Jak to działa

Diablo III (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Diablo III (B2P)

Diablo III jest spadkobiercą dziedzictwa poprzednich części tej epickiej gry hack’n’slash. Prezentując epickie podejście do klasycznej walki dobra ze złem, Diablo III znów przenosi Cię w magiczny świat aniołów i demonów, a Sanktuarium ponownie potrzebuje pomocy. Twojej pomocy.
Powróć do Tristram jako bohater jednej z sześciu dostępnych klas. Oprócz klasycznych specjalizacji, takich jak Barbarzyńca, Mag, czy Łowca, będziesz mógł stanąć do walki jako Mnich, Templariusz lub Zaklinacz. Każda z tych klas może zdobywać przeznaczone dla swej profesji runy, które pozwolą kontrolować i ulepszać przypisane do niej umiejętności, zmieniając ich wygląd i działanie.

W najnowszej produkcji studia Blizzard Entertainment nie będziesz podróżować samotnie. Oprócz wspólnych wypraw wraz ze znajomymi, w Twoich zmaganiach z Piekielnymi Władcami towarzyszyć Ci będą najemnicy, wśród których znajdziesz Templariusza, Łajzę i Czarodziejkę. Każdy z tych najemników wesprze Cię swoimi umiejętnościami, które również będziesz mógł ulepszać w miarę upływu gry.

Podczas podróży po sanktuarium spotkasz wirtuozów wielu rzemiosł, a ci z kolei ulepszą Twój oręż do epickiego poziomu, dzięki czemu poskramianie sił zła przyjdzie Ci z dużo większą łatwością. Inwestuj swój czas i zasoby pieniężne w rzemieślnictwo, a odpłaci Ci się to z nawiązką.
W Diablo III wszystko dzieje się szybciej, mądrzej i bardziej intensywnie. Nowoczesny system walk z przeciwnikami, a także zaskakujące efekty specjalne sprawią, że pola bitewne będą jeszcze bardziej epickie, niż do tej pory.

W przeciwieństwie do poprzednich części przygód bohaterów Sanktuarium, Blizzard postawił w najnowszej produkcji na wyodrębnione PvP. Jeśli chcesz, możesz nadal uprawiać pojedynki z innymi graczami lub rzucić się do bitwy w specjalnie zaprojektowanej do PvP strefie, którą są Spopielone Kaplice.

Diablo powrócił. Masz odwagę, żeby ponownie wysłać go w otchłań?

pełny opis gry
Screeny
Diablo III (B2P) screenshot1 Diablo III (B2P) screenshot2 Diablo III (B2P) screenshot3 Diablo III (B2P) screenshot4 Diablo III (B2P) screenshot5 Diablo III (B2P) screenshot6 Diablo III (B2P) screenshot7 Diablo III (B2P) screenshot8 Diablo III (B2P) screenshot9 Diablo III (B2P) screenshot10
Video

Diablo III (B2P) wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 X2
 • 2 GB
 • GeForce 8800GT / ATI Radeon HD 2900 XT
 • 25 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat