Jak to działa
Przejdź do gry Dragon 2
Dragon 2
0.0 0 651 0
27.07.2017

Dragon 2 gra godna polecenia

Opis gry:
Dragon 2 jest grą przeglądarkową typu MMORPG. Gra polega na wykonywaniu questów (zadań). Twórcy zaimplementowali w grze turowy system walki. W grze mamy do wyboru jedną z dwóch klas. Rycerz Chwały oraz Zabójca Smoków. Postacie różnią się jedynie wyglądem. Umiejętności, siłę czy przebieg gry jest taki sam. Po zakupie odpowiedniej karty zmiany klasy w sklepie możemy zmienić klasę postaci. Gracz może również wybrać płeć postaci. W grze istnieje możliwość małżeństwa z innymi graczami po osiągnięciu odpowiedniego poziomu. W grze znajdziemy wskaźnik moc(jeden z ważniejszych czynników postaci), oraz gniewu (użycie umiejętności pochłania gniew). Na każdym poziomie gry mamy wiele zadań do zrobienia. A możliwość założenia gildii i walki z innymi graczami urozmaica rozrywkę. W grze istnieje też dużo bonusów między innymi za codzienne logowanie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W grze znajdziemy sklep z mikrotransakcjami, bardzo mocno rozbudowane drzewko zdolności swojej postaci jak i naszych towarzyszy, Formację w jakiej możemy ustawić naszych towarzyszy podczas walki, możliwość posiadania swojego zwierzęcia, stworzenia gildii, dodawania znajomych czy bardzo wiele lochów dzięki którym można skutecznie zdobywać kolejne poziomy. Twórcy gry dbają o graczy co widać choćby po częstych eventach czy wielu darmowych przedmiotach. Nasz bohater jak i nasi towarzysze posiadają możliwość zdobywania doświadczenia czy wiele ciekawych zdolności. To my decydujemy kto jaką zdolność posiada. Gra cieszy się ogromną popularnością co widać po wejściu na jeden z serwerów. Można tam spotkać bardzo miłych ludzi którzy chętnie pomogą w razie problemu. Na samym początku znajduje się samouczek który pomaga zaznajomić się z grą.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowanie:
Gra jest bardzo dobrze rozbudowana. Bogata ilość zadań, wiele zdolności czy możliwość zdobywania poziomów urozmaica grę i wciąga na długie godziny. Grafika jak na grę przeglądarkową jest dobra. Dla osób które lubią gry typu MMORPG jest to gra godna polecenia. Niestety jak w większości gier system mikropłatności potrafi zapewnić przewagę. Jednakże większość przedmiotów można zdobyć też bez wydawania pieniędzy. Do dyspozycji mamy dużą mapę co powoduje, że robiąc zadania możemy zwiedzić ten fantastyczny świat. W grze często występują eventy co ułatwia zdobywanie cennych przedmiotów, jest to zdecydowany plus. Moja osobista ocena to 7/10. Gra jest skierowana do wszystkich graczy. Dużych jak i małych. Nie każdy zostanie przy tej grze na długie godziny jednakże każdemu polecam spróbować i przekonać się na własnej skórze jak przyjemnie się w nią gra.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Domino7784

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Moje najciekawsze momenty z darmowym tygodniem Overwatch

Video DEADSHUTFIRE
2

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
3

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
4

CSGO (B2P) Jak zrobić aby mieć 60 fps na słabym komputerze?

Poradnik Haxownik123
5

Persona 4 - Zwyczajne życie licealisty... Pomijając walkę z potworami.

Recenzja Macnut
6

Roblox 1 SPOSÓB NA DARMOWE ROBUXY

Video Xsawi2009
7

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet-Wyraź siebie!

Recenzja JuliaTVT
8

Big Farm Niesamowita gra farmerska.

Recenzja AMG44
9

Devil May Cry 1 - styl starych nastolatków

Recenzja LiquidSnake
10

Margonem Jak szybko wbijać level?

Poradnik mufe
Discord