Jak to działa
Przejdź do gry Dark Orbit
Dark Orbit
5.0 1 4192 0
08.07.2017

Darkorbit - od hitu do... No właśnie. Czego?

Darkorbit to gra wydana w 2006 roku (a więc dość dawno) przez studio Bigpoint. W grze wcielamy się w pilota statku kosmicznego, który steruje swoją maszyną i przemierza wszechświat w swoim statku kosmicznym. Do gry zaimplementowany został rzut izometryczny, co o dziwo bardzo dobrze sprawdza w rozgrywce opartej głównie na zbijaniu tabunów wrogów i farmieniu waluty premium. No właśnie, waluta premium, tzw. uridium, daje nam niesamowitą przewagę w świecie gry. Za uridium można kupić o lepsze od darmowych bronie, statki, drony, amunicję, dodatki, można nabyć PETa (który tutaj jest nie tylko kosmetycznym dodatkiem, ale również pomaga nam w walce, zbiera za nas surowce, skrzynki oraz loot z przeciwników) oraz protokoły do tego PETa... Sytuację ratuje trochę rynek, który pozawala nabyć wiele z tych rzeczy za kredyty (darmową walutę), jednak działa on na zasadzie akcji, więc czasami zdobycie upragnionej rzeczy graniczy z cudem.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Warto jednak nadmienić, że sytuacja w grze uległa znaczącej poprawie. Aktualnie uridium zdobywa się dużo szybciej i wygodniej niż kiedyś. Za samo ukończenie prologu otrzymamy od kilku do kilkunastu tysięcy waluty premium oraz kilka dodatków do statku kupowanych właśnie za tę walutę, co pozwoli nam lepiej i sprawniej wystartować. Z biegiem czasu prędkość zarabiania uridium spada, jednak jeżeli ktoś posiada żyłkę do farmienia i ma sporo czasu wolnego - nie będzie to stanowić dla niego żadnego problemu. Z czasem staniemy się wystarczająco potężni, żeby atakować statki wrogich graczy, wkroczymy na nowe areny, będziemy eksplorować nowe mapy. Po pewnym czasie w w pojedynkę będziemy niszczyć najpotężniejsze statki sterowane przez AI i zarabiać multum uridium. Jeżeli ktoś lubi farmić i posiada czas - jak najbardziej warto.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Należy liczyć się z tym, że często będziemy niszczeni przez graczy obcych firm, zwłaszcza na początku naszej przygody, kiedy stanowimy dla nich łatwy kąsek w PVP. Nie należy się tym jednak zbytnio przejmować, z czasem staniemy się wystarczająco mocni, aby pokonywać takich delikwentów. W grze pojawił się niedawno na razie raczkujący system craftingu, jednak tkwi w nim spory potencjał i kto wie, może w przyszłości stanie się nieodłącznym elementem przygód naszego kosmicznego wojaka. Ale czas odpowiedzieć na pytanie, jaka tak gra jest teraz... No cóż, nie jest ona już takim hitem, jak na początku. Sporo graczy od niej odeszło, została znacząco przebudowana i wspomniane wcześniej opcje premium stały się o wiele bardziej destrukcyjne dla rozgrywki, jednak widać, że twórcy starają się to choć trochę naprawić. Jak dla mnie gra po tym czasie stała się dość mocnym... Średniakiem. Jednak mimo wszystko warto zagrać, chociażby dlatego, że świetnie zabija czas i można ją odpalić nawet na chwilkę, wybić trochę mobów i wyjść. Mimo wad polecam nudzącym się graczom, którzy lubią farmić i mają sporo czasu wolnego.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez DanhonyV09

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

World of Tanks Polskie drzewko w World of Tanks !

Recenzja kuba1224
2

League of Legends ARENA NOWY TRYB JAK ZACZĄC

Poradnik weryip
3

Rocket League (B2P) Rocket League - połączenie piłki nożnej z motoryzacją

Recenzja Szefciu1223
4

Silence is defending - o narracji w grach

Poradnik LiquidSnake
5

Warface Warface - Ogólne zapoznanie

Tutorial Wiktor0204
6

World of Tanks Słowniczek "slangu" WOT

Poradnik GBZP
7

Supremacy 1914 - Czas zmienić naszą historie! - recenzja

Recenzja Povered
8

Roblox Roblox - Wieloświatowa Kreatywność w Jednej Grze

Recenzja Hox73738
9

CSGO Prime (B2P) CLG - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

Star Stable Recenzja Star Stable

Recenzja Florciaa
Chat