Jak to działa
Przejdź do gry World of Tanks
World of Tanks
5.0 1 110 0
13.06.2020

Najlepsze czołgi na początek rozgrywki porady

Pierwszym czołgiem jest M2 Lihgt Tank. Pochodzi on z drzewka Stanów Zjednoczonych na II tierze. Lekki pojazd i tani w utrzymaniu jeśli nie używa się amunicji premium, która ma zwiększone przebicie pancerza co bardzo ułatwia grę. Aby uzyskać najlepsze wyniki i czerpać jak najwięcej przyjemności z gry tym czołgiem należy ulepszyć gąsienice na model VVSS T16E2 oraz silnik na CONTINENTAL W-670-7. Po tym powinno się zamontować do naszego czołgu wieżę M2D27812 i na koniec najlepsze czyli działo z potężnym magazynkiem 20 MM HISPANO-SUIZA BIRKIGT GUN. Teraz wróćmy do załogi, której liczba wynosi czterech załogantów. Moim zdaniem na dowódcy powinna się znajdować umiejętność szósty zmysł informuje nas po 3 sekundach czy nasz czołg został wykryty, celowniczy naprawę, kierowca-mechanik gaszenie pożarów, a radiooperator maskowanie. Na sam koniec zostały materiały eksploatacyjne. Należy zamontować: mały zestaw naprawczy, małą apteczkę, i ręczną gaśnicę. Można użyć droższych elementów jeśli posiadamy dużo kredytów.

Grając w tę grę możesz zdobyć 860 Graj

Drugi czołg pochodzi z drzewka francuzkiego. Znajduje się on na 5 poziomie drzewka technologicznego. Jest to AMX ELC bis. Pojazd należy do kategorii lekkich czołgów. Kosztuje on 315 tysięcy kredytów i wymaga przejścia przez inne pojazdy oraz uzbierania 14 900 punktów doświadczenia na tym pojeździe. Jest to mobilny czołg z potężnymi obrażeniami na minutę, aby uzyskać ten efekt musimy zamontować wyposażenie: lornetka polowa, siatkę maskującą i ulepszoną wentylację. Jako najbardziej optymalne części czołgu polecam działo 90 MM D. 915, które średnia obrażenia są na poziomie 300 jednostek oraz najlepsze gąsienice, silnik a także radio. Czołg posiada dwóch załogantów jest to dowódca i kierowca-mechanik. Należy uzyskać następujące umiejętności dowódca: szósty zmysł (wyżej napisałem co robi) braterstwo broni (podnosi wszystkie statystyki załogantów), kierowca-mechanik: maskowanie i braterstwo broni (efekt jest aktywny wówczas gdy każdy członek załogi posiada tą umiejętność). Aby skutecznie grać tym czołgiem należy grać defensywnie jak niszczycielem czołgów ze względu na działo.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 1030 Graj

Ostatnim czołgiem będzie KV-1, radziecki czołg ciężki 5 poziomu. Zaczniemy od załogantów, których ilość wynosi 5. Kosztuje on 390 tysięcy kredytów i aby go odblokować trzeba uzbierać 13 500 doświadczenia. Teraz wymienię ich i podam najlepsze umiejętności jakie należy wybrać. Dowódca ponownie: szósty zmysł, celowniczy: zbrojmistrz (poprawia celność uszkodzonego działa), radiooperator: gaszenie pożarów, kierowca-mechanik: naprawa, ładowniczy: bezpieczne magazynowanie (zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia magazynu amunicji). Jako, że jest to czołg ciężki wyposażenie powinni zawierać: ulepszoną wentylację, ulepszony system naprowadzania i małą osłonę przeciwodłamkową. Sprzęt eksploatacyjny to duży zestaw naprawczy, duża apteczka oraz automatyczna gaśnica. Działo: 122 MM U-11. Posiada najwięcej bazowych obrażeń i jest po prostu lepsze od pozostałych. Resztę należy zamontować najlepsze elementy czyli o najwyższych poziomie. Styl gry polega na kupowaniu Amunicji HE i jechanie na tak zwany przepychacz to znaczy tam, gdzie jedzie najwięcej czołgów.


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Hasający

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
2

Roblox Top 4 gier w ROBLOX!

Recenzja PiotrekXD123
3

Szybcy i wściekli w FIFA 19? czyli najszybsi zawodnicy w grze

Poradnik MatiSzelka007
4

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
5

Rocket League (B2P) Rocket League-niesamowita unikalna gra

Recenzja Vester YT
6

Crossout Crossout - Oficjalna recenzja gry!

Recenzja Malfour
7

S.K.I.L.L. - Special Force 2 Jak szybko i skutecznie "farmic" Lucky pointy

Poradnik LeGioNNN
8

Realm of the Mad God

Poradnik Fragorski
9

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
10

Metin2 Moje spotkanie po latach z Metin 2.

Recenzja Kruciak
Chat