Jak to działa

Dark Knight

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Dark Knight

Jeżeli lubisz gry przygodowe online i chciałbyś wciągnąć się w kolejną, niesamowitą rozgrywkę, koniecznie włącz grę Dark Knight! To pozycja obowiązkowa jednak nie tylko dla każdego miłośnika przygód, ale i… Batmana!
Gotham City ponownie staje w obliczu niezwykle poważnego zagrożenia! Batman musi więc wziąć sprawy w swoje ręce i po raz kolejny wyrwać miasto z uścisku zła. Przygodowa gra akcji Dark Knight to miejsce, w jakim dzieje się… naprawdę wiele. Za pomocą batarangu możesz likwidować w rozgrywce przeciwników i rozwiązywać proste zagadki logiczne – co znacznie wpłynie na umiejętność strategicznego myślenia. Peleryna pozwoli Ci z kolei poszybować na duże odległości oraz niepostrzeżenie zaatakować wrogów z powietrza. Wraz z każdym nowym poziomem doświadczenia otrzymywać będziesz kolejne umiejętności, bronie, typy pancerza oraz ulepszenia maszyn i posiadanych gadżetów. W Dark Knight możesz też rozbrajać bomby, wysadzać sprzęt wrogów, ratować mieszkańców i usuwać z dachów… przyczajonych snajperów! To rozgrywka, którą szczególnie docenią miłośnicy przygód super-bohatera, jakim jest Batman. Poprowadź więc swoją postać do zwycięstwa i uratuj miasto przed wszechobecnym złem!
Chcesz przeżyć przygodę w Gotham City, jaka nie zdarzyła się jeszcze… nikomu innemu przed Tobą? A może chciałbyś, żeby mówili o Tobie jako o największym bohaterze miasta, który uwolnił je od szerzącego się zła? Koniecznie odpal więc grę Dark Knight już dziś na bananki.pl i udowodnij wszystkim, że jesteś… niepokonany!

pełny opis gry
Screeny
Dark Knight screenshot1 Dark Knight screenshot2 Dark Knight screenshot3 Dark Knight screenshot4 Dark Knight screenshot5 Dark Knight screenshot6 Dark Knight screenshot7 Dark Knight screenshot8 Dark Knight screenshot9 Dark Knight screenshot10 Dark Knight screenshot11 Dark Knight screenshot12
Video

Dark Knight wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat