Jak to działa
5.0 0 103 0
11.11.2018

FIFA - Najprzydatniejsze sztuczki

Witajcie w tym artykule przedstawie wam najprzydatniejsze i jednocześnie najłatwiejsze do wykonania sztuczki w Fifie. Niektóre z tych zwodów mogą zszokować graczy Fify, że takie sztuczki się tu znalazły. Ale nie ważne lecimy z tematem. A więc pierwszym trikiem jest ,,Ball Roll". ten zwód może niektórych zdziwić, ale ten trik nie tylko jest najprostszy do wykonania, ale i bardzo skuteczny. Najlepiej się wykazuje w sytuacji kiedy przeciwnik wjeżdża na nas z pełnym sprintem, w tedy wystarczy wykonać Ball Roll i po krzyku. Jest również najlepszym zwodem, kiedy musimy delikatnie przesunąć się zawodnikiem i jednocześnie osłaniać piłkę ciałem. Ta sztuczka już jest w Fifie od bardzo dawna i dlatego już starszym graczom Ball roll tak wszedł w krew, że czasami nie są świadomi, że go wykonują. Po za tym od tego zwodu zaczynają się wiele innych skomplikowanych trików, więc jeśli ktoś będzie cały czas go wykonywał to w końcu przeciwnik nie będzie wiedział co się dzieje i może nawet uciec się do faulu. Aby wykonać ten trik należy prawy drążek przesunąć w lewo lub w prawo. Aby wykonać Ball Roll zawodnik musi mieć 2 gwiazdki sztuczek.
Drugą sztuczką jest ,,Hell To Hell Flick". Ten zwód może się okazać zwyczajny i nie zbyt użyteczny, lecz skrywa tajną moc doprowadzania przeciwnika do wylewu. W dodatku dzięki temu trikowi możemy w ułamek sekundy rozpędzić naszego zawodnika do maksymalnej prędkości. Oczywiście im szybszy i bardziej ogarnięty piłkarz do ten zwód będzie lepiej działał. Na przykład jak będziemy robić tą sztuczkę Cristiano Ronaldo to nasz przeciwnik dostanie takiego wylewu, że nie będzie miał wyboru i będzie starał się nas sfaulować. Hell To Hell Flick robi się bardzo łatwo, wystarczy prawy drążek przechylić w prawo i szybko w lewo, lub na odwrót. Aby wykonać Hell To Hell Flick zawodnik musi mieć 3 gwiazdki sztuczek. Następnym trikiem jest zwyczajna ,,Ruletka", która nie powinna w tym przypadku nikogo dziwić, ponieważ dzięki tej sztuczne możemy w prosty i szybki sposób ominąć naszego przeciwnika i jednocześnie biec na sprincie. Ruletka, jest dobrze znaną sztuczką bo jest prosta do wykonania, wystarczy, że prawym drążkiem przelecimy obwodem o 180 stopni. Aby wykonać Ruletkę zawodnik musi mieć 3 gwiazdki sztuczek.
Naszym kolejnym zwodem jest ,,One Foot Spin". Ten trik jest dosyć szanowany przez graczy Fifa, a z tego względu, że dzięki niemu możemy podczas sprintu w szybki i w prosty sposób zmienić kierunek naszego biegu o 90 stopni. I jest to jeden z nielicznych sztuczek, gdzie możemy go wykorzystywać w każdym miejscu na boisku. A jeśli w odpowiedniej chwili zrobimy ten zwód to przeciwnik nie będzie wiedział w ogóle co się stało i z czasem wykorzystywania go w ten sposób to przeciwnik zacznie nas faulować. One Foot Spin, również się robi niezwykle łatwo, a mianowicie wystarczy, że prawy drążek przechylicie w lewo, a potem w zależności, gdzie chcecie wykiwać przeciwnika przechylacie drążek w górę lub w dół. Aby wykonać One Foot Spin zawodnik musi mieć 4 gwiazdki sztuczek. Ostatnim trikiem jest zwykły ,,Body Feint", ta sztuczka może być nie mały zdziwieniem dla starszych graczy Fifa, lecz chodź jest bardzo prosty to i bardzo korzystny, ponieważ dzięki niemu możemy z łatwością wywalczyć miejsce w środku pola, lub jak to robili starsi gracze jak go używali to zejść ze skrzydła. Do zrobienia tego zwodu trzeba przestawić prawy drążek z godziny 3 na 12, a potem lewy drążek na godzinę 7. Aby wykonać Body Feint zawodnik musi mieć 2 gwiazdki sztuczek. I to wszystko z tej listy, niektóre mogą być zdziwieniem, ale to pokazuje, że najlepsze nie znaczy najtrudniejsze. Dziękuje za przeczytanie artykułu i życzę dobrych goli.
5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Mikros06

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Serwery Minecraft Skyblock

Recenzja VokaPl
2

Minecraft Minecraft Aktualizacja - 1.14

Recenzja MikibananekmikI
3

CSGO Prime (B2P) Sekrety i ciekawostki, ukryte znaki i inne w skinach! [2#]

Poradnik JestemKacper
4

League of Legends League of Legends - Opening 30 Skrzynek

Video ★✘нαcкεd✘★™
5

Howrse Jak szybko zdobywać Equus?

Poradnik Kludi14
6

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
7

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
8

League of Legends Brand na supporcie carrujemy!

Poradnik Ulicznybanan
9

Wildstar Wildstar - Czemu taki niedoceniany ??

Recenzja Soemix
10

Wartune Jak zwiększyć Battle Ranking - Wartune

Poradnik ketty
Discord