Jak to działa
Przejdź do gry Dark Orbit
Dark Orbit
5.0 1 1685 0
11.12.2017

"Grać czy nie grać ?"-oto jest pytanie.

Wielu z was zapewne kojarzy tę grę, grało w nią przez wiele godzin lub nadal gra. Dla tych co nie znają Darkorbit krótko ją opiszę. Jest to gra przeglądarkowa typu MMO, w której wcielamy się w pilota statku kosmicznego i rywalizujemy z innymi graczami. Jak zwykle w grach tego typu naszym celem jest uzyskanie jak najwyższej pozycji w rankingu poprzez niszczenie wrogich statków, zbieranie surowców i wykonywanie misji. Wybieramy z pośród trzech frakcji do jakiej chcemy należeć ( Mars Mining Operations [MMO], Earth Industries Corporation [EIC], Venus Resources Unlimited [VRU] ). Nie to ma większego znaczenia do jakiej dołączymy. Każda frakcja posiada dwie mapy rodzime, na których obowiązuje strefa ochronna przed atakami innych frakcji chyba, że pierwsi zainicjujemy atak na wrogą jednostkę gracza należącego do innej frakcji.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Zaczynamy na matczynej mapie z gwiezdnym odrzutowcem "Liberator". Następnie ukazuje nam się krótkie wprowadzenie i rozpoczynamy rozgrywkę. Z początku gra się całkiem przyjemnie. Latamy po przestrzeni kosmicznej wykonując zadania i niszczą wrogie statki. Zdobywamy punkty doświadczenia, wyposażenie oraz kredyty, za które możemy kupić amunicje, wyposażenie oraz lepsze statki. Wszystko jest w miarę przemyślane. Są misje specjalne dostępne w dwóch wariantach-łatwe i normalne. Jest także Skylab czyli nasza baza kosmiczna, którą możemy rozbudowywać i dostawać dzięki niej dodatkowe bonusy. Ciekawą opcją jest także Galaxy Gates czyli Kosmiczne Wrota, do których mamy dostęp po zebraniu odpowiedniej ilości ich części, następnie możemy użyć wrót i zagrać na bonusowej mapie. W sumie to by było tyle z plusów w Darkorbit.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Po kilku godzinach gry na dwóch mapach macierzystych, wchodzimy na trzecią, gdzie zaczyna obowiązywać PVP. Cały entuzjazm ulatnia się z nas. Ledwo co wyjdziemy ze strefy ochronnej a już czeka jakiś złowrogo nastawiony pilot obcej frakcji i nas niszczy. Najlepsze statki są możliwe do kupienia tylko opcję płatności bądź za bardzo wysoką sumę kredytów na aukcji, gdzie nie jesteśmy w stanie jej zdobyć przez bardzo długi czas. Pay to win zaćmiewa wszystkie plusy w tej grze. Oryginalny i ciekawy pomysł z przestrzenią kosmiczną i sterowanie statkiem, jednak co z tego jeżeli nie możemy wylecieć nawet na 5 minut poza strefę. Osobiście zaczynałem grywać po 22, wówczas było mało aktywnych osób, ale i tak znalazł się o wiele lepszy statek z innej frakcji i później stał na mapie 30 minut czekając na okazję. Czy nawet jeżeli wieczorem udało mi się pograć ze spokojem tę godzinę to czy opłaca się czekać do nocy, aby sobie pograć dla przyjemności bez denerwowania się, szczególnie, że nie mamy żadnej gwarancji, że nikogo o tej porze tam nie będzie ? Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kamiki

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Margonem Poradnik dla Maga! (1-25lvl)

Poradnik Dominicekk
2

Za co Watch_Dogs został zhejtowany?

Recenzja BLAZEJ1
3

World of Tanks E 25 - Niemiecki Ninja

Recenzja HansOmen
4

ARK: Survival Evolved (B2P) Dinozaura mieć :D

Recenzja Skrilel
5

Hearthstone - Rycerze Mroźnego Tronu

Poradnik MrMilosz254
6

League of Legends League of Legends - Umówienie podstaw

Poradnik Biedaczysko
7

Minecraft Minecraft - Niezwykła Kreatywność w Pikselowej Rzeczywistości

Recenzja Andzia99
8

Eternal Edge+ Prologue Recenzja gry “Eternal Edge+ Prologue”

Recenzja Piotrex3111
9

Roblox Top 3 mało znane gry na roblox, w które warto zagrać

Recenzja Charliethebug
10

Elvenar Elvenar – strategia fantasy w świecie elfów

Recenzja Amethystcc
Chat