Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
5.0 1 1201 0
04.12.2017

22. Jak grać? #Spirit Breaker

Bohater walczący wręcz, którego głównym atrybutem jest siła i to od niej zależą jego podstawowe punkty obrażeń oraz ilość punktów życia. Dzięki globalnej umiejętności jest jednym z najlepszych gankerów (roamerów) w grze, jednak sprawdza się również na pozycji offlanera, a nawet midlanera. Świetnie działa w synergii z takimi bohaterami jak Io, Bloodseeker, Bounty Hunter czy Lifestealer.

Pierwsza umiejętność – Charge of Darkness – umiejętność o globalnym zasięgu działania. Spirit Breaker skupia się na wybranej przeciwnej jednostce (działa zarówno na bohaterów jak i creepy) po czym szarżuje w jej stronę z prędkością 600/650/700/750 jednostek w zależności od poziomu umiejętności. Po dotarciu do celu i zaatakowaniu przeciwnika zostaje on ogłuszony na czas 1.2/1.6/2/2.4 sekundy w zależności od poziomu umiejętności.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Druga umiejętność – Empowering Haste – aura działająca w zasięgu 900 jednostek. Zwiększa szybkość ruchu Spirit Breakera o 8%/12%/16%/20% oraz szybkość ruchu sojuszników o 4%/6%/8%/10% w zależności od poziomu umiejętności. Bonusy utrzymują się przez czas 12 sekund.

Trzecia umiejętność – Greater Bash – umiejętność pasywna dająca Spiritowi 17% szansy na ogłuszenie przeciwnika (działa zarówno na bohaterów jak i creepy). Czas trwania ogłuszenia jest równy 1/1.2/1.4/1.6 sekundy w zależności od poziomu umiejętności.

Czwarta umiejętność – Nether Strike – Spirit Breaker używając umiejętności znika w czeluście piekieł na czas 1 sekundy, po czym atakuje wybranego przeciwnika (działa zarówno na bohaterów jak i creepy) z maksymalnej odległości 700 jednostek, zadając obrażenia w wysokości 150/250/350 w zależności od poziomu umiejętności.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Przedmioty rekomendowane w początkowej fazie gry to: Tango, Healing Salve, Clarity, Stout Shield, Boots of Speed, Magic Stick, Urn of Shadows. Przedmioty główne to: Power Treads, Magic Wand, Maks of Madness, Black King Bar, Armlet of Mordiggian. Przedmioty sytuacyjne to: Aghanim's Scepter, Mask of Madness, Assault Cuirass, Shadow Blade (później przerobione do Silver Edge), Monkey King Bar, Moon Shard, Heaven's Halberd czy Lotus Orb.

Podsumowując, Spirit Breaker jest postacią bardzo skuteczną w sytuacji, kiedy inni sojuszniczy bohaterowie nie radzą sobie na swoich liniach, może on bardzo skutecznie pomóc, a w późniejszej fazie ułatwić rozgrywkę całej drużynie. Jest postacią łatwą do opanowania, o łatwej mechanice działania, oraz nie wymagającym dużych umiejętności pozycjonowania się, więc może być polecana początkującym graczom.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez DomaC

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Tc ghost recon future soldier. Czy warto zagrać?

Recenzja BLAZEJ1
2

League of Legends Kayn - Żniwiarz Cienia

Poradnik LeeCoper
3

The Witchwood - Omówienie nowego dodatku do Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
4

League of Angels 2 Leauge of Angels 2, kontynuator porażek, czy lekarstwo na część pierwszą ?

Recenzja Osa1020
5

Zoo 2 - Animal Park RECENZJA GRY ZOO 2 - ANIMAL PARK

Recenzja GOLD123
6

War Thunder Jak grac w War Thunder

Poradnik alanobanano
7

Brawl Stars Moja opinia o grze brawl stars

Recenzja BIBIEM
8

Hero Zero Obiektywne spojrzenie na grę

Recenzja wegorz08
9

Team Fortress 2 Team Fortress 2 (gra dzieciństwa wielu osób)

Recenzja Antonios007
10

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet-Recenzja

Recenzja Rareska
Chat