Jak to działa
Przejdź do gry War Thunder
War Thunder
5.0 1 559 0
22.05.2020

Wspaniałe bitwy powietrzne

Cześć, w tej recenzji przedstawię swoją opinię o grze War Thunder. Nie spędziłem w niej zbyt wiele czasu, jednak myślę, że wystarczająco dobrze ją poznałem i mogę troszeczkę o niej opowiedzieć. Najbardziej chciałbym się skupić na bitwach powietrznych, bo to właśnie o nich będzie tu mowa.

War Thunder to gra wydana przez Gaijin Entertainment. W najprostszym tłumaczeniu odbywają się tu bitwy samolotów. Dwie drużyny walczą przeciwko sobie. Na ziemi znajdują się też inne pojazdy, które również możemy niszczyć, zależy od celu misji. W rozgrywce liczą się punkty i posiadane strefy, które możemy zajmować. Punkty zwycięstwa to punkty drużynowe. Kto pierwszy straci je wszystkie ten przegrywa. Mamy kilka różnych trybów gry do wyboru. Bitwy symulacyjne lub realistyczne, a także powietrzne, lądowe i wodne. Możemy też brać udział w bitwach niestandardowych takich jak turnieje czy inne misje. Z czasem zdobywamy doświadczenia, badamy kolejne ulepszenia samolotów i rozwijamy swój hangar. Dzięki temu zdobywamy osiągnięcia i odznaczenia bitewne.

Grając w tę grę możesz zdobyć 1600 Graj

War Thunder to świetny symulator wojny. Możemy poczuć się jak byśmy byli tam na żywo. Mechanika samolotów jest bardzo dobrze zrobiona. Dodatkowo w zależności od naszego doświadczenia w sterowaniu samolotem możemy wybrać tryb dla tych bardziej lub mniej zaawansowanych. Bitwa z graczami faktycznie może być wciągająca, ponieważ walki są dynamiczne i często musimy zwracać uwagę na to co się wokół nas dzieje. Mapa jest dosyć duża, ale przede wszystkim bardzo ładnie skomponowana graficznie. Jest też wiele różnych lokacji. Oczywiście nie możemy zapomnieć o świetnej oprawie dźwiękowej. Tutaj też nie ma na co narzekać, wystarczy się wsłuchać i poczujemy prawdziwe odgłosy powietrznych starć. Walki nie trwają długo, jeżeli mamy duży wkład w bitwę. Świetną sprawą jest odblokowywanie kolejnych ulepszeń samolotów. Wiele z nich jest innych, bo przecież mamy różnych zagranicznych modeli do wyboru. To też sprawia, że mamy chęć do dalszych bitew. Sami wybieramy jakimi chcemy latać modelami samolotów.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1950 Graj

Przyszedł czas na podsumowanie. Świetne samoloty, wspaniałe bitwy, super efekty specjalne, wybuch, piękne mapy. Czego chcieć więcej? Można by tak wymieniać dalej, bo to wszystko sprawia, że ta gra jest wspaniała. Realistyczne tryby gry to właśnie to, czego najbardziej oczekujemy i chcemy uzyskać grając w symulatory. Każdy kto zasiada za sterami samolotów, chce wyobrazić sobie jakby faktycznie tam był.

Czy War Thunder jest wart polecenia? Myślę, że odpowiedź jest banalnie prosta. Zdecydowanie tak! To jeden z lepszych symulatorów. Na pewno nie będziecie żałować, że w niego zagraliście. Sam spędziłem z nim trochę czasu i na pewno wrócę jeszcze kiedyś znowu sobie pograć. Dodatkowo jeśli ktoś interesuję się samolotami, to chyba jedna z najlepszych gier dla niego. Można powiedzieć, że wręcz spełnienie marzeń, żeby przenieść się na samoloty i poczuć się jak w prawdziwej bitwie powietrznej.

Mam nadzieję, że miło czytało się moją recenzję War Thunder. Pozdrawiam!

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Janux

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Churchill I - Brytyjski rewolwerowiec

Recenzja HansOmen
2

World of Tanks Absolutny gigant w swojej klasie.

Recenzja AngryPanda
3

World of Tanks Jak dobrze zacząć grę ''World of tanks''

Poradnik nick banan
4

Roblox Fenomen gry Roblox - czy z pozoru prosta gra ma głębsze znaczenie?

Recenzja kittyeutanazja3
5

Roblox Roblox gra dla wszystkich

Recenzja BakuDeku123
6

Gold miner

Poradnik Duman1222
7

CSGO Prime (B2P) Tutorial dla początkujących

Poradnik marcin072
8

World of Tanks World of Tanks - Recenzja i moja opinia

Recenzja Kejzer17
9

Crossout Krótka recenzja Crossout

Recenzja Kowalus93
10

CSGO Prime (B2P) PENTA - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat