Jak to działa
0.0 0 454 0
30.08.2017

Frostpunk - co wiemy już na pewno na temat gry.

*Jest to moja kolejna część artykułu na temat lepszych gier które mają wyjść w tym roku. Zapraszam do czytania*
Frostpunk- jest to kolejna produkcja studia 11 bit, który słynie z serii Anomaly oraz świetnej a co ważniejsze wzruszającej gry This War of Mine.
Projekt gry skupia się głównie na survivalu. W grze pojawia się jedno zasadnicze pytanie. Co się stanie, gdy człowiek znajdzie się na granicy wytrzymałości? Jeżeli taka produkcja was ciekawi to weźcie ciepłą herbatę, wygodnie rozsiądźcie się na fotelu i wczytajcie się w ten artykuł.
A teraz zapraszam do fabuły:
[ALERT SPOILER]
Akcja całej produkcji rozgrywa się gdzieś na świecie w którym panuje srogi i mroźny klimat, który w bardzo dużym stopniu wpłynął na kształtowanie się tamtejszej społeczności. Niestety ludzie zaczynają mieć coraz większe problem z powodu tego mrozu.
Wydarzenia jakie są przedstawione w grze pokazują alternatywną historię XIX wieku. Autorzy gry nie wyjaśniają dlaczego doszło do ogromnego zlodowacenia terenu, może świata i co było tego przyczyną.
Może wojna, zmiana klimatu. Tego sam nie wiem.
Jeżeli chodzi o mechanikę gry a jest ona bardzo ciekawa:
Sama rozgrywa polega na zarządzaniu własnym miastem oraz społeczeństwem które cierpli z powodu klimatu. Jeżeli mielibyśmy zakwalifikować grę do konkretnego gatunku to byłby to RTS połączony z survivalem. Lecz wracając do mechaniki gry. W grze oczywiście będziemy mogli dzięki naszym decyzją wpływać dobrze lub źle na powiększające się społeczeństwo. W produkcji pojawi się wiele trudnych wyborów od których bardzo często będzie zależało czy nasza osada przeżyje czy rozkruszy się jak spadający lód z góry.
Jeżeli chodzi o grafikę, a można powiedzieć tu parę zdań. Grafika jest na prawdę bardzo dobra. Jest to swojego czasu połączenie grafiki realistycznej z animowaną co nadaje grze swojego specjalistycznego klimatu. Natomiast jeżeli chodzi o muzykę do gry. Zatroszczył się o to kompozytor Piotr Musiał, znany z soundtracku do Wiedźmin 3: Krew i wino.
A co z moją opinią?
Gra według mnie jest warta uwagi, ponieważ łączy wiele elementów takich jak RPG,RTS + survival. Posiada dobrą grafikę co jest podstawą każdej dobrej gry. Jeżeli chodzi o studiu które będzie pomagać w produkcji gry, a jest to:
-studio filmowe Platige Image ( współpracowało ona wcześniej z CD projekt).
Podsumowują, gra Frostpunk jest warta zakupu ( premiera gry jest datowana na grudzień 2017 roku co daje nam czas do namysłu czy warto kupić grę- według mnie, jest warto!).
Pozdrawiam.
0.0 (głosów: 0)
Art napisany przez kabev1

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) JAK SZYBKO ZAROBIĆ PIENIĄDZE W GTA ONLINE!?

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
2

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
3

DOTA 2 Poradnik dla początkujących graczy którzy nie za bardzo rozumieją DOTA 2

Poradnik marcin072
4

Enigmatis The Ghosts of Maple Creek to hit czy kit?

Recenzja _SkyLone
5

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
6

World of Tanks T-34-85 Rudy - Legenda kina

Recenzja HansOmen
7

Drakensang Online Co nowego? - update 192

Recenzja Tomaszor
8

Let's Fish Let's Fish czyli gra dla każdego.

Recenzja MichK
9

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
10

Team Fortress 2 Opis postaci i małe porady

Poradnik King_Tomson_IV
Chat