Jak to działa
Przejdź do gry Farmerama
Farmerama
5.0 1 466 0
04.05.2019

Wirtualna farma dla "leniwego" rolnika :)

Farmerama :) Gra której początek sięga wiele, ale to wiele lat wstecz. Nie jestem wstanie nawet powiedzieć jak dawno temu rozpoczynałem swoją przygodę z tą właśnie grą. Pamiętam tylko, że pokazała mi ją niedoszła teściowa co pokazuje tylko, że w Farmerame może grać każdy człowiek, w każdym wieku ( od dzieci po babcie i dziadków ). Zarejestrowałem się z ciekawości i tak zostałem w świecie wirtualnej farmy :) Rozwijanie swojego gospodarstwa, branie udział w wydarzeniach, inwestowanie w zwierzęta, warzywa, owoce, rośliny itd. to tylko zadania tej gry. Każdy dzień przynosi coś nowego powodując, że ciągle uczymy się nowych rzeczy, umiejętności. Tak właśnie zbudowałem swój świat, farmę była z zbiegiem czasu stała się naprawdę piękna i kolorowa. Farmerama pomimo, że jest to tylko gra to świetnie ukazuje jak wiele pracy i wysiłku wymaga praca w gospodarstwie w realnym świecie. Jest ona idealna na zabicie czasu, ale również daje wiele satysfakcji gdy po kilku miesiącach, a nawet i latach gry porównujemy postępy i wygląd naszego gospodarstwa. Jak z małego kawałka pola powstaje prestiżowe i dochodowe gospodarstwo :)


Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Ogólnie rzecz biorąc grę rozpoczynamy z małym kawałkiem ziemi na której musimy założyć pole, obsiać następnie zebrać plony, hodować zwierzątka itp,
Każde zebrane plony czy rozmnożone zwierzątka to punkty doświadczenia, dzięki którym przechodzimy na wyższe poziomy, co z kolei daje nam nowe rośliny i zwierzęta w ten sposób rozwijając swoje gospodarstwo. Oczywiście musimy pamiętać o wielu ważnych rzeczach jak np. podlewanie, karmienie, pojenie i na końcu o zbiorach. Plony możemy sprzedawać na targu lub wykorzystywać je w specjalnych misjach, w ramach których dostajemy doświadczenie, pieniądze i inne ciekawe unikatowe z zarazem potrzebne rzeczy w naszym rozwijaniu naszej "łąki". Wraz ze zdobywaniem doświadczenia i nowych poziomów w grze, odkrywamy wiele nowych zadań ale i funkcji jak np. nowe miejsca, a w tym:

- Bahamarama gdzie robimy to samo tylko z egzotycznymi odmianami roślin, warzyw, drzew i zwierząt,

- Ogród ozdobny, czy też Cudowne pnącza gdzie stawiamy wszystkie swoje nagrody itp.Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Wspominałem wcześniej o najważniejszych zadaniach gry. Czas je trochę przybliżyć :)


INWESTOWANIE W ZWIERZĘTA, WARZYWA, OWOCE, ROŚLINY - tego podpunktu chyba nie trzeba za bardzo rozwijać. Samo z siebie jest przecież jasne, że gdy nie inwestujemy to nic nie mamy. Bez zwierząt nie mamy produktów, bez drzew, krzewów nie mamy owoców, bez nasion nie mamy roślin czy warzyw. A bez tego wszystkiego nie ma pola, gospodarstwa, więc po prostu stoimy w miejscu i nie rozwijamy się... a przecież o to w tym wszystkim chodzi byśmy to jednak czynili prawda?


WYDARZENIA - EVENTY - Często związane są one ze świętami, ale nie tylko. Zdobyć na nich można drzewa lub zagrody niedostępne do kupienia za walutę pozyskiwaną za sprzedaż roślin czy zwierząt oraz wiele innych ciekawych nagród lub udogodnień w postaci np automatycznego kombajnu, który jednym kliknięciem zbiera wszystkie plony itp. Wszystkim polecam tę formę zabawy gdyż jest ona naprawdę korzystna.


Gra jest naprawdę ciekawa i rozwija się nieustannie. Twórcy gry nie stoją w miejscu. Wprowadzają coraz to nowe zadania i eventy. Jedynym minusem jak dla mnie może być nieco słaba grafika jak na nowe czasy technologiczne.


Zachęcam wszystkich do spróbowania swoich sił na roli :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Pablito87

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Team Fortress 2 Ekonomia w Team Fortress 2 Oraz rodzaje scamerów!

Recenzja Siemkazbieramnasteam
2

Momio Czy warto zagrać w Momio?

Recenzja rybasnik
3

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
4

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
5

Fortnite Jak poprawić swoją celność

Poradnik ziom510xxx
6

Football Team Jak szybko wbijać OVR w Football Team?

Poradnik MaxxY
7

Left in the Dark: No One on Board gra z dreszczykiem!

Recenzja _SkyLone
8

Naruto Online Jak stać się dobry ?

Poradnik KarPal
9

Grepolis Strategia przeglądarkowa

Recenzja Kub77a
10

Neverwinter Typowe MMO, w cieniu klasyki.

Recenzja Tybero
Chat