Jak to działa

Cunt Wars Adult

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Cunt Wars Adult

Nie ma to, jak dobra gra RPG z elementami strategii karcianej – a już zwłaszcza, kiedy jest tak… wyuzdana i gorąca! Co najlepsze, niepotrzebne jest żadne oprogramowanie, żeby zagrać w tę niegrzeczną grę – mało tego, możesz odpalić również jej mobilną wersję, aby poszerzać swoją kolekcję roznegliżowanych panienek oraz błyskawicznie kontynuować zabijanie demonów tuż przed pójściem spać. Mało Ci lasek Hentai z wielkimi… oczami? Koniecznie zaszyj się w zaciszu własnego łóżka i włącz Cunt War Adult!

Fabuła i koncepcja gry jest niezwykle prosta – w krainie fantazji poruszasz się bohaterem o imieniu Adam, który musi przejść przez piekło – Twoje główne zadanie to pokonywanie kolejnych hord demonów, zbieranie fantastycznych dziewczyn, zdobywanie ich na każdy możliwy sposób (i w każdej pozycji!) oraz dążenie do wszechpotężnej… władzy. Wraz z rozwojem umiejętności odblokowują się kolejne postacie, historia nieco pogłębia, a tętno wzrasta! Fantastyczne animacje, sprośne obrazki i żywa kolorystyka to nie wszystko – największe wrażenie robią bowiem wszelkiego rodzaju sceny fetyszystyczne, dla tych najbardziej „wymagających”. Lubisz squirting, laktację czy seksowne stópki? Tu znajdziesz naprawdę wszystko!

Ustawiaj karty na polu, walcz wręcz, mijaj karty demonów i trafiaj prosto w przeciwników – uderzaj w nich do momentu, aż nie zginą! Pozwól swoim panienkom pomóc sobie w pojedynku – zdobywajcie monety, klejnoty i doświadczenie. A co później? Cóż, później możesz świętować z nimi zwycięstwo – i to w jakikolwiek sposób będziesz chciał!

pełny opis gry
Screeny
Cunt Wars Adult screenshot1 Cunt Wars Adult screenshot2 Cunt Wars Adult screenshot3 Cunt Wars Adult screenshot4 Cunt Wars Adult screenshot5 Cunt Wars Adult screenshot6 Cunt Wars Adult screenshot7 Cunt Wars Adult screenshot8 Cunt Wars Adult screenshot9 Cunt Wars Adult screenshot10
Video

Cunt Wars Adult wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
18+
UWAGA! Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść Nie mam 18 lat, chcę wyjść
Chat