Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
4.0 5 1203 0
29.03.2020

Fortnite Dla Początkujących

Fortnite to gra dla osób powyżej 12 roku życia. Najpopularniejszy tryb to Fortnite Batlle Royale. Jest to gra akcji i również MMO. Gierka jest animowana lecz bardzo realistyczna. Na początku gry wyskakujemy z niebieskiego busa z dużym balonem , zwanym Batlle Busem. Latamy na małej lotni, którą w późniejszych etapach gry możemy zmienić w szafce. Po wylądowaniu powinniśmy zdobyć bronie oraz najlepiej jakieś surowce do budowli schronienia lub schodów. Na wyspie Batlle Royale znajduje się 100 graczy, których trzeba wyeliminować by zostać jedynym i osiągnąć swój cel, czyli Królewskie Zwycięstwo. Każdy na początek ma 100 punktów zdrowia i 0 punktów osłony. W grze są również przedmioty leczące na przykład mała potka osłony, która daje 25 pkt. osłony. Małe mikstury osłony mogą maksymalnie dać 50% osłony. Aby osiągnąć 100% osłony trzeba użyć dużej mikstury osłony, która daje 50 pkt. osłony.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

W Fortnite mamy również przedmioty leczące, czyli , że dodają one punkty zdrowia, czyli apteczki lub bandaże.

Apteczkę używa się 10 sekund i dodaje ona 100 punktów zdrowia, czyli 100% życia. Zatem bandaże dodają 15 punków zdrowia i można je używać tylko do 75% zdrowia. Apteczki w jednym polu ekwipunku można mieć maksymalnie 3, a bandaże aż 15. Wracając do tematu mikstur osłony to małych można mieć maksymalnie 6, a dużych tylko 3. Gracz ma 1 miejsce na zbierak, czyli przedmiot, dzięki któremu możemy coś zniszczyć i zdobyć surowce do budowli. Oprócz tego mamy 5 miejsc na bronie. Jeżeli chodzi o budowanie to w grze surowcami są drewno, kamień oraz metal. Jak można się domyśle metal jest najwytrzymalszy, ale najdłużej się buduje z niego budowle. Kamień jest mniej wytrzymały, ale szybciej się buduje. Drewno jest najbardziej popularne, ponieważ jest najłatwiejsze do zdobycia, ale jest łatwe do zniszczenia i szybko się buduje. W grze można budować ściany, podłogi, schody oraz piramidy zwane daszkami.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

W lobby Fortnite mamy zakładki takie jak : szafka, sklep z przedmiotami , karnet bojowy, kariera, wyzwania itd.

W szafce możemy zmienić swój zbierak, skórkę, lotnię, smugę opadania oraz emotki. W zakładce karnet bojowy możemy za 950 V-dolców kupić limitowany karnet z wieloma wyzwaniami, skórkami, emotkami, lotniami i wieloma innymi przedmiotami. W sklepie z przedmiotami są skórki, emotki i lotnie, które można kupić za V-dolce. Sklep z przedmiotami zmienia się codziennie. Jest 5 rodzajów rzadkości skórek i lotni podobnie jak broni. Tylko, że na przykład legendarna skórka kosztuje o wiele więcej od niepospolitej (zielonej). Z zbierakami jest podobnie, lecz nie ma legendarnego. V-dolce można kupić w sklepie Fortnite lub można zdobyć maksymalnie 300 V-dolców z podstawowego karnetu bojowego, który jest darmowy dla wszystkich graczy. Wyzwania dają PD, czyli punkty, które podnoszą poziomy konta gracza, dzięki czemu zdobywamy poziomy karnetu bojowego.

4.0 (głosów: 5)
Art napisany przez Kubapiekus

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Opera GX | Gaming Browser Najlepsza przeglądarka internetowa dla graczy

Recenzja Bozno260
2

zielone imperium najlepsze questy

Recenzja Duman1222
3

Metin2 Recenzja Gry Metin2 po 7 latach grania.

Recenzja Diana07
4

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
5

Neverwinter Neverwinter-gra wymagająca dobrych decyzji

Recenzja Antonios007
6

Najlepsze gry na xbox one.

Recenzja AdminPL
7

Twoje decyzje, twoje wybory- Recenzja gry The Walking Dead

Recenzja JanuszB
8

League of Legends Aphelios - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

Rust (B2P) Rust - Jak rozpocząć wipe na serwerze?

Poradnik Banankowy01
10

Omówienie dodatku Popioły Rubieży - Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
Chat