Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
5.0 1 794 0
23.04.2020

Football Team, czyli najbardziej reklamowana gra na Youtube w 2019

Football Team to przeglądarkowa gra piłkarska wydana w grudniu 2018r. Jeżeli interesujecie się futbolem i nudzą się wam już wasze gry, to zagrajcie W Football Team. Na pewno was wciągnie. W tej grze chodzi o rozwijanie swojej postaci - wykonywanie treningów, zakładanie/dołączanie do zespołu, granie z innymi graczami. Warto wspomnieć, że Football Team jest jedną z najpopularniejszych gier przeglądarkowych w Polsce. Jednak Football Team od początku swojego istnienia był czasami wkurzający dla niektórych graczy. Dlaczego? Wielu youtuberów, którzy nagrywali, np. newsy piłkarskie, reklamowało tą grę. W pewnym czasie reklam tej gry było już tak dużo, że wielu graczy odstawiło ten tytuł, lecz i tak nadal gra w nią wiele osób. Jednakże ta gra to coś więcej niż gra przeglądarkowa...

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W Football Team drużyny mogą przystąpić do ligi jednego z krajów - Polski, Anglii, Włoch oraz Hiszpanii. Zaczynają w lidze piątej, a kończą na pierwszej. Warto wspomnieć, że najlepsze drużyny z pierwszych lig kwalifikują się do tzw. Superligi, gdzie grają najlepsi z najlepszych. Najlepsze drużyny w całej grze walczą także w Turnieju Mistrzów oraz w Turnieju Europejskim. Oprócz rozgrywek zespołowych jest także tryb solo - pojedynki na tricki. Tutaj także prowadzony jest ranking. Najlepsi freestylerzy otrzymują bardzo dobre nagrody, które pomagają w rozwoju swojej gwiazdy. W grze możemy oczywiście handlować z innymi graczami, m.in. strojami. Możemy je także ulepszać i zwiększać swój Overall, który może być bardzo wysoki (najlepszy grać posiada 341 OVR).

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Podsumowując, Football Team to gra dla każdego fana piłki nożnej. Grając w tę grę, czułem się, jakbym grał w prawdziwej drużynie, o prawdziwe trofea, z prawdziwymi gwiazdami piłki nożnej. Ta gra wzbudza wiele emocji. Jeżeli nie macie waluty w grze i brakuje wam kredytów, np. na strój Blaugrany to możecie zakupić kredyty za bananki na stronie bananki.pl. Warto też wspomnieć, że jakiś czas temu zaczął się proces tłumaczenia gry na parę języków, zatem musimy się przygotować na falę graczy z innych krajów, co tylko urozmaici Football Team.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Janusz1234567890

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Bardzo ciekawa gra w ROBLOX

Recenzja Zi0ło
2

CSGO Prime (B2P) dignitas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
3

CSGO Prime (B2P) Poziom doświadczenia w CS:GO

Tutorial MrDevix
4

Shakes & Fidget Jak zacząć grę i być dobrym

Poradnik BoBeS
5

Call of War Recenzja gry "Call of War"

Recenzja bieluch10
6

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
7

CSGO Prime (B2P) Pick'em Challenge | O co chodzi, jak zdobyć trofeum?

Poradnik lynnSSky
8

Forge of Empires Forge of empires – świetna gra strategiczna.

Recenzja Banankowiec2453
9

CSGO Prime (B2P) Największe błędy podczas wychylania w CSGO!

Poradnik JestemKacper
10

Od silvera po Globala - CS GO

Poradnik BabciaGD
Chat