Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
0.0 0 482 0
30.06.2017

Jak nie zwariować z Battle Pass

Każdy ,kto gra dłużej w Dota 2 wie ,że gra mimo tego ,że jest bardziej darmowa od swoich konkurentów (chociażby przez odblokowanie wszystkich postaci i skiny rozdawane losowo) wręcz prosi się o wydawanie pieniędzy. Kiedyś było to po prostu Kompendium w ,którym zbieraliśmy punkty na mistrzostwa. Oczywiście trzeba było je kupić, żeby móc cokolwiek z zebranych punktów wydać. Było to jednak bardziej spokojne i wytonowane, główny zysk przynosiło kupowanie skrytek i skinów. Teraz jednak wydawany jest odpowiednik Kompendium ,czyli Battle Pass. Wydawany jest na każdy sezon i jest prawie tak samo drogi jak Kompendium.
Zatem czy warto wydawać na niego swoje pieniądze? Działa przecież jak Kompendium, czyli posiada termin ważności po którym już nic nie zdobędziemy. Nawet zadania zostają zablokowane mimo ,że brakło nam na przykład ścięcia 1 drzewa o 23:59.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wyścig bogaczy.
Jednak mimo tego Battle Pass jest bardzo chętnie kupowany. Nie działa on na szczęście jak runy w LoL'u gdzie ten kto ma więcej punktów wygrywa. Tak jak każdy płatny przedmiot w Docie pełni tylko funkcje kosmetyczne.
Jednak poziom zachęcania jest ogromny, ponieważ już uruchamiając stronę główną wyświetla nam pełno przycisków ile fajnych rzeczy zyskamy dzięki temu zakupowi. Dodają takie "przydatne" funkcje jak skórki dla terenów, ale także wraz z najnowszym Battle Pass'em otrzymujemy dostęp do przygody. Ktoś kto nie chce grać w hack'n'slash na silniku Doty nie musi ,ale traci dostęp do ładnych skórek ,których nie da się po prostu kupić. Można by powiedzieć ,że nic się nie zmieniło ,ponieważ dalej są to funkcje kosmetyczne ,zbędne dla rozgrywki. Zatem twórcy cały czas nie chcą stracić tytułu gry F2P.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Zbędny dodatek?
Można powiedzieć ,że nic się nie zmieniło i gra zachowa dla niepłacących graczy status quo.
Niestety duża liczba Rosjan na serwerach Europejskich trochę to niszczy. Jak wiadomo to głównie Rosjanie nie oszczędzają pieniędzy na grę i twórcy dali im kolejny powód do pochwalenia się tym. Usunięto klimatyczne wieże z grafiki gry i dodano wieże ,których wygląd zależy od sumy poziomów Battle Pass drużyny.
Niby dalej zachowuje się to ,że to tylko skórka i nie zmienia rozgrywki, jednak gracz także pragnie gry z dobrym klimatem. Twórcy usuwają coś co należało do graczy i dają nowe za ,które trzeba płacić by dobrze wyglądało. Czysta definicja krwiożerczego kapitalizmu. Zarobili na tym ,ponieważ każdy teraz może się pochwalić tym ile wydał na grę, a to ,że nie potrafi grać pozostawia się poza ekspozycją.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
2

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
3

Napisz dobry artukuł na Bananopedię

Poradnik Seweryniak
4

Rib w Metin2

Poradnik bartey
5

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
6

Margonem Ukryte waluty w Margonem - Głowy zbira

Poradnik TurboBagiety
7

Warface Złote bronie - marzenie każdego gracza Warface

Recenzja Bananek2012
8

Crossout Fenomenalna rozwałka!

Recenzja Banagus
9

Ciekawostki na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - [3#]

Poradnik JestemKacper
10

Minecraft Minecraft - kiedyś, a dziś!

Recenzja Norateron
Chat