Jak to działa
Przejdź do gry Grepolis
Grepolis
5.0 1 273 0
20.11.2019

Grepolis - POCZUJ SIĘ JAK W STAROŻYTNEJ GRECJI. Szybka Recenzja

W tej bezpłatnej, grze MMORPG wcielamy się w jedno z starożytnych Greckich ,,Polis'' i mamy za zadanie rozwój i stworzenie potężnego państwa-miasta, możemy obrać różne kierunki rządzenia. Chcesz zostać najlepszym militarnie i podporządkować sobie innych graczy? A może jednak skupisz się na gospodarce i dobrobycie swoich poddanych? Cóż, to od ciebie to wszystko zależy. Droga wolna!

Ta gierka to prawdziwa perełka dla osób, którzy interesują się historią i mają trochę wolnego czasu! Naprawdę warto poświęcić swój czas dla Grepolis, a dlaczego? Już wszystko przedstawiam.


Na początek wspomnę o charakterystycznej dla tej gry oprawie graficznej, która jest bardzo wysokiej jakości, w czasie, gdy nasze gałki oczne cieszą się tym pięknym widokiem w tle leci soundtrack, który jeszcze tylko bardziej pozwala nam się wczuć w rolę.

Właśnie dzięki tym dwóm aspektom gra staje się bardzo przyjemna i potrafi nieźle wchłonąć, lepiej uważaj na godzinę, bo jeszcze się nie obudzisz rano!


Grając w tę grę możesz zdobyć 390 Graj

Swoją przygodę w Grepolis zaczynamy na jednej z wielu rozsypanych po świecie wysp, władzę sprawujemy jedynie nad małą wioską, która z czasem będzie zyskiwać miano ogromnego miasta, naszym celem jest zapewnienie jej wszystkiego, co jest potrzebne do sukcesu. Żeby to zrobić musimy ulepszać budynki i stawiać nowe budowle, obecnie mamy ich do dyspozycji kilkanaście! Wśród nich wyróżniamy na przykład farmy, kopalnie, czy nawet porty umożliwiające podróż na inne wysepki.

Gra zapełnia wszelką swobodę w swoich działaniach, po krótkim tutorialu możemy obrać swoją własną taktykę rozwoju, która doprowadzi nasz ród do zwycięstwa. Gra stawia na dużą społeczność, tudzież mamy możliwość zawierania paktów, sojuszy z innymi graczami, oczywiście nie z każdym musimy się lubić, owszem ścieżka wojenna w tej grze będzie nieunikniona, więc lepiej rekrutuj hoplitów i stawaj do walki!

Zjawiskowe są bitwy w tej grze, a wyróżniamy ich dwa typy - Lądowe i morskie.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 460 Graj

Rozwój naszej metropolii zapewnia nam szereg różnorakich technologii, które musimy systematycznie badać, jeśli chcemy zyskać dominację w okolicy, bez tego się nie obejdzie.

Samych technologii jest mnóstwo, aż trudno zliczyć, a każda z nich dodaje inne bonusy, są takie, które skrócają czas ulepszania budynków, a są też takie, które wzmacniają naszą armię i dodają nowe typy wojsk.

Ważną, jak nie jedną z ważniejszych roli w tej grze stanowi wiara - trzon Ateńskiej Demokracji, i też tutaj mamy bardzo duże pole działania, jesteśmy w stanie bowiem wybrać patrona swojego miasta i wznieść mu należną świątynię, dzięki tym zyskujemy przydatne ułatwienia w grze, przykładowo wybierając Posejdona zyskamy władzę nad morzem, a co się za tym wiąże handel, który jest bardzo cenny w rozgrywce.


Na koniec dodam, że gra ma ponad 10 lat, pierwsza jej wersja ukazała się w 2009 na PC, a kilka lat później, a dokładnie w 2013 na Android i iOS.

Dzięki za uwagę, to wszystko. Serdecznie polecam Grepolis i pozdrawiam z całego serduszka : )

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Mheetu

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

| Bananki.pl | jak szybko zbierać i wydawać bananki ?

Poradnik Baca1234pl
2

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
3

Call of War Call of War 1.5 - co wiadomo?

Recenzja Bart1607
4

League of Legends Morgana - Upadła - Support Poradnik

Poradnik Alisiowa
5

CSGO Prime (B2P) CS:GO i status Prime

Recenzja MartinezGaming
6

CSGO Prime (B2P) Dwie najnowsze aktualizacje.

Recenzja Szefren
7

Margonem Moja ocena Margonem!

Tutorial Eton
8

League of Legends Dołącz do społeczności League of Legends!

Recenzja Julcia1
9

3 fajne gierki na twój telefon

Recenzja TheMaślak
10

Team Fortress 2 Set żołnierza na MVM

Poradnik Silento
Chat