Jak to działa
5.0 2 1465 0
10.02.2018

Fortnite - Jak grać lepiej? Poradnik budowania. Poradnik 1

Witam wszystkich czytelników tego artykułu. Porady które tutaj zaprezentuje są szczególnie dla początkujących graczy. Zakładam, że czytając ten artykuł chciałbyś nauczyć się lepiej grać w Fortnite. Przedstawię ci teraz moje sposoby jak uniknąć wielu śmierci. Na sam początek chciałbym omówić jak uratować się w wielu sytuacjach dzięki systemu budowania. PAMIĘTAJ o tym, że dzięki budowaniu możesz wygrać wiele starć z przeciwnikami.
Porada 1. Kiedy biegniesz np. do strefy i nagle nie wiadomo skąd zacznie strzelać do ciebie przeciwnik to pamiętaj, że pierwsze co musisz zrobić to zbudować przed sobą co najmniej dwie ściany. Jedną z kierunku z której dostałeś strzał, a drugą po lewej lub po prawej w zależności skąd dostałeś obrażenia. Następnie zbuduj schody, tak żeby dotykały jedną ścianę i drugą.
Wejdź na nie i wychyl się tylko tyle aby móc strzelać do przeciwnika. Dzięki temu przeciwnik widzi twoją tylko głowę, a ty widzisz go całego. UWAŻAJ, ponieważ da się skontrować tą taktykę o czym napiszę w punkcie drugim.

Porada 2. Kontrą na taktykę w punkcie drugim jest ciągłe strzelanie do budowli, które cały czas budujesz przez co cały czas się niszczą. Jeżeli przeciwnik zacznie cały czas strzelać to zacznij się wycofywać i cały czas buduj ściany aż przeciwnik będzie musiał przeładowywać. Kiedy usłyszysz, że skończył strzelać to zbuduj schody jak w punkcie 1, wychyl się i wtedy zacznij strzelać do niego.

Porada 3. Jeżeli to ty jesteś tym przeciwnikiem jak w punkcie 1 to po skończeniu się magazynka zbuduj 2 ściany i schody jak w punkcie pierwszym. Przeładuj i zacznij strzelać do przeciwnika.
Zanim opiszę następną poradę chciałbym abyś naprawdę przećwiczył Poradę 1 po to aby budować ją najszybciej jak to tylko możliwe, ponieważ podczas walki liczy się każda sekunda

Porada 4. Kontrowanie rakietnicy. Jeżeli zauważyłeś, że przeciwnik ma rakietnice to wcale nie oznacza to, że zginiesz. Okazuje się, wystarczy jedna ściana aby nawet nie dostać obrażeń. Kiedy widzisz, że nadlatuje rakieta, to po prostu zacznij się cofać i buduj ściany wszędzie gdzie się da. Dzięki temu przeciwnik nie będzie już powoli wiedział gdzie jesteś. Kiedy będziesz miał już wszędzie dużo ścian to zbuduj przy jednej z nich schody. Wychyl się tylko tyle abyś mógł strzelać i pozbądź się przeciwnika.

Mam nadzieję, że moje porady pomogą ci przeżyć nie jedną walkę z przeciwnikami. Mogą się wydawać skomplikowane, ale jeżeli poćwiczysz to naprawdę okażą się łatwe.
Jeżeli spodobał ci się mój poradnik i chciałbyś kolejną część to możesz go ocenić łapką w górę.

Jeżeli nie grałeś jeszcze w Fortnite to bardzo zachęcam ;)
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Dawid81771

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
2

Najlepsze internetowe ubieranki

Recenzja TheMaślak
3

Terraria - Biomy i ich tajemnice

Poradnik TheMaślak
4

Roblox Poradnik jak kupić robuxy za pomocą PSC

Poradnik korniszon21213
5

ETS2 Recenzja modyfikacji ,,Poland Rebuilding''

Recenzja Piotrek_WAR
6

League of Legends League of Legends - Opening 30 Skrzynek

Video ★✘нαcкεd✘★™
7

Howrse Jak szybko zdobywać Equus?

Poradnik Kludi14
8

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
9

Minecraft Ostatnio mało popularna gra - Minecraft

Recenzja mitrefo pro banan :D
10

League of Legends TSM historia drużyny

Poradnik margoni12
Discord