Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
5.0 1 1132 0
09.07.2017

Morphling- Łapanie pary

Omawiania postaci ciąg dalszy. Dzisiaj coś prostszego od reszty. Nie można jednak powiedzieć ,że Morphling jest jakąś prostą podrzędną postacią. Tamte postacie były trudne, ale z nim łączy je to ,że dobrze poprowadzone wygrywają grę.
Morphling jest typowym carry. Nie ma w tym nic specjalnego, jeśli nie wspomni się o jego głównej umiejętności. W przeciwieństwie do standardowych wzmocnień dawanych postacią z silnym atakiem tutaj wartość jest stała ,ale wektor jej poprowadzenia zmienny. Umiejętność Morph ma dwie formy. Zyskujemy pasywną premię do zręczności i siły.
Aktywowanie Morph zręczność zabiera nam punkty siły ,a dodaje punkty zręczności. Morphling jako postać zręczności otrzymuje zatem dodatkowe punkty ataku, dodatkowo zwiększa nam to jego prędkość. Kuszące jednak utracenie tych punktów siły powoduje spowolnioną regeneracje zdrowia i obniżenie jego maksymalnej wartości
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Morph siła jest procesem odwrotnym. Tam traciliśmy punkty życia oraz manę, tutaj je zyskujemy. Tracimy natomiast punkty zręczności. Dobre operowanie tymi dwoma umiejętnościami pozwoli nam wykonać szybki druzgocący atak, a gdy przyjdzie czas na odwrót będziemy prawie niemożliwi do zabicia. Im wyższy poziom tym szybciej zyskujemy/tracimy punkty.
Bardzo popularne jest zwiększenie zręczności prawie do maksimum, ponieważ daje nam to rezerwę many na ucieczkę. Kiedy wiemy ,że przegramy używamy Morph siła zyskujemy punkty życia, dzięki którym wytrzymiemy więcej ataków. Kiedy mana będzie już na odpowiednim poziomie używamy Waveform. Morphling staje się wtedy falą i szarżuje w linii prostej, zadając obrażenia wrogim jednostkom na swojej drodze. Morphling jest niewrażliwy na obrażenia podczas czasu trwania tej umiejętności, co daje 99% szansy na ucieczkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dodatkową umiejętnością jest Adaptive Strike, która wystrzeliwuje we wrogą jednostkę strumień wody, ogłuszając ją i jednocześnie zadając obrażenia. Jak sama nazwa wskazuje jest to umiejętność adaptywna. Kiedy 75%(w relacji zręczność-siła) naszych punktów zadaje maksymalne obrażenia, ale ogłuszenie staje się min-ogłuszeniem. W przypadku gdy siła przewyższa obrażenia są bazowe, a ogłuszenie trwa długo. Zgadza się to z taktyką, ponieważ podczas ataku możemy szybko zgładzić wroga i ewentualnie zapobiec inkantacji, a podczas ucieczki dać sobie czas na wydłużenie dystansu.
Umiejętność ostateczna jest mało przydatna, bardzo sytuacyjna. Morphling tworzy replikę dowolnego sojuszniczego lub wrogiego bohatera. Replika otrzymuje 100% więcej obrażeń. Jest to tania umiejętność mogąca się przydać do rozbrajania nieuważnych przeciwników z umiejętności ostatecznych. Może się przydać w zagraniach pościgowych ,ponieważ Morphling może się do niej teleportować, jednak należy pamiętać ,że wtedy zniknie
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
2

Czy to faktycznie takie proste. Boty do Wolni Farmerzy.

Poradnik Cesere
3

RETRO: Castlevania: Symphony of The Night (1997)

Recenzja LiquidSnake
4

Roblox ROBLOX Recenzja Epic Minigames , Zombie Rush , Silent Assassin

Recenzja Dziadek_Wiesia
5

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny unikalny plik autoexec cz.3

Poradnik Seb0L03
6

League of Legends Kilka porad dla SUPPortów i nie tylko.

Poradnik Saphirkka
7

Rust (B2P) Pierwszy dzień - Jak przeżyć

Recenzja wegorz08
8

MovieStarPlanet MSP Recenzja najnowszego motywu - Light Up The Sky (Grudzień 2021 - Styczeń 2022)

Recenzja Sylwiszel
9

MovieStarPlanet MSP Dlaczego lubię MSP? Oto właśnie artykuł o tym

Recenzja Narutomanki
10

Hero Zero Krótka opinia o grze Hero Zero

Recenzja Roxipl1
Chat