Jak to działa
Przejdź do gry Cuisine Royale
Cuisine Royale
5.0 1 300 0
31.10.2019

Cuisine Royale czyli PubG taniej i łatwiej

Witam wszystkich bardzo serdecznie, chciał bym się dziś z wami podzielić swoimi refleksjami na temat gry Cuisine Royale. Nie będę ukrywał że grę tą udało mi się odkryć zupełnie przez przypadek i właśnie dzięki Bananki.pl, ale do rzeczy. Powiem szczerze że nie spodziewałem się że sprawi mi ona tyle frajdy sam gram dość często w PubG i o dziwo Cuisine Royale jest nie wiele słabszy od wspominanego wcześniej PubG, a posiada naprawdę dwie spore zalety a mianowicie, co mocno mnie zdziwiło jest za darmo co przy cenie PubG i jego mikro transakcji jest sporą oszczędnością środków. Druga i według mnie najważniejszą zaletą tej gry jest jej poziom trudności niech każdy kto grał w PubG i nie denerwował się jak zginął nie wiadomo i jakim cudem wy haczony snajperką od jakiegoś prosa podniesie rękę do góry myślę ze nie wile będzie takich osób. Poziom w Cuisine Royale jest o niebo niższy, przez co fan z gry jest o wiele większy, bo kogo nie cieszy przeszukanie skrzyni pokonanego przeciwnika w starciu jeden na jeden,

Grając w tę grę możesz zdobyć 300 Graj

Rożnicę jeśli chodzi o samą rozgrywkę między obiema grami są w zasadzie nieznaczące, pierwsza to czasy w jakich przyjdzie nam walczyć o przetrwanie i asortyment jakim się musimy posługiwać aby przeżyć. PubG to czasy rzeczywiste, broń współczesna, bardzo realistycznie odwzorowana zarówno z wyglądu jak i charakterystyki strzelania, wyposażenie od zwykłych kasków , plecaków i kamizelek po specjalistyczny sprzęt wojskowy. Natomiast Cuisine Royale to czasy drugiej wojny światowej. Gra oddaje w nie najgorszy sposób tamte realia zarówno jeśli chodzi o wyposażenie samego bohatera rozgrywki po drobne smaczki jak na przykład znajdujące się na planszy okopy i gniazda karabinów które są śmiercionośną bronią przeciwko naszym wrogom po dość nietypowy ubiór i dodatkowy ekwipunek w postaci aureoli albo skaczących butów. Drugą różnicą jest wykonanie samej gry oraz grafika z jaka przyjdzie nam się zmierzyć w PubG jest ona odrobinę lepsza niż w Cuisine Royale, ale za tą pierwszą przemawiają pieniądze których trzeba trochę zainwestować żeby mieć odpowiedni ekwipunek i szansę z innymi, druga to typowa gra dla każdego kto chce się dobrze pobawić.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 350 Graj

Każdy oczywiście ma prawo do swojego zdania i nie miałem na myśli nikogo obrazić anie krytykować PubG uważam że to bardzo dobra i wymagająca gra dla każdego ale czasem mam ochotę pograć w coś dla czystej przyjemności i pobiegać po planszy bez trzęsących się rąk ze strachu że za rogu ktoś pozbawi mnie wielogodzinnego zbierania ekwipunku. Cuisine Royale na tej płaszczyźnie ma przewagę ośmielił bym się nawet powiedzieć że jeśli ktoś nie jest pewien czy chciał by zakupić PubG powinien spróbować swoich sil własnie w Cuisine Royale dzięki podobnej rozgrywce battle royale nauczy się podstaw zasad i łatwej będzie mu w późniejszym okresie czasu stanąć na przeciw zawodnikom w PubG, wiadomo tranking czyni mistrza a Cuisine Royale nadaje się do tego idealnie. Ta sama mechanika sprawia że mimo swych różnic obie mogą przynieść sporo radości przyszłym graczom. Zapominał bym dodać że obie gry mają dodatkową zaletę związaną z Bananki.pl ponieważ za granie w jedną jak i w drugą możemy dostać nie małą liczbę bonusowych bananków co jest według mnie dodatkową zachętą żeby spróbować.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez J4N3K69

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

League of Legends Miss Fortune - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
2

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
3

League of Legends Morgana - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

Among us - wskazówki

Poradnik WiktoriaBananek!
5

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
6

NosTale Nostale - Jak grać magiem?

Poradnik Ara
7

Ikariam Ikariam - ocena ogólna

Recenzja Hircynn
8

League of Legends Wsparcie - Ogólny opis

Poradnik Alisiowa
9

Grand Theft Auto V (B2P) Jak najlepiej zacząć grać w GTA Online.

Poradnik m0nek
10

World of Tanks Strv 103B najlepszy niszczyciel X poziomu?

Recenzja ChUcKxPoMpA
Chat