Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 60 734 0
18.03.2021

Kai'sa - uniwersalny build

Kai'sa jest strzelcem pustki, która najlepiej sprawdza się na dolnej alejce. Omawianie umiejętności zacznijmy od umiejętności pasywnej, która pozwala nam na nakładane na przeciwników ładunków plazmy, które po skumulowaniu odpowiedniej ilości ładunków powoduje zadanie dodatkowych obrażeń magicznych. Efekty unieruchamiające rzucane przez sojuszników pomagają w kumulowaniu plazmy (bohaterowie z nałożonymi ładunkami plazmy są ujawniani). Dodatkowo wraz z zakupywaniem przedmiotów, jeżeli uzbieramy wystarczającą ilość dodatkowych statystyk możemy ulepszyć nasze umiejętności podstawowe. Następna jest umiejętność Q, której użycie powoduje wystrzelenie 6 pocisków, a po ewolucji 12 pocisków (każdy z nich nakłada ładunki plazmy). Drugą umiejętnością jest W, które powoduje wystrzelenie pocisku, który przy trafieniu przeciwnika nakłada na niego 2 ładunki plazmy, a po ewolucji nakłada 3 ładunki oraz skraca czas ponownego użycia jeżeli trafimy nią wcześniej wrogiego bohatera. Ostatnią umiejętnością jest E, które chwilowo zwiększa prędkość ruchu a następnie prędkość ataku, a po ewolucji daje nam jeszcze chwilową niewidzialność. Na samym końcu należy jeszcze wspomnieć o superumiejętności R, która pozwala nam na doskoczenie do wrogiego bohatera i zapewnia tarczę. Warto jednak zaznaczyć, żeby użyć tej umiejętności cel musi mieć nałożone na siebie ładunki plazmy.

przedstawię również kolejność w jakiej powinniśmy rozwijać nasze umiejętności: Q,W,E,Q,Q,R,Q,E,Q,E,R,E,E,W,W,R,W,W

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Kai'sa posiada w zasadzie tylko jedną możliwą ścieżkę wyboru run, ponieważ wszystkie inne wybory okazują się być słabsze lub bardzo okazyjnie możliwe do wykorzystania.

Wybór naszych run zaczynamy od czerwonej dominacji, a w niej "nawałnica mieczy" jako runa kluczowa. Następnie w pierwszej linii wybieramy "smak krwi". Druga linia to zdecydowanie "kolekcja oczu". Natomiast w trzeciej linii wybieramy "krwiożerczego łowcę".

Drugie drzewko ze względu na możliwe problemy z maną wybór niebieskiego drzewka inspiracji z "dostawą ciastek" oraz "magicznym obuwiem". W ramach testu można również spróbować grania z fioletowym drzewkiem czarnoksięstwa z "opaską przepływu many" i "nadchodzącą burzą", jednak na tej postaci podczas gry można odnieść wrażenie, że te runy nie są tak dobrym wyborem ja te w drzewku inspiracji.

Na samym końcu wybieramy dodatkowe statystyki, w których najlepszymi wyborami będą dodatkowa prędkość ataku, dodatkowa siła adaptacyjna oraz zależnie od przeciwników na linii dodatkowy pancerz lub dodatkowa odporność na magię.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Wybierając przedmioty, które będziemy kupować podczas naszej rozgrywki najlepiej zwrócić uwagę na przedmioty przedstawione poniżej:

Zacznę od butów, którymi w zdecydowanej większości gier będą Nagolenniki Berserkera. Następnie mamy do wybory jeden z dwóch przedmiotów mitycznych, czyli Pogromca Krakenów lub Potęga Wichury. Kolejnymi przedmiotami, które warto rozważyć podczas gry są: Huragan Runaana, Kolekcjoner, Widmowy Tancerz, Anioł Stróż, Ostrze Nieskończoności, Pozdrowienia Lorda Dominika, Rtęciowy Bułat, Śmiertelne Przypomnienie. Można zauważyć, że składane przedmioty są dość schematyczne co dotyczy większości postaci grających na dolnej alejce. Jest to spowodowane również tym, że naszą główną rolą jest zadawanie obrażeń oraz utrzymywanie się przy życiu, aby jak najlepiej pomagać naszej drużynie osiągnąć zwycięstwo.

Jak zawsze zachęcam do gry i testowaniu postaci oraz do zostawienia oceny i komentarza pod artykułem oraz odwiedzenia mojego kanału YT dostępnego pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCqcKybTDEUHZSljIlEbimeQ

Do zobaczenia w grze lub na streamie :)

5.0 (głosów: 60)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Nowe sposoby na zdobywanie fame na MSP!

Poradnik xsehix
2

CSGO Prime (B2P) Recenzja Counter Strike: Global Offensive

Recenzja Karolekuś
3

Imperia Online Imperia Online - MMO w czasie rzeczywistym

Recenzja Cesere
4

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
5

Forge of Empires Perły Architektury - Poradnik

Poradnik SuperFajnyBananek
6

ARMA III (B2P) Recenzja : ARMA III (B2P)

Recenzja Cesere
7

Half Life - czyli historia Gordona Freemana

Recenzja toya_xd
8

CSGO Prime (B2P) CS:GO - gdzie grać na poważnie?

Poradnik lynnSSky
9

CSGO Prime (B2P) Ocena operacji Riptide i w co inwestować w tej operacji?

Poradnik Pitergta
10

Anocris Anocris - co i jak? Poradnik

Poradnik smiesznie
Chat