Jak to działa
Przejdź do gry Diablo III (B2P)
Diablo III (B2P)
5.0 1 1610 0
04.09.2018

Diablo III: Reaper of Souls

Jako ktoś, kto tam był, Hot Pockets w ręku za wszystkie problemy z serwerem o północy i inne złamane serce komputerowej wersji Diablo 3, trudno wyobrazić sobie większy zwrot niż Diablo 3: Reaper of Souls. Nie tylko gra została zbudowana na znacznie ulepszonej przez najnowszą łatkę Loot 2.0, ale doskonała nowa zawartość tego rozszerzenia jest dokładnie zgodna z tym, co chciałem dla serii. Jego świat jest mroczniejszy i bardziej niebezpieczny, jego bestiariusz jest bardziej zróżnicowany, a jego genialny nowy tryb przygody daje Reaper of Souls poczucie długotrwałej nagrody, której bardzo brakowało Diablo 3.

Podczas gdy nasycone kolory i okazjonalne tęcze, które przerwały wygląd Sanktuarium Diablo 3, były dość widoczne, Reaper of Souls odrzuca wszystko na bok i rozpryskuje płótno odcieniami węgla drzewnego i cudownie ponurymi krajobrazami, które nawiązują do dawnej Diablo.

Ulice Westmarch, gdzie rozpoczyna się nowy Akt 5, są ponure i pełne scenariuszy wydarzeń i pobocznych zadań, które skutecznie nadają ton beznadziei. Trupy układają się w stosy w katedrach, cywile bezskutecznie biegają po ulicach, zanim opętani są przez złe duchy, a niepokój budzi zamieszanie, gdy staje się jasne, że Król Zachodni nie jest w stanie chronić swego ludu. Truly pisemne spisek nie prowadzi z powodzeniem tych pomysłów na długo, ale atmosfera pozostaje gęsta do końca, w wyniku czego świat czuje się zagrożony i potrzebuje więcej bohatera niż pierwsze cztery akty.

Pomimo tego, że Reaper of Souls pozostaje na ciemniejszym końcu widma, wykazuje imponujący poziom różnorodności zarówno w swoich lokalizacjach, jak iw projektach potworów. Tylko jedno szybkie spotkanie zapożycza sztukę z Diablo 3, więc reszta pięciogodzinnej kampanii zbliża się do nowych, ekscytujących widoków, by zobaczyć imponujące demony. W jednym akcie, Reaper of Souls wykazuje niemal taką samą różnorodność jak cały Diablo 3 przed nim.

Nowa zawartość w Reaper of Souls naprawdę pomaga Diablo 3 dłużej niż wcześniej. Jednym z największych czynników jest nowa klasa Crusader, która umiejętnie spełnia rolę paladyna Diablo 2. Uderzyli świętym autorytetem, ale mają także wiele defensywnych i wspierających zdolności, które mogą być przydatne podczas zabawy z przyjaciółmi. Zwłaszcza gdy wyposażono ją w masywną tarczę w jednej ręce i zwykle broń oburęczną w drugiej, Crusaders wykazują obecność i fizyczność, która skutecznie odróżnia ich od innych klas, które mają nowe umiejętności aktywne i pasywne, aby podnieść się po drodze do nowego pułapu poziomu 70. Byłbyś zaskoczony, jak bardzo ten dodatkowy bierny automat otwiera możliwości budowania.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wracając do miasta, Mystic rzemieślnik może przekształcić twój ekwipunek, aby nadać mu bardziej spójny wygląd, a dzięki czary możesz przerzucić pojedynczy modyfikator na części, aż uzyskasz to, czego potrzebujesz, za cenę. Inspiracje są naprawdę inteligentnie obsługiwane, dzięki czemu możesz zobaczyć, jakie są możliwe wyniki, i pozwolić ci wybrać jeden z dwóch nowych wyników lub trzymać się tego, co pierwotnie miałeś. Pozostawia to na tyle, by przypadkiem poczuć się ekscytującym, gdy dostaniesz perfekcyjny rzut, ale wystarczająco kontrolowany, że nigdy nie czułam się oszukana, gdy coś nie wyszło.

Ale klejnotem koronnym jest bez wątpienia nowy tryb Przygody, który daje nieograniczony dostęp do wszystkich punktów na wszystkich pięciu scenach. Losowe misje poboczne o nazwie bounties zaśmiecają mapę, oferując stopniowo coraz większe nagrody. Wystarczająco dużo, a zbierzesz przedmioty, które pozwolą ci przejść do szczeliny Nephalem. Te losowo generowane lochy o różnej wielkości są absolutnie pełne mobów wyciągniętych z każdego zakątka mapy gry, co czyni z nich jedne z najbardziej intensywnych, różnorodnych bitew, w jakie kiedykolwiek walczyłem w RPG akcji.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Różne zestawy klocków i efekty środowiskowe są również anarchicznie wrzucane razem, zmieniając każdy szczelinę w świeżo szalony gorączkowy sen. Zabij bossa na końcu, a zostaniesz potraktowany jako olbrzymi łup, który prawie zawsze zawiera legendę. Zasadniczo Blizzard stworzył ramy, które sowicie wynagradzają nas za to, że robimy dokładnie to, co chcemy zrobić po ukończeniu historii: loguj się, bierz, zarabiaj i wylogowuj się. Znakomity.

Każdy z tych nowych elementów korzysta z wielu zmian systemowych, które Diablo 3 zaobserwowało w ostatnich miesiącach. Chociaż nie musisz kupować Reaper of Souls, aby doświadczyć radości Loot 2.0, zreorganizowanego systemu Paragon lub końca domów aukcyjnych, wszystko to składa się na znacznie większy wybór i poczucie odpowiedzialności za to, jak wygląda twoja postać i gra pomimo przewlekłej prostoty systemu statystycznego. Modyfikatory, które podbijają określone umiejętności, często wykonują ruchy, co w końcu pozwala na dostosowanie umiejętności do konkretnych umiejętności. Coraz częściej spadają też legendarne wydania, a możliwość wykorzystania inspiracji do zamiany bezużytecznych statystyk na bardziej trafne, oznacza większe prawdopodobieństwo wykorzystania tego, co znajdujesz, i dalsze szlifowanie, aby znaleźć więcej.

Werdykt
Z Reaper of Souls i ostatnią rundą poprawek zawartości Blizzard przekształcił Diablo 3 w coś znacznie bardziej zbliżonego do tego, co od dawna fani, tacy jak ja, chcieli przez cały czas. Nadal wymaga denerwującego, zawsze online połączenia (które zachowało się), ale jest bardziej złowrogi w tonie, bardziej satysfakcjonujący do grania i bardziej irytująco uzależniający niż kiedykolwiek. Nie mogę się doczekać kolejnych godzin w poszukiwaniu tej idealnej legendarnej kropli.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Cesere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

CSGO Prime (B2P) Receznja CS GO! Zapraszam!

Recenzja Maciek10089
3

CSGO Prime (B2P) Luminosity Gaming - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
4

8 Ball Master Fenomenalna gra przeglądarkowa i nie tylko!

Recenzja Depresatka
5

Brawl Stars Porady do gry Brawl Stars

Poradnik Adrianekyt69
6

Battlefield 4 (B2P) OPIS GRY BATTLEFIELD 4

Recenzja piesiooo
7

Star Stable Star Stable - Nowe Postacie już wkrótce !

Recenzja _Iris_
8

Najlepsze modyfikacje do ETS 2 [ Euro Truck Simulator 2 ]

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
9

Hero Zero Jak szybko mieć dobre konto w HeroZero

Poradnik Zgudzio
10

Shakes & Fidget Od Zera do Bohatera - Shakes & Fidget w pigułce

Recenzja Milisia
Chat