Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
5.0 1 269 0
23.04.2020

Football Team, czyli najbardziej reklamowana gra na Youtube w 2019

Football Team to przeglądarkowa gra piłkarska wydana w grudniu 2018r. Jeżeli interesujecie się futbolem i nudzą się wam już wasze gry, to zagrajcie W Football Team. Na pewno was wciągnie. W tej grze chodzi o rozwijanie swojej postaci - wykonywanie treningów, zakładanie/dołączanie do zespołu, granie z innymi graczami. Warto wspomnieć, że Football Team jest jedną z najpopularniejszych gier przeglądarkowych w Polsce. Jednak Football Team od początku swojego istnienia był czasami wkurzający dla niektórych graczy. Dlaczego? Wielu youtuberów, którzy nagrywali, np. newsy piłkarskie, reklamowało tą grę. W pewnym czasie reklam tej gry było już tak dużo, że wielu graczy odstawiło ten tytuł, lecz i tak nadal gra w nią wiele osób. Jednakże ta gra to coś więcej niż gra przeglądarkowa...

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W Football Team drużyny mogą przystąpić do ligi jednego z krajów - Polski, Anglii, Włoch oraz Hiszpanii. Zaczynają w lidze piątej, a kończą na pierwszej. Warto wspomnieć, że najlepsze drużyny z pierwszych lig kwalifikują się do tzw. Superligi, gdzie grają najlepsi z najlepszych. Najlepsze drużyny w całej grze walczą także w Turnieju Mistrzów oraz w Turnieju Europejskim. Oprócz rozgrywek zespołowych jest także tryb solo - pojedynki na tricki. Tutaj także prowadzony jest ranking. Najlepsi freestylerzy otrzymują bardzo dobre nagrody, które pomagają w rozwoju swojej gwiazdy. W grze możemy oczywiście handlować z innymi graczami, m.in. strojami. Możemy je także ulepszać i zwiększać swój Overall, który może być bardzo wysoki (najlepszy grać posiada 341 OVR).

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Podsumowując, Football Team to gra dla każdego fana piłki nożnej. Grając w tę grę, czułem się, jakbym grał w prawdziwej drużynie, o prawdziwe trofea, z prawdziwymi gwiazdami piłki nożnej. Ta gra wzbudza wiele emocji. Jeżeli nie macie waluty w grze i brakuje wam kredytów, np. na strój Blaugrany to możecie zakupić kredyty za bananki na stronie bananki.pl. Warto też wspomnieć, że jakiś czas temu zaczął się proces tłumaczenia gry na parę języków, zatem musimy się przygotować na falę graczy z innych krajów, co tylko urozmaici Football Team.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Janusz1234567890

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

NosTale Nostale - jak grać łucznikiem?

Poradnik Ara
2

World of warcraft trochę wywodów i trochę recenzji.

Recenzja SanTur
3

CSGO Prime (B2P) Osobista opinia na temat gry

Recenzja Pennard
4

CSGO Prime (B2P) SK Gaming - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

Klasyka po latach- Twierdza

Recenzja JanuszB
6

Super Mario World jest super!

Recenzja Pink Sheep Lololololololo
7

Soul Calibur Soul Calibur - prostota w najlepszym wydaniu.

Recenzja veritasek
8

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny unikalny plik autoexec cz.3

Poradnik Seb0L03
9

Bloons Tower Defense 6

Recenzja KarPal
10

League of Legends Aphelios - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
Chat