Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
0.0 0 134 0
04.12.2017

22. Jak grać? #Spirit Breaker

Bohater walczący wręcz, którego głównym atrybutem jest siła i to od niej zależą jego podstawowe punkty obrażeń oraz ilość punktów życia. Dzięki globalnej umiejętności jest jednym z najlepszych gankerów (roamerów) w grze, jednak sprawdza się również na pozycji offlanera, a nawet midlanera. Świetnie działa w synergii z takimi bohaterami jak Io, Bloodseeker, Bounty Hunter czy Lifestealer.

Pierwsza umiejętność – Charge of Darkness – umiejętność o globalnym zasięgu działania. Spirit Breaker skupia się na wybranej przeciwnej jednostce (działa zarówno na bohaterów jak i creepy) po czym szarżuje w jej stronę z prędkością 600/650/700/750 jednostek w zależności od poziomu umiejętności. Po dotarciu do celu i zaatakowaniu przeciwnika zostaje on ogłuszony na czas 1.2/1.6/2/2.4 sekundy w zależności od poziomu umiejętności.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Druga umiejętność – Empowering Haste – aura działająca w zasięgu 900 jednostek. Zwiększa szybkość ruchu Spirit Breakera o 8%/12%/16%/20% oraz szybkość ruchu sojuszników o 4%/6%/8%/10% w zależności od poziomu umiejętności. Bonusy utrzymują się przez czas 12 sekund.

Trzecia umiejętność – Greater Bash – umiejętność pasywna dająca Spiritowi 17% szansy na ogłuszenie przeciwnika (działa zarówno na bohaterów jak i creepy). Czas trwania ogłuszenia jest równy 1/1.2/1.4/1.6 sekundy w zależności od poziomu umiejętności.

Czwarta umiejętność – Nether Strike – Spirit Breaker używając umiejętności znika w czeluście piekieł na czas 1 sekundy, po czym atakuje wybranego przeciwnika (działa zarówno na bohaterów jak i creepy) z maksymalnej odległości 700 jednostek, zadając obrażenia w wysokości 150/250/350 w zależności od poziomu umiejętności.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Przedmioty rekomendowane w początkowej fazie gry to: Tango, Healing Salve, Clarity, Stout Shield, Boots of Speed, Magic Stick, Urn of Shadows. Przedmioty główne to: Power Treads, Magic Wand, Maks of Madness, Black King Bar, Armlet of Mordiggian. Przedmioty sytuacyjne to: Aghanim's Scepter, Mask of Madness, Assault Cuirass, Shadow Blade (później przerobione do Silver Edge), Monkey King Bar, Moon Shard, Heaven's Halberd czy Lotus Orb.

Podsumowując, Spirit Breaker jest postacią bardzo skuteczną w sytuacji, kiedy inni sojuszniczy bohaterowie nie radzą sobie na swoich liniach, może on bardzo skutecznie pomóc, a w późniejszej fazie ułatwić rozgrywkę całej drużynie. Jest postacią łatwą do opanowania, o łatwej mechanice działania, oraz nie wymagającym dużych umiejętności pozycjonowania się, więc może być polecana początkującym graczom.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez DomaC

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

#1 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
3

League of Legends Najlepsza postać w lolu?

Poradnik Jaro-S
4

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
5

Star Stable Wszystko o Star Stable

Poradnik Lena Kinga
6

Recenzja serii gier FNaF

Recenzja Typowypolak nr 1
7

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
8

Gry z potworami.

Recenzja LiquidSnake
9

Co wiemy o Fifie 19?

Tutorial ElSkiller
10

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
Discord