyjemnie wbija się w niej lvle i pokonuje bossy, a czas przy niej płtynie szybciej. polecam ją na zabicie czasu, ponieważ jak w tytule wspomniałem gra świetnie spełnia się w roli clickera. W grze występuje system mikro-płatności, choć gra nie narzuca nam go i możemy bez wydawania złotówki cieszyć się jej rozgrywką.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W tytuł ten grałem ok tydzień więc nie za długo, ale sądzę, że w tym czasie dostrzegłem większość plusów i minusów jakie posiada gra, Pierwszym plusem jest klimat anime, które uwielbiam ( był to jeden z powodów, dla których zagrałem właśnie w tą grę ). Kolejnym jest ilość czasu którego potrzebujemy na rozwój postaci, bo jest on krótki, a to nie częste zjawisko w tego typu grach. Następnym jest samouczek, który nawet najbardziej nieogarniętym graczom wyjaśni zasady i wskaże kierunek i cel gry. Minusów jest nie wiele, ale jak to w każdej grze występują. Choć jest to gra przeglądarkowa i od takich produkcji nie wymaga się za wiele to spełniła moje oczekiwania ale... . System mikro-płatności, choć nie narzuca się, to jednak inni gracze, którzy z nich korzystają utrudniają rozgrywkę tym, którzy z takowych zrezygnowali.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kolejnym minusem jest monotonia jaka może występować po dłuższym czasie spędzonym z tą grą, a wynika to z tego, że gra opiera się głównie na klikaniu. Ostatnim minusem jest dość słaba fabuła (moim zdaniem), być może jest to spowodowane tym, że gra nie wspiera języka polskiego, może być uciążliwe dla osób które nie znają angielskiego, choć oczywiście innym może się spodobać.


Podsumowując Bleach Online jest tytułem ciekawym dla ludzi, którzy lubią gry MMO w klimacie mangi i anime, Gra nie wymaga wkładu finansowego i oferuje długie godziny zabawy. Bananki wbija się przy niej bardzo szybko, a i satysfakcja z gry jest nie mała. Jeśli nudzi wam się i nie chcecie pobierać gier na swój komputer, a wolicie gry przeglądarkowe z czystym sercem mogę wam polecić Bleach Online ;).
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kapcio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dark Orbit Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Recenzja DanhonyV09
2

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 4 Rakietowe skoki - Walljump

Poradnik PowrWolf
3

GENSHIN IMPACT - jak szybko zdobyć primogemy? (F2P)

Poradnik Esforka
4

Lineage II Lineage II - klasyk w kategorii MMORPG

Recenzja dagmara_
5

Star Stable Star Stable - Nowe Postacie już wkrótce !

Recenzja _Iris_
6

Klasyka po latach- Fallout

Recenzja JanuszB
7

MovieStarPlanet MSP MSP | Jak szybko zdobyć fame

Poradnik Fanifet
8

Minecraft Minecraft - Recenzja!

Recenzja Skowyrka
9

Klondike Klondike - Gorączka Złota

Recenzja Milisia
10

Czy FunZone się opłaca?

Recenzja piotrusinio
Chat