Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
3.0 2 651 0
08.04.2020

Osobista recenzja oraz parę porad

Do tego poradnika chciałbym dołączyć parę opinii oraz oczywiście podzielić się z wami własnymi doświadczeniami ;). Przedstawię wam swój punkt widzenia. Z pewnością wielu z was może odebrać ten tekst jako pomoc we wprowadzeniu was do gry.


Gra FootballTeam to gra w której wcielacie się w rolę zawodnika aspirującego do gry na największych i najlepszych stadionach świata. Gra głównie polega na podnoszeniu kwalifikacji zawodnika oraz zdobywaniu coraz to nowych osiągnięć. Gra umożliwia nam również wypełnianie codziennych wyzwań. Potrzebne będą wam do tego między innymi: energia oraz pieniądze. Dostępne są dla was zakładki, takie jak home (strona główna), postać, trening, zadania, miasto, rozgrywki, klub. Na czas, który spędzicie w tej grze by zdobyć bananki w zupełności wystarczy wam połowa z tych zakładek. Dla tych osób - do wypełnienia wszystkich trzech zadań potrzebne jest zaledwie kilka dni. A o tym jak to zrobić opowiem zaraz.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W moim przypadku były to zadania typu: "Zdobądź 15 poziom / 25 poziom / 35 poziom. A aby zrobić te zadania w najprostszy sposób - osobiście uważam, że najczęściej odwiedzana przez was będzie zakładka "trening". To tam spędziłem najwięcej czasu, starając się wypełnić wszystkie powierzone mi przez stronę bananki.pl zadania. To tutaj zwiększacie możliwości swojego piłkarza, dzięki czemu z każdym treningiem zwiększa się też wasz poziom. Aby trenować potrzebna wam będzie energia, ( którą zdobywać możecie na stołówce w zakładce "miasto" lub zwyczajnie poczekać aż naładuje się sama) oraz pieniądze (łatwe do zebrania pracując również w zakładce "miasto" lub np. podpisując kontrakty reklamowe). Do waszych umiejętności dodawane są punkty np. za ubiór jaki uda wam się zdobyć poprzez otwieranie paczek. Dostępne do waszej dyspozycji są paczki brązowe, srebrne oraz złote. Potrzebne wam będę do nich klucze - darmowe lub premium. Wasze przedmioty dodające punkty do umiejętności znajdują się w szatni w zakładce "postać".

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

W zakładce zadania możecie odbierać nagrody za zdobyty poziom poszczególnych treningów. W zakładce "miasto" możecie odwiedzić również rynek, na którym na aukcji możecie wystawić niepotrzebne przedmioty i paczki na aukcji. Znajduje się tam również ranking graczy oraz możliwość wzięcia udziału w pojedynku na triki, w których do wygrania są atrakcjyjne nagrody. Osoby szukające wsparcia wśród innych graczy również się odnajdą wchodząc na czat. Gra oferuje również dołączenie do danego klubu oraz wzięcia udziału m.in. w meczach ligowych, pucharze krajowym, turnieju mistrzów czy turnieju europejskim - miedzy drużynami. Dla lubiących ryzyko możliwa jest opcja zakładów.


Podsumowując, gra to miły odpowiednik managera. Dla osób, które rozpatrują tę grę pod kontem zbioru bananków - gwarantuję, że jest to świetny, szybki i łatwy wybór. Zadania są banalnie proste, natomiast jeśli ktoś się wkręci i postanowi zostać na dłużej nie zawiedzie się ;).3.0 (głosów: 2)
Art napisany przez tomkedz2000

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Recenzja długo oczekiwanej gry Battlefield v

Recenzja impuls54
2

Najlepsze gry lego.

Recenzja Porarzo
3

Overwatch - poradnik dla początkującego Torbjörna

Poradnik Porarzo
4

Duke Nukem Forever - co poszło nie tak?

Recenzja BLAZEJ1
5

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
6

Margonem Margonem od początku. Czyli co i jak do 50 lvl Paladynem

Poradnik Haszytek
7

Overwatch - recenzja

Recenzja Porarzo
8

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsze skórki do kos w cenie poniżej 50$!

Poradnik JestemKacper
10

ARK: Survival Evolved (B2P) ARK: Survival Evolved

Recenzja Igi pigi
Chat