Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
5.0 1 26 0
18.04.2021

Recenzja gry Football Team

Cześć! W tym artykule chciałbym podzielić się z Wami moją opinią na temat gry przeglądarkowej (online) Football Team oraz być może zachęcić Was do zagrania w nią. Jeszcze we wstępie chciałbym dodać, że gram w tą grę już dłuższy czas i bardzo mi się podoba. Poniżej można doczytać, że lubię grać w piłkę nożną i pewnie dlatego Football Team mi się podoba, jednak nie chcę Was zniechęcać do tej gry, mam na uwadze, że nie każdy lubi pokopać sobie czasem piłkę, ale i tak uważam, że nawet jeżeli nie lubisz grać na boisku, Football Team może przypaść Wam do gustu. Poza tym gra jest całkowicie darmowa (inaczej nie musisz wydawać na nią pieniędzy jeśli nie chcesz.). Football Team daje również sporo możliwości, (jeżeli chcesz zostać piłkarzem), jak sam tytuł mówi w grze wcielasz się w menedżera.

Jak już mówiłem i powiem jeszcze raz gra jest dla osób, które lubią piłkę nożną, ale nie tylko(jeśli lubisz football możliwe, że polubisz go bardziej, a jeśli nie lubisz być może zaczniesz)Grając w tę grę możesz zdobyć 240 Graj

Gra jest naprawdę ciekawa i nietrudna. Bardzo przyjemnie mi się w nią grało, i gra dalej. Football Team jest idealnym tytułem dla osób, które pasjonują piłkę nożną. Ja osobiście bardzo lubię grać w piłkę nożną i pewnie dlatego Football Team tak przypadł mi do gustu. Myślę, że nawet jeśli nie przepadasz na wcześniej wspomnianą grą na boisku, po jakimś czasie klikania sobie w Football Team piłka nożna naprawdę Ci się spodoba. Jak wcześniej mówiłem bardzo lubię grać w nogę, a dzięki tej grze przeglądarkowej, polubiłem ją kilkukrotnie bardziej. Pogrywając sobie w Football Team poznałem różne ciekawe taktyki, dowiedziałem się(tak trochę) jak można by zacząć swoją karierę piłkarską (pomimo tego, że raczej nie wiążę swojej przyszłości z piłką, uważam tę wiedzę za dość przydatną).

A jeżeli w dalszym ciągu nie przekonałem Cię do pogrania sobie w Football Team może zachęcą Cię do tego nagrody w postaci bananków. Jak jesteś na tej stronie (bananki.pl) trochę dłużej to już pewnie wiesz, że za wykonywanie zadań w różnych grach dostaje się bananki, które później możesz wymienić na różne, ciekawe rzeczy. Football Team nie jest wyjątkiem, dzięki wykonywaniu prostych zadań jesteś w stanie zdobyć wcześniej wspomnianą walutę.


Grając w tę grę możesz zdobyć i 270 Graj

Podsumowując uważam tę grę za bardzo fajną, jak już mówiłem często i dużo w nią gram, i grałem. Czasem z kolegami czasem samemu. Mogę też powiedzieć, że jeśli chcesz stworzyć karierę piłkarską gra może Ci naprawdę pomóc. Do grania nie potrzebujesz pieniędzy, nie musisz za nic płacić, ponieważ gra jest całkowicie darmowa. Oczywiście jeśli chcesz to możesz wydać na nią jakieś pieniądze, ale to jak mówiłem nie jest wymagane. (za pieniądze możesz kupić kredyty-czyli takie monety-walutę gry, za które z kolei możesz kupować różne inne przedmioty w grze np. klucze, za które otwiera się paczki ze strojami, stroje z kolei ulepszają Waszego piłkarza i pozwalają na wbicie poziomów, co odblokowuje kolejne możliwości, ale mógłbym tu pisać jeszcze w kółko, i w kółko), dlatego myślę, że już zakończę tę krótką wypowiedź na temat gry Football Team. Mam nadzieję, że choć częściowo przybliżyłem Wam tę grę i być może zachęciłem Was do pogrania w nią. ( Nie jestem zbyt dobry w pisaniu wypowiedzi na jakiś temat :/ , więc sorki za błędy)

Pozdrawiam.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez krokodyl15

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Od Silvera do Globala

Tutorial wojciak81
2

Arena Mody Arena Mody - moja opinia

Recenzja RoseGold85
3

THE OUTER WORLDS - REZENZJA

Recenzja Kacper12361838
4

Karty w Clash Royale - Minions

Poradnik TheMaślak
5

5 powodów dla których warto kupić the Sims 4

Recenzja yxy
6

Grepolis Jak dobrze zacząć grę w GREPOLIS

Poradnik PaniczSekta
7

Naruto Online Jak dobrze zacząć grę

Poradnik garden08
8

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
9

Amnesia: Mroczny Obłęd - Sztuczne napięcie

Recenzja LiquidSnake
10

Zostać inwestorem budowlańcem czyli świeży symulator inwestora nieruchomości

Recenzja impuls54
Chat