Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 1 835 0
22.05.2020

Wspaniałe bitwy powietrzne

Cześć, w tej recenzji przedstawię swoją opinię o grze War Thunder. Nie spędziłem w niej zbyt wiele czasu, jednak myślę, że wystarczająco dobrze ją poznałem i mogę troszeczkę o niej opowiedzieć. Najbardziej chciałbym się skupić na bitwach powietrznych, bo to właśnie o nich będzie tu mowa.

War Thunder to gra wydana przez Gaijin Entertainment. W najprostszym tłumaczeniu odbywają się tu bitwy samolotów. Dwie drużyny walczą przeciwko sobie. Na ziemi znajdują się też inne pojazdy, które również możemy niszczyć, zależy od celu misji. W rozgrywce liczą się punkty i posiadane strefy, które możemy zajmować. Punkty zwycięstwa to punkty drużynowe. Kto pierwszy straci je wszystkie ten przegrywa. Mamy kilka różnych trybów gry do wyboru. Bitwy symulacyjne lub realistyczne, a także powietrzne, lądowe i wodne. Możemy też brać udział w bitwach niestandardowych takich jak turnieje czy inne misje. Z czasem zdobywamy doświadczenia, badamy kolejne ulepszenia samolotów i rozwijamy swój hangar. Dzięki temu zdobywamy osiągnięcia i odznaczenia bitewne.

Grając w tę grę możesz zdobyć 1600 Graj

War Thunder to świetny symulator wojny. Możemy poczuć się jak byśmy byli tam na żywo. Mechanika samolotów jest bardzo dobrze zrobiona. Dodatkowo w zależności od naszego doświadczenia w sterowaniu samolotem możemy wybrać tryb dla tych bardziej lub mniej zaawansowanych. Bitwa z graczami faktycznie może być wciągająca, ponieważ walki są dynamiczne i często musimy zwracać uwagę na to co się wokół nas dzieje. Mapa jest dosyć duża, ale przede wszystkim bardzo ładnie skomponowana graficznie. Jest też wiele różnych lokacji. Oczywiście nie możemy zapomnieć o świetnej oprawie dźwiękowej. Tutaj też nie ma na co narzekać, wystarczy się wsłuchać i poczujemy prawdziwe odgłosy powietrznych starć. Walki nie trwają długo, jeżeli mamy duży wkład w bitwę. Świetną sprawą jest odblokowywanie kolejnych ulepszeń samolotów. Wiele z nich jest innych, bo przecież mamy różnych zagranicznych modeli do wyboru. To też sprawia, że mamy chęć do dalszych bitew. Sami wybieramy jakimi chcemy latać modelami samolotów.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1950 Graj

Przyszedł czas na podsumowanie. Świetne samoloty, wspaniałe bitwy, super efekty specjalne, wybuch, piękne mapy. Czego chcieć więcej? Można by tak wymieniać dalej, bo to wszystko sprawia, że ta gra jest wspaniała. Realistyczne tryby gry to właśnie to, czego najbardziej oczekujemy i chcemy uzyskać grając w symulatory. Każdy kto zasiada za sterami samolotów, chce wyobrazić sobie jakby faktycznie tam był.

Czy War Thunder jest wart polecenia? Myślę, że odpowiedź jest banalnie prosta. Zdecydowanie tak! To jeden z lepszych symulatorów. Na pewno nie będziecie żałować, że w niego zagraliście. Sam spędziłem z nim trochę czasu i na pewno wrócę jeszcze kiedyś znowu sobie pograć. Dodatkowo jeśli ktoś interesuję się samolotami, to chyba jedna z najlepszych gier dla niego. Można powiedzieć, że wręcz spełnienie marzeń, żeby przenieść się na samoloty i poczuć się jak w prawdziwej bitwie powietrznej.

Mam nadzieję, że miło czytało się moją recenzję War Thunder. Pozdrawiam!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Janux

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Space Soldiers - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
2

Tibia I ty możesz zostać legendarnym wojownikiem

Recenzja Lollfa
3

CSGO Prime (B2P) Recenzja na temat gry CS:GO

Recenzja Jakacz
4

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
5

Shakes & Fidget Shakes & Fidget - Gra, która podbija świat?

Recenzja kulkowski
6

Metin2 Metin2 - GRA DLA FANÓW GRINDOWANIA.

Recenzja Mesashii
7

Roblox Roblox Niesamowita gra

Recenzja ENZO_GAEMING123
8

POU Jest tu ktoś kto pamięta Pou? Pokażę wam dzisiaj kilka wskazówek dotyczących zarabianai monet w POU:)

Poradnik Kasia678
9

Roblox Roblox Natural Disaster

Recenzja Maczgracz
10

MovieStarPlanet MSP JAK ZDOBYĆ UNIKATY NA MSP?!

Poradnik arbuzarares
Chat