Jak to działa
Przejdź do gry Football Team
Football Team
5.0 2 581 58
02.06.2019

Nowy Football Team - ocena nowej wersji FT.

Witam!

Słowem wstępu chcę zaznaczyć , ze poniższy tekst kieruję głównie do graczy, dla których Football Team jest tytułem znanym, ponieważ skupię się bezpośrednio na zmianach, które wprowadziła niedawno wprowadzona całkiem nowa odsłona Football Team! (pośrednio oczywiście opiszę istotę gry - dla przedstawienia co uległo zmianie )

Jakiś czas temu twórcy tej gry przeglądarkowej postanowili zamknąć wszystkie serwery gry i stworzyć jeden, wspólny, łączący wszystkich graczy świat FT. Sam oceniam tę zmianę na duży plus i czekam na dalszy przebieg rozwoju FT.

Główną zmianą , którą zrealizowali twórcy jest wyżej wspomniana likwidacja serwerów starej wersji gry i stworzenie jednego , bazującego juz na nowej odsłonie. Moim zdaniem ta właśnie decyzja była najważniejsza i wniosła najbardziej istotną zmianę dla całej społeczności Football Team . Zakmnięcie starych i stworzenie jednego serwera pozwala przecież na połączenie wszystkich graczy w jednej rozgrywce, co z kolei kończy się oczywiście bardziej emocjonującą i przede wszystkim ciekawszą rozgrywką na wielu szczeblach tego wirtualnego, aczkolwiek piłkarskiego świata.


Grając w tę grę możesz zdobyć 240 Graj

Jak widzicie na załączniku w Football Team jest wiele lig, w których rywalizują nasi wirtualni piłkarze. Wspomnieć należy że juz w poprzednich wersjach gry lig było wiele, ale nie były to tak jakościowe ligi jakie mamy teraz. Co mam na myśli pisząc o jakości? A to właśnie o czym wspomniałem wyżej. Wszyscy gracze na jednym serwerze rywalizują w Ligach od 1 do 5! Lig w każdym kraju jest aż pięć,a co więcej w niższych ligach podział jest jeszcze szerszy ( mamy na przykład ligi takie jak 4a,4b,4c, itd). Najważniejszym jest fakt, że wszystkie ligi cieszą się aktywnością graczy, a rywalizacja jest na prawdę zacięta.

Teraz przedstawię Wam jak wyglądała ta sytuacja na starych serwerach. Tam lig krajowych było też kilka (np. polska, włoska, angielska, francuska, hiszpańska) lecz rozgrywki krajowe kończyły się już na szczeblach 1 oraz 2. Pomarzyć było można o spotkaniu trzeciej ligi rozgrywkowej w jakimkolwiek kraju. A teraz? Zmiana jest diametralna i moim zdaniem nadaje grzę wspaniałej atmosfery prawdziwego piłkarskiego świata! Świata pełnego rywalizacji, bramek, rozgrywek, nagród i co najważniesze celów do zdobycia!!!!

Przedstawiłem Wam zmianę, która według mnie jest najważniejsza i w perspektywie czasu powinna najbardziej przyczynić się popularności gry. Modyfikacji jednak jest więcej, a zacznę od kolejnego screena z gry i krótkiego opisu innych nowinek.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 270 Graj

Jak widzicie na screenie widać plan treningowy naszego piłkarza. Diametrialnie zmienił on się w porównaniu do starej, klasycznej wersji treningu. Trening wplywa na ogólną ocenę piłkarza, a na powyższym screenie jest ona wartośćią 31 (w lewym, górnym rogu obrazka). Jest to zmiana nie zmieniająca nic w mechanizmie gry, ale jednak moim zdaniem podnosząca wizualną ocenę gry. Starzy gracze wiedzą, że wcześniej mieliśmy do czynienia oceną piłkarzy typu 31.000 um(umiejętności). Teraz te wartości są nieco inaczej liczone, jednak jak już napisałem nie jest to istotna zmiana ze wzgędów technicznych.

Co więcej zmianie uległy takie zakładki gry jak szatnia, nauka tricków, trening klubowy i wiele innych. Zostawię jednak ich opis na artykuł, w którym opiszę grę na osób, które jeszcze nie grały w Footbll Team, bądź nie uczestniczyły na stałe w rozgrywkach.

Mam nadzieję, że artykuł czytało się w miarę przyjemni, a starych graczy zapraszam do dyskusji! :D Macie podobne oceny co do zmian?

Pozdrawiam!

5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Marek1928

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Among us - wskazówki

Poradnik WiktoriaBananek!
2

League of Legends Miss Fortune - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
3

The Sims 4 "Jak zacząć rozgrywkę"

Poradnik xOliwicia
4

League of Legends Morgana - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
5

NosTale Nostale - Jak grać magiem?

Poradnik Ara
6

Don't Starve - Jak przetrwać zimę?

Poradnik Paulina91
7

Badass Hero [Early Access] - Poczuj się Badassem!

Recenzja Dawid035
8

World of Warships Coś więcej niż World of Tanks

Recenzja Feresh
9

The Sims 4 "Cztery Pory Roku"

Recenzja xOliwicia
10

Rocket League (B2P) Rocket League - absolutny hit wszech czasów

Recenzja Janux
Chat