Jak to działa
Przejdź do gry Dragon Awaken
Dragon Awaken
5.0 1 1969 0
07.11.2017

Dragon Awaken jest słaby

Tak jak w tytule ... Dragon Awaken jest słaby, i teraz oburzy się pewna grupa ludzi która się ze mną pewnie nie zgodzi i będzie "hej co on pisze" ale w mojej opinii ta gra za przeproszeniem jest po prostu słaba, nie jest oryginalna, posiada mnóstwo zapożyczeń. Mimo to mamy tutaj typowe rozwiązania dla MMORPG takie jak, rozwój postaci, itemy które wspierają naszą postać, marną ale poniekąd rozbudowaną fabułę, zadania do wykonania, wierzchowce no i PvP.
Ok ale teraz podam za i przeciw tej grze
1. Plusy....
- ładna grafika
- klimat fantasy
2. MINUSY
- poziom trudności dla ameb...
- ekwipunek nie wnosi zmian wyglądy naszej postaci
- ekran główny zaśmiecony ikonkami i powiadomieniami.
- klikając dosłownie na listę misji nasza postać sama zmierza do zleceniodawcy, przyjmuje zlecenie i je wypełnia.
- pełna automatyka walki jest dla mnie największym minusem. Jeżeli graliście w ten tytuł to doskonale wiecie o czym mówię.


W sumie nie ma co więcej pisać o tej grze gdyby nie oprawa graficzna i klimat fantasy to nawet bym na ten tytuł nie spojrzał. Osobiście oceniłem ta grę 2 na 5.
Pozdrawiam: BioranYT
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
"- ekran główny zaśmiecony ikonkami i powiadomieniami." Sami widzicie jak to wszystko wygląda... Prawy górny róg mapa, lewy górny róg nasza postać, prawy dolny róg ekwipunek, wierzchowiec, nasza postać, statystyki i tak dalej a w lewym dolnym rogu mamy okienko chatu co też jest spoko. Gdy spojrzymy na to co się wyprawia pomiędzy prawym górnym rogiem a lewym górnym rogiem to ja osobiście dostaje białej gorączki.... jak dla mnie pełno zbędnych i całkowicie niepotrzebnych ikonek które można było by zamieścić w jednej i spokojnie umieścić w prawym dolnym rogu... Zaś pomiędzy lewym górnym a lewym dolnym rogiem mamy reklamy skinów dla naszej postaci.
"klikając dosłownie na listę misji nasza postać sama zmierza do zleceniodawcy, przyjmuje zlecenie i je wypełnia." otóż ta lista znajduje się po między prawym górnym a prawym dolnym rogiem i serio to wygląda tak że wystarczy klikać na punkty w tej tabeli po czym nasza postać automatycznie poleci do zleceniodawcy i wypełni zadanie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
"1. Plusy....
- ładna grafika
- klimat fantasy"
Tak dla mnie to są jedyne plusy tej gry... grafika jest naprawdę ekstra fajnie dopracowane detale i tak dalej. Ale co z tego jeżeli mam ekran główny zaśmiecony przez dziadowskie ikonki które przeszkadzają mi w cieszeniu się z gry i pracy grafików którzy spędzili pewnie sporo czasu nad dopracowaniem tej grafiki....
Klimat fantasy... nad tym nie ma co się rozwodzić jak ktoś lubi fantastykę to klimat i w tej grze mu podpasuje.
"- pełna automatyka walki jest dla mnie największym minusem." screen powyżej pochodzi z mojej wyprawy na bosa gdzie nawet do niego nie musiałem podchodzić bo po kliknięciu na misje mój wierzchowiec sam mnie do bossa zaprowadził... no i punkt kulminacyjny, walka z bossem ... otworzyło mi się okno walki i nie musiałem zupełnie nic robić tylko obserwować jak moja ekipa rozgramia bosa....
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez BioranYT

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najciekawsze gry roguelike.

Recenzja TurboBagiety
2

League of Legends Clash - nowość na serwerach

Recenzja Lowelia
3

CSGO Prime (B2P) Komendy do CS:GO Cz. I

Poradnik TheBartmuz
4

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
5

Realm of the Mad God - Priest

Poradnik Fragorski
6

Let's Fish Recenzja gry Let's Fish

Recenzja marcin072
7

Roblox Mięśnie w Roblox!!??

Poradnik ketty
8

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [1#] - Mirage

Poradnik JestemKacper
9

MINECRAFT 1.12 ||| CO NOWEGO?

Recenzja Xbov
10

3 najlepsze gry skradanki

Tutorial Jakacz
Chat