Jak to działa
5.0 2 2190 0
10.02.2018

Fortnite - Jak grać lepiej? Poradnik budowania. Poradnik 1

Witam wszystkich czytelników tego artykułu. Porady które tutaj zaprezentuje są szczególnie dla początkujących graczy. Zakładam, że czytając ten artykuł chciałbyś nauczyć się lepiej grać w Fortnite. Przedstawię ci teraz moje sposoby jak uniknąć wielu śmierci. Na sam początek chciałbym omówić jak uratować się w wielu sytuacjach dzięki systemu budowania. PAMIĘTAJ o tym, że dzięki budowaniu możesz wygrać wiele starć z przeciwnikami.
Porada 1. Kiedy biegniesz np. do strefy i nagle nie wiadomo skąd zacznie strzelać do ciebie przeciwnik to pamiętaj, że pierwsze co musisz zrobić to zbudować przed sobą co najmniej dwie ściany. Jedną z kierunku z której dostałeś strzał, a drugą po lewej lub po prawej w zależności skąd dostałeś obrażenia. Następnie zbuduj schody, tak żeby dotykały jedną ścianę i drugą.
Wejdź na nie i wychyl się tylko tyle aby móc strzelać do przeciwnika. Dzięki temu przeciwnik widzi twoją tylko głowę, a ty widzisz go całego. UWAŻAJ, ponieważ da się skontrować tą taktykę o czym napiszę w punkcie drugim.

Porada 2. Kontrą na taktykę w punkcie drugim jest ciągłe strzelanie do budowli, które cały czas budujesz przez co cały czas się niszczą. Jeżeli przeciwnik zacznie cały czas strzelać to zacznij się wycofywać i cały czas buduj ściany aż przeciwnik będzie musiał przeładowywać. Kiedy usłyszysz, że skończył strzelać to zbuduj schody jak w punkcie 1, wychyl się i wtedy zacznij strzelać do niego.

Porada 3. Jeżeli to ty jesteś tym przeciwnikiem jak w punkcie 1 to po skończeniu się magazynka zbuduj 2 ściany i schody jak w punkcie pierwszym. Przeładuj i zacznij strzelać do przeciwnika.
Zanim opiszę następną poradę chciałbym abyś naprawdę przećwiczył Poradę 1 po to aby budować ją najszybciej jak to tylko możliwe, ponieważ podczas walki liczy się każda sekunda

Porada 4. Kontrowanie rakietnicy. Jeżeli zauważyłeś, że przeciwnik ma rakietnice to wcale nie oznacza to, że zginiesz. Okazuje się, wystarczy jedna ściana aby nawet nie dostać obrażeń. Kiedy widzisz, że nadlatuje rakieta, to po prostu zacznij się cofać i buduj ściany wszędzie gdzie się da. Dzięki temu przeciwnik nie będzie już powoli wiedział gdzie jesteś. Kiedy będziesz miał już wszędzie dużo ścian to zbuduj przy jednej z nich schody. Wychyl się tylko tyle abyś mógł strzelać i pozbądź się przeciwnika.

Mam nadzieję, że moje porady pomogą ci przeżyć nie jedną walkę z przeciwnikami. Mogą się wydawać skomplikowane, ale jeżeli poćwiczysz to naprawdę okażą się łatwe.
Jeżeli spodobał ci się mój poradnik i chciałbyś kolejną część to możesz go ocenić łapką w górę.

Jeżeli nie grałeś jeszcze w Fortnite to bardzo zachęcam ;)
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Dawid81771

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Brawl Stars - przedstawienie postaci

Tutorial WiktoriaBananek!
2

Pro Cycling Manager 2015 - moja opinia o grze.

Recenzja lynnSSky
3

Rocket League (B2P) Rocket League - Recenzja!

Recenzja Malfour
4

League of Legends Annie – League of Legends

Poradnik Eclia
5

Wizard101 Moje odczucia co do gry.

Recenzja Pennard
6

League of Angels Heaven's Fury LOA Heaven's Fury- Łatwe bananki, "trudna gra"

Poradnik Amtaz
7

Roblox Recenzja gry Project Lazurs: Zombies

Recenzja Mivi51
8

Roblox Roblox - Kreator gier dla wszystkich

Recenzja kret9955
9

Portal. Świetny początek świetnej serii.

Recenzja Banankowiec2453
10

MovieStarPlanet MSP 10 Trików do MovieStarPlanet

Poradnik Eriika Sweet
Chat