Jak to działa
5.0 1 562 0
26.08.2017

Destiny 2 - co wiemy już na pewno na temat gry.

*Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*
Destiny 2 jest to bezpośrednia kontynuacja świetnej strzelanki FPP z pewnymi elementami MMO. Gra została stworzona przez studio Bungie Software przy pomocy studia Vicarious Visions który słyną z serii gier: Guitar Hero, Crash Bandicoot N.Sane Trilogy. Koniec takiego gadania przechodzimy od razu od fabuły gry a jest ona bardzo ciekawa.
W Destiny 2 akcja rozgrywa się po wydarzeniach z pierwszej części. Ostatnie miasto zostało zrównane z powierzchni ziemi przez Czerwony Legion którym dowodzi Ghaul. Reszta ocalałych którzy przeżyli uciekli w najdalsze rejony świata. Naszym zadaniem jest na nowo złączenie wszystkich ocalałych i zaatakowaniu Czerwonego Legionu z całą siła.
Przejdźmy teraz tok artykuły do mechaniki gry.
Podobnie jak to było w poprzedniej części gry rozgrywkę w Destiny 2 rozpoczynamy poprzez kreację naszej postaci. Jest to wielki plus dla serii tej gry, ponieważ możemy stworzyć własną postać! Lecz właściwa zabawa skupia się raczej na wykonywaniu zadań fabularnych co jest stałą mechaniką gier. Również gra oferuje nam wykonywania zadań pobocznych dzięki którym możemy sobie trochę umilić czas. Oczywiście autorzy i twórcy gier nie zapomnieli go bardzo dużej eksploracji co na pewno przyciągnie zapalonych odkrywców. W grze pojawia się opcja kooperacji dzięki której możemy zwiększyć poziom naszej postaci , zdobywać coraz to lepszy ekwipunek. Na terenie gry który zostanie oddany graczu gdy gra wyjdzie pojawią się ukryte skarby, rzadkich bosów oraz już wspomniane misje poboczne które na prawdę potrafią umilić czas.
Te właśnie rzeczy o których pisałem ,twórcy wzięli sobie do serca czytając opinie na temat poprzedniej części gry.
Teraz coś na temat trybów gry:
W Destiny 2 oprócz gry w pojedynkę, umożliwia nam zagranie z innymi osobami co przekłada się na oczywistą rywalizację na arenie mapy, rankingów graczy itp.Oprócz podstawowego trybu fabularnego oraz wariantu multiplayer o której mówiłem już pojawią się tak zwane: 6-osobowe raidy lub 3-osobowe oraz misje typu ,, Strike''. Oczywiście nie zabraknie również walk na arenie ( czyli PvP z innymi osobami).
Podsumowując, uważam, że gra Destiny 2 która ma mieć produkcję 24 października 2017 roku zapowiada się na prawdę bardzo dobrze. Nie mówiąc już o fantastycznej grafice, która będzie panowała w całej grze. Twórcy Destiny 2 oferują nam zagranie w ,,Open Bete'' która wyjdzie 29 sierpnia 2017 roku. No cóż wystarczy nam tylko czekać na produkcję i od razu kupić :) Pozdrawiam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - PLANOWANIE AWANSU W KILKA SEZONÓW

Poradnik toya_xd
4

League of Legends Najbardziej wciągająca gra

Recenzja Montarzysta
5

Crossout #341 Crossout wbijamy 5 lvl czyli zadanie na bananki pl part 2

Video Pablos1992
6

Minecraft Komendy Minecraft Plugins

Tutorial Rafal2762
7

Aion Moja opinia na temat gry Aion.

Recenzja Kotu
8

Margonem Margonem - Wstęp, Opuszczamy Pierwsze Miasto

Video ★✘нαcкεd✘★™
9

Hero Zero Ironiczna podróż do marzeń - recenzja Hero Zero.

Recenzja AbbadoN.
10

Czy istnieje CS GO na przeglądarkę??

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
Chat