Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
0 0 72 0
04.12.2017

22. Jak grać? #Spirit Breaker

Bohater walczący wręcz, którego głównym atrybutem jest siła i to od niej zależą jego podstawowe punkty obrażeń oraz ilość punktów życia. Dzięki globalnej umiejętności jest jednym z najlepszych gankerów (roamerów) w grze, jednak sprawdza się również na pozycji offlanera, a nawet midlanera. Świetnie działa w synergii z takimi bohaterami jak Io, Bloodseeker, Bounty Hunter czy Lifestealer.

Pierwsza umiejętność – Charge of Darkness – umiejętność o globalnym zasięgu działania. Spirit Breaker skupia się na wybranej przeciwnej jednostce (działa zarówno na bohaterów jak i creepy) po czym szarżuje w jej stronę z prędkością 600/650/700/750 jednostek w zależności od poziomu umiejętności. Po dotarciu do celu i zaatakowaniu przeciwnika zostaje on ogłuszony na czas 1.2/1.6/2/2.4 sekundy w zależności od poziomu umiejętności.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Druga umiejętność – Empowering Haste – aura działająca w zasięgu 900 jednostek. Zwiększa szybkość ruchu Spirit Breakera o 8%/12%/16%/20% oraz szybkość ruchu sojuszników o 4%/6%/8%/10% w zależności od poziomu umiejętności. Bonusy utrzymują się przez czas 12 sekund.

Trzecia umiejętność – Greater Bash – umiejętność pasywna dająca Spiritowi 17% szansy na ogłuszenie przeciwnika (działa zarówno na bohaterów jak i creepy). Czas trwania ogłuszenia jest równy 1/1.2/1.4/1.6 sekundy w zależności od poziomu umiejętności.

Czwarta umiejętność – Nether Strike – Spirit Breaker używając umiejętności znika w czeluście piekieł na czas 1 sekundy, po czym atakuje wybranego przeciwnika (działa zarówno na bohaterów jak i creepy) z maksymalnej odległości 700 jednostek, zadając obrażenia w wysokości 150/250/350 w zależności od poziomu umiejętności.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Przedmioty rekomendowane w początkowej fazie gry to: Tango, Healing Salve, Clarity, Stout Shield, Boots of Speed, Magic Stick, Urn of Shadows. Przedmioty główne to: Power Treads, Magic Wand, Maks of Madness, Black King Bar, Armlet of Mordiggian. Przedmioty sytuacyjne to: Aghanim's Scepter, Mask of Madness, Assault Cuirass, Shadow Blade (później przerobione do Silver Edge), Monkey King Bar, Moon Shard, Heaven's Halberd czy Lotus Orb.

Podsumowując, Spirit Breaker jest postacią bardzo skuteczną w sytuacji, kiedy inni sojuszniczy bohaterowie nie radzą sobie na swoich liniach, może on bardzo skutecznie pomóc, a w późniejszej fazie ułatwić rozgrywkę całej drużynie. Jest postacią łatwą do opanowania, o łatwej mechanice działania, oraz nie wymagającym dużych umiejętności pozycjonowania się, więc może być polecana początkującym graczom.
22. Jak grać? #Spirit Breaker 0.0 0
0 0
Art napisany przez DomaC

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
3

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
4

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
5

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
6

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
7

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
8

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
9

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
10

„Ten artykuł został odrzucony” - Błędy.

Poradnik ketty
Discord