Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
2 0 55 0
11.12.2017

Powrót do dzieciństwa

Margonem jest to świetna gra mmorpg. Strona Bananki.pl pozwoliła przypomnieć sobie ten świetny tytuł, który nie powala graficznie czy też pod względem mechaniki, jednak przyciągnął ku sobie dużą grupę osób, która nie może się oderwać od tej gry. Widać, że twórcy współpracują z graczami, słuchają się ich porad i wdrążają je w życie. W grze pojawia się mnóstwo eventów takich jak: Halloween, Mikołajki, Wielkanoc itp.
Gra nie zmusza nas do monotonnego grindowania mobków , ma ona w większości bardzo dobrze dopasowane questy, które co jakiś czas oferują nam coś nowego. Kiedy powróciłem do gry, już zauważyłem zmiany w lokacji startowej. Twórcy zmienili zadania od których bolała mnie głowa grając kiedyś, zadania które dłużyły się w nieskończoność oraz zmienione zostały kwestie dialogowe. Jest jeszcze wiele zmian, które jesteśmy w stanie zauważyć takie jak na przykład zmiana wyglądu lokacji.
Grając w tę grę możesz zdobyć 250 Graj
Jak można zauważyć, w Margonem twórcy cały czas starają się dogodzić graczowi. 10 lat temu gdy po raz pierwszy odpalałem grę nie było prawie nic, z tego co możemy zobaczyć na screenie twórcy dodali wiele rzeczy ułatwiających nam grę. Kiedyś gdy chciało się mini mapę trzeba było używać dodatków z zewnętrznych stron i nie było do końca wiadome czy robi się to legalnie i czy nie grozi za to ban. Twórcy wyszli naprzeciw tej sytuacji i sami dodali możliwość instalacji dodatków do naszej gry. Spośród nich możemy wyróżnić: minimapę, procenty punktów zdrowia oraz doświadczenia, oraz możemy też tam zobaczyć różne poradniki dla graczy którzy dopiero zaczynają przygodę. Gra posiada także bardzo duże forum gdzie gracze, admini , twórcy piszą o różnych rzeczach na temat gry. Forum jest miejscem gdzie zawsze znajdziemy odpowiedź jeżeli zatrzymamy się w pewnym momencie gry i nie wiemy co mamy zrobić. Społeczność choć w większości przypadków młoda to jest bardzo miła i można sobie porozmawiać z każdym w normalny sposób. Jest to też duża zasługa moderacji, która nie śpi i ucisza ludzi którzy starają się "zyskać uwagę".
Grając w tę grę możesz zdobyć i 250 Graj
Na drugim zamieszczonym screenie możemy zauważyć to co już pisałem wcześniej a dokładnie to przywiązanie uwagi twórców do wygody graczy oraz nagradzania ich za granie w grę.Twórcy na grudzień stworzyli kalendarz adwentowy, w którym znajdują się itemy pomagające nam w rozgrywce.Jednak to nie jest wszystko co twórcy mają nam do zaoferowania w Grudniu. Dnia 13.12 odbędzie się dzień herbaty podczas, którego dostaniemy nowego questa, który zostanie w grze już na zawsze jednak gdy ktoś wykona go w innym czasie nie dostanie specjalnej nagrody. Twórcy w ten sposób sprytnie próbują zachęcić ludzi do grania. Oczywiście wcześniej miał miejsce quest mikołajkowy, w którym także mogliśmy zdobyć spore nagrody.
Gra jest naprawdę świetnym pożeraczem czasu, twórcy starają się nam dogodzić pod każdym względem, więc oceniam ją 7/10.
Powrót do dzieciństwa 5.0 2
2 0
Art napisany przez JendraPC

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Zacznij grać z banankami - Zdobywaj nagrody grając w GRY
Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

TOP 5 gier z otwartym światem

Recenzja Doxor
2

Sweet Amoris - Słodki Flirt Słodki flirt - recenzja polecam?

Recenzja Domino7784
3

Don"t starve poradnik do potworów #2

Poradnik MrWadzik
4

CSGO (B2P) VAC BANNED - Kontrowersyjna recenzja

Recenzja toya_xd
5

Roblox Wszystko o robloxie.

Recenzja kacperleague9
6

Dragon Awaken Dragon Awaken - Recenzja

Recenzja Jiyam
7

Forge of Empires Zaopatrzenie. Do czego służy i jak je zdobyć.

Poradnik Banankowiec2453
8

Warframe Warframe czy jest dobrą grą ?

Recenzja Klimenso
9

Shakes & Fidget Jak grać bez wydawania na grzyby?

Poradnik Marshall86
10

Roblox Co to dla mnie jest Roblox ?

Recenzja M133BARTEK