Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
0 0 80 0
16.06.2018

Jak lepiej grać w fortnite?

Dzień dobry, tu lol troll, a w tym poradniku powiem wam, jak grać lepiej w fortnite.
Ta gra ma 2 tryby: Battle Royale (multiplayer), i Ratowanie świata(singleplayer, ale można grać ze znajomymi xD), lub dla graczy z angielską wersją, Save the world. My zajmiemy się battle royale.
W tym trybie można grać solo, w parach i w oddziałach (3-4 osoby), i często Epic Games dodaje różne dodatkowe tryby. Ale przejdźmy do rzeczy.
1. Zmień ustawienia sterowania - żeby grało ci się lepiej i przyjemniej, zmień ustawienia sterowania. W tym celu wciśnij grube kreski w prawym górnym rogu, wciśnij zębate kółko, wejdź w symbol strzałek i wybieraj ustawienia. Opcji jest mnóstwo, więc już masz co robić!
2. Planuj swój ekwipunek - żebyś nie musiał się bez przerwy patrzeć w lewy dolny róg, planuj ekwipunek. podczas rozgrywki wciśnij "i" i możesz zmienić sloty broni.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
3. Zbieraj materiały(najlepiej po drodze do strefy) - po to, aby nie mieć potem problemu z budowaniem. Kiedy ci się skończą, może potem być z tobą krucho. Jeśli masz mało czasu do dojścia do oka burzy i mało materiałów, żeby nie zwalniać, skocz, uderz w drzewo kilofem i zmień slot broni. To jedno uderzenie daje mało materiałów, ale jak będziesz tak robił z każdym drzewem, to zdobędziesz drewna dużo i szybko.
4.Ćwicz strzelanie - możesz to robić pobierając jakąś strzelankę (np.counter strike) w której się będziesz szybko respownował.
5. Ćwicz budowanie - poleć na płaczącą puszczę, pozbieraj trochę drewna i możesz sobie eksperymentować z budowaniem, rodzajami budowli, edytowaniem i obracaniem budowli. Taki jakby sandbox budowania w fortnite.
6. Nie bój się iść tam, gdzie będzie dużo osób, i nie słuchaj osób, które mówią ci, żeby się kampić, bo tak się niczego nie nauczysz.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
7. Najważniejsze jest to, żeby po prostu grać i trenować. Nie leć zawsze tylko w jedno miejsce. Leć wszędzie. Graj różnymi brońmi, a nie ciągle tylko jedna i tą samą pompką.Nie graj ciągle solo ze znajomym. Ćwicz granie w innych trybach nawet, jeśli nie lubisz tego trybu (np. potężne wybuchy, starcie snajperów). Postaraj się też grać ze znajomymi, żebyś umiał grać w grupie. Nie kupuj też bez sensu skinów. To, że skin jest nowy, nie znaczy, że najlepszy. Czasem, jak masz starego skina, może to oznaczać, że grasz dłużej niż inni gracze i masz lepsze doświadczenie.

Dziękuje za zobaczenie mojego artykułu do końca, jeśli się podoba to zostaw łapkę w górę.Zobacz tez moje inne artykuły. Ja się z wami żegnam elo!!!!!!!!!!

Autor: lol troll (znany tez jako Dominik)
Jak lepiej grać w fortnite? 0.0 0
0 0
Art napisany przez lol troll

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jaka jest najlepsza gra Battle Royale?

Recenzja Porarzo
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

MovieStarPlanet Jak szybko wbić level na msp?

Poradnik Aseczka
4

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
5

MovieStarPlanet MSP- Co można robić w grze? warto?

Recenzja zuziakiki 123
6

Zarabianie bananków!

Poradnik KowalPl
7

recenzja strony Bananki.pl

Recenzja Stager
8

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
9

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
10

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
Discord