Jak to działa
League of Angels Heaven's Fury
5.0 2 732 0
23.08.2021

Prosty i przyjemny sposób na dużo bananków czyli League of Angels Heaven’s Fury

League of Angels Heavens Fury to bardzo ładnie wyglądająca sieciowa gra MMORPG obsadzona w naprawdę przyzwoicie skonstruowanym fantastycznym świecie bazującym na greckiej mitologii. Znajdziemy tutaj wzmianki o doskonale wszystkim znanych, mitycznych postaciach takich jak chociażby Zeus czy Prometeusz. Użycie takiego uniwersum co prawda nieco gryzie się z tytułowymi aniołami ale z drugiej strony to nietypowe połączenie może być dla niektórych graczy intrygujące. W grze sterujemy bohaterem, który może należeć do jednej z 3 klas: Dragoon, Wizard lub Archer. Naszym głównym zadaniem jest jak można się od razu domyśleć walka z wszechobecnym złem. Wymagania sprzętowe gry nie są zbyt wygórowane. Producent podaje, że do uruchomienia wystarczy zwykła i3 o taktowaniu 3.60GHz lub odpowiednik AMD o podobnych parametrach. Oprócz tego potrzebujemy 2GB pamięci RAM, dowolną kartę graficzną o pamięci przynajmniej 1024MB oraz 32bitowy WIndows 7 (lub nowszy). Są to wymagania zapewniające w miarę optymalną rozgrywkę, ale grę spokojnie uruchomimy także na nieco słabszym sprzęcie.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Gra wymaga pobrania na dysk i uruchomienia przez specjalnego klienta jednak nie potrzeba do tego wielkich pokładów pamięci (ok 10GB miejsca na twardym dysku) i nie stanowi to większego problemu. Możemy również grać logując się przez naszego Facebooka. Grę znajdziemy także na Steamie, gdzie 60% recenzji graczy jest pozytywnych. Wynik ten co prawda nie powala na kolana, a w grze raczej nie spotkamy tłumów jednak myślę, że nie powinno to absolutnie zniechęcać do gry. O tym czy Heaven's Fury jest warte uwagi najlepiej przekonać się na własnej skórze.

Rozgrywka jest niezwykle prosta (po włączeniu trybu automatycznej walki gra praktycznie wszystko wykonuje za nas), a jednocześnie dzięki ładnej oprawie graficznej przykuwa uwagę gracza i nie pozwala mu się zanudzić. Questy które dostajemy są proste i intuicyjne. Przez niemal całą rozgrywkę jesteśmy prowadzeni "za rękę" i dokładnie pokazane jest co i w jaki sposób należy w danej chwili zrobić. Gra posiada polską wersję językową co bez wątpienia jest dużym atutem w przypadku tego typu gier free to play.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Kolejnym plusem o którym warto wspomnieć jest fakt, że wbrew pozorom nie jest to typowa gra "pay to win". Oczywiście mamy możliwość sięgnięcia do portfela w celu przyspieszenia i usprawnienia rozgrywki jednak absolutnie nie jest to niezbędne aby cieszyć się grą i wykonywać kolejne zadania. Jeśli Heaven's Fury wam się spodoba to spieszę od razu z dobrymi wieściami. League of Angels jest serią gier, która zawiera jeszcze 3 inne gry. Są to odpowiednio: League of Angels, League of Angels II oraz League of Angels III.

Tak jak już wspomniałem w tytule League of Angels Heaven’s Fury pozwala na bardzo szybkie zdobycie dużej ilości bananków. Za trzy zadania otrzymamy ich aż 940 a do tego 1160 punktów doświadczenia. Zadania w moim przypadku polegały na zdobyciu odpowiedniego poziomu i każde z nich wykonywałem kilka, maksymalnie kilkanaście minut. Trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na szybki zarobek naszych żółtych owocków. Bez wahania polecam tą produkcję, zwłaszcza dla początkujących graczy i użytkowników serwisu bananki.pl.


5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez KaErEle

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananki za zadania z Offer Walls

Poradnik Krisulele
2

Jak dobrze zacząć w FIFA?

Poradnik MatiSzelka007
3

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
4

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
5

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
6

Recenzja Tom clancy's rainbow six siege

Recenzja Trykpiarz
7

CSGO Prime (B2P) Dreamhack Valencia 2017 Europe Qual - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
8

Team Fortress 2 TF2 to gra L2P Valve'a

Recenzja _SkyLone
9

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
10

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - bramkarze.

Poradnik lynnSSky
Chat