Jak to działa

Farmerama

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Farmerama

Wyobraź sobie, że spacerujesz sobie przez rozległe tereny farmy w piękny letni dzień. Czy to nie piękne? W nowej grze online Farmerama możesz spełnić swoje farmerskie zachcianki i rozwinąć własne imponujące gospodarstwo.

Jako początkujący gracz Farmeramy dostaniesz do dyspozycji mały kawałek ziemi. To właśnie na nim postawisz pierwsze budynki użytkowe, posadzisz drzewa i zasiejesz pola. Do Twoich zadań należało będzie również dbanie o zwierzęta - wybuduj im przytulną zagrodę i ciesz się towarzystwem wspaniałych stworzeń. Pole pod uprawę doprawdy robi wrażenie - swoją farmerską działalność w tym symulatorze gospodarstwa rolnego możesz prowadzić od łąki głównej, aż po leśną polanę.

Oprócz rozwijania swojego gospodarstwa, staniesz przed niecodziennymi wyzwaniami, w których czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody z farmerskiego koła fortuny. Misje zapewnią Ci dodatkowe punkty doświadczenia i walutę, a nadwyżką zasobów będziesz mógł pochwalić się na pobliskim targu. Tam wymienisz lub sprzedasz towary kupcom oraz innym graczom. W Farmeramie możesz komunikować się ze znajomymi za pomocą wiadomości.

Jeśli myślisz, że nic Cię już nie zadziwi, to powinieneś przyjrzeć się możliwościom, jakie daje niesamowita hodowla zwierząt. Poznasz tu wyjątkowe rasy, takie jak np. Złota owca czy tęczowa kurka. Jeśli natomiast wyuczysz się zawodu, będziesz w stanie przerabiać swoje produkty i wsławić się w społeczności tej gry online jako uznany przetwórca owoców i warzyw lub piekarz!

Kiedykolwiek nie wejdziesz do Farmeramy, zawsze znajdziesz coś do roboty - jeśli więc znudzisz się zwykłym rozwijaniem gospodarstwa, możesz wziąć udział w akcjach specjalnych i przekonać się, że w tym świecie nie ma miejsca na nudę.

To co? Zakładamy gumiaki i

pełny opis gry
Screeny
Farmerama screenshot1 Farmerama screenshot2 Farmerama screenshot3 Farmerama screenshot4 Farmerama screenshot5 Farmerama screenshot6 Farmerama screenshot7 Farmerama screenshot8 Farmerama screenshot9 Farmerama screenshot10
Video

Farmerama wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat