Jak to działa

Beefighters

3.9 (ocen: 11)
Graj Wymień walutę
 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Beefighters

Lubisz zapach rywalizacji i wyścigi o miano najlepszego wojownika? W Beefighters możesz zanurzyć się w świecie walecznych pszczół i dążyć do sukcesu. W trakcie swojej drogi do uzyskania miana najlepszego pszczelarza lub biznesmena, będziesz mógł uczestniczyć w wielu ciekawych rozgrywkach – jednak Twoim najważniejszym zadaniem będzie zdobywanie różnych rodzajów pszczół, które następnie wystawisz na arenę do walk z pszczołami… przeciwników! Jeżeli będziesz wyjątkowym szczęściarzem, możesz liczyć na zdobycie Legendarnej Pszczoły – ona na pewno utoruje Twoją drogę do zwycięstwa!

Swój waleczny rój pszczeli możesz stale rozwijać – wystarczy karmić je nektarem, który zwiększy siłę, inicjatywę, wytrzymałość oraz… szczęście owadów. Pszczoły wraz z postępem rozgrywki mogą także posiąść dodatkowe umiejętności, przydatne w późniejszych walkach – żądło, truciznę bądź zwiększoną siłę regeneracji. Oczywiście tryb „przygody” nie będzie jedynym rozwiązaniem, aby kolekcjonować pszczoły do swojej drużyny – możesz także zainwestować w Królową Pszczół i wyhodować swoją armię! Istnieje też inna opcja, np. sprzedaż miodu i wymiana produktu na pszczoły – Classic, Epic lub Rare. Co ciekawe, możesz również posadzić w ogrodzie nasiona i sprzedawać swoje plony. Dzięki temu zyskasz kilka rodzajów miodu, które wymienisz na energię, nektar, a nawet… pieniądze!

Masz ochotę na większą rywalizację? Koniecznie dołącz do wybranego Klanu albo stwórz swój własny! Możesz wówczas prowadzić wojny między klanami, zwiększać zarobki i szerzyć umiejętności. Nie czekaj i odpal Beefighters już dziś!

pełny opis gry
Screeny
Beefighters screenshot1 Beefighters screenshot2 Beefighters screenshot3 Beefighters screenshot4 Beefighters screenshot5 Beefighters screenshot6 Beefighters screenshot7 Beefighters screenshot8 Beefighters screenshot9 Beefighters screenshot10
Video

Beefighters wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat