Jak to działa
Przejdź do gry Dreadnought
Dreadnought
5.0 1 2121 0
14.12.2017

Dreadnought - recenzja

Dreadnought to wydana w 2016 roku darmowa gra multiplayer z gatunku symulatorów lotu bojowego. Akcja naszych zmagań dzieje się w przestrzeni kosmicznej, a my sami siedzimy za sterami potężnych statków kosmicznych. Wchodząc do bitwy, wybieramy pojazd, którym chcemy zagrać i wraz z graczami z całego świata zaczynamy rozgrywkę. Do wyboru mamy 4 tryby gry:

Team Deathmatch: Naszym celem jest niszczenie pojazdów przeciwnika oraz okrętów dowódczych sterowanych przez sztuczną inteligencję. Kiedy raz nasz pojazd zostanie zniszczony, w każdej chwili możemy powrócić do bitwy w innym pojeździe.

Team Elimination: W tym trybie gry skupiamy się na wyeliminowaniu wszystkich okrętów dowódczych. W każdej z trzech rund mamy tylko jedno życie, a po zniszczeniu naszego pojazdu odradzamy się jako mały statek.

Onslaught Mode: Naszym celem jest uzyskanie jak największej liczby punktów. Zdobywamy je poprzez niszczenie pojazdów przeciwnika, za których sterami stoją gracze z całego świata oraz okrętów dowódczych sterowanych przez sztuczną inteligencję. Drużyna, która uzyska określoną ilość punktów wygrywa
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Do wyboru mamy 5 typów statków kosmicznych:

Dreadnought - dobrze opancerzone, wytrzymałe jednostki. Ze względu na świetne wyposażenie i ogromną ilość punktów zdrowia stanowią trzon floty biorącej udział w bitwie. Pamiętać jednak należy o wadach, które niestety w tym typie pojazdów występują, tj. niska prędkość, ograniczony zasięg oraz spore gabaryty - przeciwnikowi łatwiej będzie w nas trafić.

Niszczyciele - szybkostrzelne, średnie jednostki. Jest to klasa pojazdów charakteryzująca się średnimi osiągami zarówno jeśli chodzi siłę ognia, prędkość przemieszczania, wytrzymałość, jak i zasięg widzenia. Z tego powodu niszczyciele nie posiadają żadnych większych wad jak i zalet, dlatego są stosunkowo łatwe w opanowaniu i polecane dla graczy początkujących

Krążowniki taktyczne - medyk, pomoc. Również jest to pojazd niezmiernie ważny na polu bitwy, ponieważ zadaniem tych okrętów kosmicznych jest pomoc sojusznikom. Za pomocą promieni Tesli naprawiają zniszczone sojusznicze jednostki przywracając im punkty wytrzymałości, aby te były wciąż zdolne do walki.

Krążowniki artyleryjskie - słabo wytrzymałe pojazdy z niezwykła siłą ognia. Pełnią funkcje artylerii na polu bitwy. Dzięki ogromnej sile ognia i największym w grze polu widzenia może z oddali ostrzeliwać pojazdy przeciwnika. Jest niestety bardzo podatny na uszkodzenia, głownie ze względu na słaby pancerz

Korweta - małe, mobilne, trudne do wykrycia. Ten typ pojazdów posiada niezwykle słaby zasięg ostrzału, więc aby zadać uszkodzenia przeciwnikowi musi podlecieć do niego naprawdę blisko. Mają taką możliwość ze względu na świetną prędkość maksymalną oraz zwrotność. Pojazdy te nie należą do najłatwiejszych i gra nimi może sprawiać kłopoty.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Kolejną kwestią wartą wspomnienia jest wybór siły ognia i modułów. W każdym posiadanym w hangarze pojeździe montujemy określoną broń podstawową i drugorzędną. Moduły to swego rodzaju dodatki przydatne w walce i przemieszczaniu się. Są to m.in pociski atomowe, plasma, pociski, torpedy. Z różnymi typami pojazdów będą współgrały różne moduły i wyposażenie. Musimy więc z rozwagą wybierać odpowiednie elementy.

Tiery to inaczej poziomy statków. Każdy pojazd ma przyporządkowany do określonego tieru. W każdej bitwie walkę toczą tylko te same tiery. Tocząc bitwy zdobywamy doświadczenie, za które odkrywamy nowe, lepsze statki.

Podsumowując, Dreadnought to świetna gra multiplayer. Ładna grafika, grywalność, zaawansowana rozgrywka, ciekawe tryby gry zapewniają przyjemność z gry na długie godziny. Jest obecnie w fazie open-beta i jest wciąż rozwijana. Serdecznie polecam każdemu graczowi
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez xPanMixer

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Ogród pokazowy w zielone imperium

Poradnik Duman1222
2

Minecraft Co to jest minecraft?

Recenzja Marek20136
3

War Thunder Czy opłaca się w to grać?

Recenzja CaRtOnIx
4

#5 Ultimate Custom Night - Poradnik

Poradnik TheMaślak
5

League of Legends Nami - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
6

Gacha Life Gacha Life moje odczucia

Recenzja Paullisia
7

Retro Sektor II. Recenzja Gothic 2

Recenzja Tybero
8

League of Legends Syndra - miniporadnik + runy

Poradnik Blondek !!!
9

CSGO Prime (B2P) Recenzja na temat gry CS:GO

Recenzja Jakacz
10

Brawl Stars Opis wszystkich postaci Brawl Stars

Poradnik Janux
Chat