Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 1 8521 0
31.03.2020

Bloxburg - budowanie

Cześć! Lubisz grać w bloxburga na robloxie i chciałbyś budować epickie domy, hotele czy restauracje? Ten artykuł jest dla Ciebie! Dowiesz się w nim m. in. czego unikać, a co jest wręcz wskazane! Wskazówki, które tutaj przestawie przydadzą się zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym graczom. Mam nadzieję, że ten artykuł okaże się pomocny oraz interesujący, a teraz zapraszam!


Bloxburg - co to takiego?


Bloxburg jest to gra na robloxie. Nasz awatar ma swoje potrzeby, które musimy uzupełniać by czuł się dobrze. Ogromna ilość czynności, które możemy wykonywać w owej grze sprawia, że można grać w nią godzinami i wciąż mieć wiele do roboty! Wiele różnych karier, w których to my sterujemy naszą postacią, wiele atrakcji w niewielkim miasteczku oraz multiplayer i możliwość grania z innymi są świetnie i dają bardzo duże pole do popisu.


Budowanie - co i jak?


Jedną z ciekawszych rzeczy jest również budowanie na którym się dzisiaj skupie! Na początek dam wam kilka podstawowych porad na temat samego trybu budowania. Po pierwsze - aby poruszać kamerą wystarczy używać WSAD aby przesuwać się w przód, tył i boki oraz Q i E aby kręcić w prawo i lewo. Jeśli kolorujemy np. ściany warto wiedzieć, że gdy przytrzymamy CTRL i klikniemy na drugą ścianę pokoloruje się ona na taki sam kolor co poprzednia!


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Budowanie - przydatne triki i wskazówki.


1. KSZTAŁT DOMU

- Warto zainspirować się grafikami domów w prawdziwym życiu lub z the sims 4 budując. Przykład: z jednego domu bierzecie przód, z drugiego tył, z trzeciego dach, z czwartego rozkład okien etc.

- Nie budujcie kwadratowych klocków, nie wygląda to dobrze.

- Starajcie się nie budować zbyt dużych domów. Lepiej to wygląda gdy każda przestrzeń jest zapełniona, a wielką przestrzeń ciężko dobrze zagospodarować. BONUS: najlepsza wielkość dla sypialni to max. 6x6, a dla łazienki 4x4!

- Oddalcie swoje domy nieco od ulicy, żeby zrobić m. in. ładny ogród i ścieżkę, oraz po prostu aby ładnie to wyglądało.


2. OKNA I DRZWI

- Ściany o długości 2x2 - pojedyncze drzwi i okna, a ściany 3x3 - podwójne. BONUS: jeśli zostaje wam pusta przestrzeń obok okien - dodajcie kolorowe zasłony, zapełnią one wolne miejsce i będą świetnie wyglądały!


Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

3. DEKOROWANIE WNĘTRZ


- Dekorując i meblując pamiętajcie o tym, żeby zapełnić każdą wolną przestrzeń tak, aby zostawić też wystarczającą ilość przestrzeni do poruszania się.

- Aby zapełnić ściany używajcie obrazów, półek oraz światełek. BONUS: ładna tekstura ściany może wam dobrze ją zapełnić.

- Odgradzajcie ścianami jedynie sypialnie, łazienki, pralnie i garaże - połączona kuchnia, salon i jadalnia dadzą efekt dużego, przestronnego wnętrza.

BONUS: Aby zapełnić pustą przestrzeń możecie użyć dekoracyjnych kolumn, kominków, roślinek i innych dostępnych w bloxburgu dekoracji (a jest ich naprawdę sporo!).
BONUS2: Zwracajcie uwagę na cene! Czasem bardzo podobne łóżko czy krzesło może mieć dużą różnice w cenie, zatem warto użyć tych tańszych, aby zostało nam więcej pieniążków na powiększenie domu, dodanie szczegółów czy dekoracji.


4. WYKAŃCZANIE


- Na rogach ścian dodawajcie białe kolumny - wyglądają bardzo estetycznie i przepięknie wykańczają dom. BONUS: jeśli nie posiadacie gamepassu ADVANCED PLACEMENT najpierw postawcie kolumny, a dopiero potem ściany!

- Wykończcie swój dom dobrze dobranymi kolorami. Omijajcie neony i używajcie bardziej stonowanych kolorów, wyglądają one zwyczajnie znacznie lepiej i estetyczniej. BONUS: 'Linen' lub jasny szary jest dużo lepszym kolorem do świateł niż biały!


5. OGRÓD


- zadbajcie oto aby przed domem znalazły się drzewa oraz inne roślinki. To wszystko udoskonali dodatkowo waszą działkę i dom.No i to tyle z moich porad. Mam nadzieję, że były pomocne i powodzenia w budowaniu waszych nowych domów!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez bananamother

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks 121 - Wszystko o tym czołgu!

Poradnik JestemKacper
2

CSGO Prime (B2P) Pewny zarobek w CS:GO.

Poradnik lynnSSky
3

Vikings: War of Clans Vikings : War of Clans to czyste arcydzieło !

Recenzja Osa1020
4

Crossout Crossout [PC] - Recenzja gry i wprowadzenie [F2P]

Recenzja Aynomev
5

Eldarya Eldarya - Świat pełen magi

Recenzja Weronikamis
6

Grand Theft Auto V (B2P) Sposób na szybki zarobek

Poradnik Bananek2012
7

Margonem Margonem, fenomenalna gra przeglądarkowa

Recenzja TroXxXx
8

MovieStarPlanet MSP Moviestarplanet czy takie fajne?

Recenzja Axichan_YT
9

Fortnite - Jak grać lepiej? Poradnik budowania. Poradnik 1

Poradnik Dawid81771
10

MovieStarPlanet MSP Czy gra MSP jest fajna? MSP, czy MSP2?

Recenzja Lea2212
Chat