Jak to działa
Przejdź do gry DOTA 2
DOTA 2
0.0 0 574 0
09.07.2017

Morphling- Łapanie pary

Omawiania postaci ciąg dalszy. Dzisiaj coś prostszego od reszty. Nie można jednak powiedzieć ,że Morphling jest jakąś prostą podrzędną postacią. Tamte postacie były trudne, ale z nim łączy je to ,że dobrze poprowadzone wygrywają grę.
Morphling jest typowym carry. Nie ma w tym nic specjalnego, jeśli nie wspomni się o jego głównej umiejętności. W przeciwieństwie do standardowych wzmocnień dawanych postacią z silnym atakiem tutaj wartość jest stała ,ale wektor jej poprowadzenia zmienny. Umiejętność Morph ma dwie formy. Zyskujemy pasywną premię do zręczności i siły.
Aktywowanie Morph zręczność zabiera nam punkty siły ,a dodaje punkty zręczności. Morphling jako postać zręczności otrzymuje zatem dodatkowe punkty ataku, dodatkowo zwiększa nam to jego prędkość. Kuszące jednak utracenie tych punktów siły powoduje spowolnioną regeneracje zdrowia i obniżenie jego maksymalnej wartości
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Morph siła jest procesem odwrotnym. Tam traciliśmy punkty życia oraz manę, tutaj je zyskujemy. Tracimy natomiast punkty zręczności. Dobre operowanie tymi dwoma umiejętnościami pozwoli nam wykonać szybki druzgocący atak, a gdy przyjdzie czas na odwrót będziemy prawie niemożliwi do zabicia. Im wyższy poziom tym szybciej zyskujemy/tracimy punkty.
Bardzo popularne jest zwiększenie zręczności prawie do maksimum, ponieważ daje nam to rezerwę many na ucieczkę. Kiedy wiemy ,że przegramy używamy Morph siła zyskujemy punkty życia, dzięki którym wytrzymiemy więcej ataków. Kiedy mana będzie już na odpowiednim poziomie używamy Waveform. Morphling staje się wtedy falą i szarżuje w linii prostej, zadając obrażenia wrogim jednostkom na swojej drodze. Morphling jest niewrażliwy na obrażenia podczas czasu trwania tej umiejętności, co daje 99% szansy na ucieczkę.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Dodatkową umiejętnością jest Adaptive Strike, która wystrzeliwuje we wrogą jednostkę strumień wody, ogłuszając ją i jednocześnie zadając obrażenia. Jak sama nazwa wskazuje jest to umiejętność adaptywna. Kiedy 75%(w relacji zręczność-siła) naszych punktów zadaje maksymalne obrażenia, ale ogłuszenie staje się min-ogłuszeniem. W przypadku gdy siła przewyższa obrażenia są bazowe, a ogłuszenie trwa długo. Zgadza się to z taktyką, ponieważ podczas ataku możemy szybko zgładzić wroga i ewentualnie zapobiec inkantacji, a podczas ucieczki dać sobie czas na wydłużenie dystansu.
Umiejętność ostateczna jest mało przydatna, bardzo sytuacyjna. Morphling tworzy replikę dowolnego sojuszniczego lub wrogiego bohatera. Replika otrzymuje 100% więcej obrażeń. Jest to tania umiejętność mogąca się przydać do rozbrajania nieuważnych przeciwników z umiejętności ostatecznych. Może się przydać w zagraniach pościgowych ,ponieważ Morphling może się do niej teleportować, jednak należy pamiętać ,że wtedy zniknie
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Boomboxpl

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
3

Rib w Metin2

Poradnik bartey
4

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
5

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
6

Roblox Roblox Studio - Podstawy [#1]

Tutorial ketty
7

Rogue Legacy - Old-school nadal w cenie

Recenzja Red_Turtle
8

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
9

Minecraft Czysty minecraft vs minecraft na modach

Recenzja Ultra
10

Unturned Jak osiągać sukcesy na serwerach UNTURNED ?

Poradnik Korpov
Chat