Jak to działa

Dark Orbit

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Dark Orbit

Nudzą Cię przyziemne sprawy i czekasz, aż będziesz móc przejąć władzę w całej galaktyce? Dołącz do ogromnej batalii o panowanie nad kosmosem w Dark Orbit!

Ta otwarta gra MMO pozwoli Ci przemierzać przestrzenie kosmiczne wraz z innymi pilotami, którzy toczą ze sobą zaciekłą batalię, w której stawką, oprócz władzy, jest ich własne życie. W darmowej grze przeglądarkowej, jaką jest Dark Orbit wybierzesz swój własny statek i weźmiesz udział w odpieraniu nalotów hordy kosmitów, których celem jest eksterminacja rasy ludzkiej. Dark Orbit uczyni Cię kosmicznym pilotem, o którym będą głosić legendy.

Wybierz jedną z trzech frakcji rywalizujących ze sobą o dominację w świecie Dark Orbit. Każda z nich reprezentuje odmienną filozofię i nosi się z innym sposobem na wygraną w tej międzyplanetarnej walce. „Mars Mining Operations” to organizacja, której domeną jest agresja i brutalna siła. „Earth Industries Corporation to z kolei przebiegli biznesmeni, którzy cel osiągają pieniędzmi, a z „Venus Resources Unlimited” odkryjesz tajniki komicznej dyplomacji, za pomocą której przechytrzysz swoich wrogów.

Ta wyborna gra kosmiczna spod skrzydeł Bigpoint daje Ci przede wszystkim możliwość nadania swoim galaktycznym podbojom prawdziwie indywidualnego sznytu. W Dark Orbit to Ty jesteś dowódcą. Siadasz za sterami jednego z wyspecjalizowanych okrętów kosmicznych. Wybieraj pomiędzy potężnymi niszczycielami, szybkimi pojazdami zwiadowczymi i wielkimi frachtowcami, za pomocą których będziesz w stanie chronić swoje sojusznicze statki.

W Dark Orbit na pierwszym planie zawsze jesteś Ty. To jedyna taka gra przeglądarkowa, która zrzesza nie tylko pokaźną, ale przede wszystkim zgraną społeczność fanów kultowych gier kosmicznych.

Dołącz więc do świata międzyplanetarnych podbojów i walcz ramię w ramię ze znajomymi albo stań naprzeciw nim!

pełny opis gry
Screeny
Dark Orbit screenshot1 Dark Orbit screenshot2 Dark Orbit screenshot3 Dark Orbit screenshot4 Dark Orbit screenshot5 Dark Orbit screenshot6 Dark Orbit screenshot7 Dark Orbit screenshot8 Dark Orbit screenshot9 Dark Orbit screenshot10
Video

Dark Orbit wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat