Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 2 1902 0
11.12.2017

Powrót do dzieciństwa

Margonem jest to świetna gra mmorpg. Strona Bananki.pl pozwoliła przypomnieć sobie ten świetny tytuł, który nie powala graficznie czy też pod względem mechaniki, jednak przyciągnął ku sobie dużą grupę osób, która nie może się oderwać od tej gry. Widać, że twórcy współpracują z graczami, słuchają się ich porad i wdrążają je w życie. W grze pojawia się mnóstwo eventów takich jak: Halloween, Mikołajki, Wielkanoc itp.
Gra nie zmusza nas do monotonnego grindowania mobków , ma ona w większości bardzo dobrze dopasowane questy, które co jakiś czas oferują nam coś nowego. Kiedy powróciłem do gry, już zauważyłem zmiany w lokacji startowej. Twórcy zmienili zadania od których bolała mnie głowa grając kiedyś, zadania które dłużyły się w nieskończoność oraz zmienione zostały kwestie dialogowe. Jest jeszcze wiele zmian, które jesteśmy w stanie zauważyć takie jak na przykład zmiana wyglądu lokacji.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jak można zauważyć, w Margonem twórcy cały czas starają się dogodzić graczowi. 10 lat temu gdy po raz pierwszy odpalałem grę nie było prawie nic, z tego co możemy zobaczyć na screenie twórcy dodali wiele rzeczy ułatwiających nam grę. Kiedyś gdy chciało się mini mapę trzeba było używać dodatków z zewnętrznych stron i nie było do końca wiadome czy robi się to legalnie i czy nie grozi za to ban. Twórcy wyszli naprzeciw tej sytuacji i sami dodali możliwość instalacji dodatków do naszej gry. Spośród nich możemy wyróżnić: minimapę, procenty punktów zdrowia oraz doświadczenia, oraz możemy też tam zobaczyć różne poradniki dla graczy którzy dopiero zaczynają przygodę. Gra posiada także bardzo duże forum gdzie gracze, admini , twórcy piszą o różnych rzeczach na temat gry. Forum jest miejscem gdzie zawsze znajdziemy odpowiedź jeżeli zatrzymamy się w pewnym momencie gry i nie wiemy co mamy zrobić. Społeczność choć w większości przypadków młoda to jest bardzo miła i można sobie porozmawiać z każdym w normalny sposób. Jest to też duża zasługa moderacji, która nie śpi i ucisza ludzi którzy starają się "zyskać uwagę".
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Na drugim zamieszczonym screenie możemy zauważyć to co już pisałem wcześniej a dokładnie to przywiązanie uwagi twórców do wygody graczy oraz nagradzania ich za granie w grę.Twórcy na grudzień stworzyli kalendarz adwentowy, w którym znajdują się itemy pomagające nam w rozgrywce.Jednak to nie jest wszystko co twórcy mają nam do zaoferowania w Grudniu. Dnia 13.12 odbędzie się dzień herbaty podczas, którego dostaniemy nowego questa, który zostanie w grze już na zawsze jednak gdy ktoś wykona go w innym czasie nie dostanie specjalnej nagrody. Twórcy w ten sposób sprytnie próbują zachęcić ludzi do grania. Oczywiście wcześniej miał miejsce quest mikołajkowy, w którym także mogliśmy zdobyć spore nagrody.
Gra jest naprawdę świetnym pożeraczem czasu, twórcy starają się nam dogodzić pod każdym względem, więc oceniam ją 7/10.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez JendraPC

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
2

MovieStarPlanet MSP To jest NAJLEPSZA GRA

Video bananeczka2000
3

Big Farm Niesamowita gra farmerska.

Recenzja AMG44
4

Zarabianie w fifie 18 (Działa w każdej fifie)

Poradnik Quba
5

Warface Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem

Poradnik Bananek2014
6

MovieStarPlanet MSP Jak szybko wbić level?

Poradnik bananamother
7

MovieStarPlanet MSP Moja opinia na temat gry Moviestarplanet :D

Recenzja Saraas
8

Eternal Edge+ Prologue Eternal Edge+ Prologeu

Recenzja xMiraSx
9

Battlefield 4 (B2P) Battlefield 4 - Arcydzieło dla wielu graczy

Recenzja Cesere
10

Doggi-Game - Jak zarobić $dgl?

Poradnik yeonrie
Chat