Jak to działa
Przejdź do gry Tanki Online
Tanki Online
5.0 13 1237 0
18.12.2017

Recenzja gry Tanki Online CHCESZ ZAGRAĆ? KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

UWAGA ta recenzja zawiera elementy tutorialowe lecz zbyt dużo nie można nauczyć się z tego artykułu, gdyż jest to głównie ocena.Może zacznę od tego czym jest Tanki Online. Mianowice jest to gra na przeglądarkę o jak mówi sama nazwa czołgach, ale nie jest to tylko nudne jeżdżenie standardowymi czołgami po mapie i strzelanie ze standardowych dział (takich jak podczas II wojny światowej) tylko rozbudowana mechanicznie gra z wieloma kadłubami oraz działami, które można ulepszać kryształami. Twórcy pokusili się o zastosowanie zasady im większe ulepszenie tym więcej na to wydasz, lecz to jest akurat typowe dla gier i nie mam zamiaru na to narzekać. Przez pewien czas planowaliśmy nawet zrobić z nas profesjonalną drużynę do grania w Tanki Online, jednak trochę nam nie wyszło. No ale nie o tym ten artykuł przejdę do sedna.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Sama rozgrywka jest urozmaicona tak jak wcześniej wspomniałem dużą ilością dział i kadłubów. Jednak dodatkowo na czołgi można nakładać farby i różne ochrony dające większą odporność na obrażenia danej broni. Grę zaczynamy z działem Smoky, kadłubem Łowca i rangą (ranga to nasz poziom) Rekrut. Jednym z minusów Tanki Online jest bardzo wolne zdobywanie waluty, przynajmniej teraz, wydaje mi się, że kiedyś było to łatwiejsze. Można oczywiście kupić kryształy za prawdziwe pieniądze, ale nie wiem na ile jest to tak naprawdę opłacalne. Osobiście moim ulubionym zestawem jest Smoky + Wiking, lecz czasami korzystam też z Shaft + Mamut/Wiking, kiedyś używałem jeszcze Twins + Wiking/Łowca, ale zrezygnowałem z tego. Wszystkie bronie i kadłuby mają 4 poziomy modyfkacji, każdy z nich ma inne statystyki (im wyższe tym lepsza broń/kadłub). Plus dodatkowo można je ulepszać 10 razy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Uważam, że mimo iż ta gra jest troszeczkę P2W z powodu mikrotransakcji (ale umówmy się kto z nich korzysta w grze F2P), to jednak jest to naprawdę mały procent, ponieważ i tak liczy się skill, a nie to jak bardzo ulepszymy swój kadłub, czy też działo. Dlatego twierdzę, że pomimo wad Tanki Online mają sporo więcej zalet, dzięki którym ta gra przeglądarkowa zachowuje rzeszę fanów między innymi właśnie mnie i moich znajomych. Osobiście przy grze spędziłem bardzo dużo czasu z przyjaciółmi i świetnie się bawiliśmy przy tej grze z tak dynamiczną rozgrywką czasami można powiedzieć, że "była beka". Podsumowując serdecznie polecam dla każdego, jest to gra do gry solo lub z ekipą, Tanki Online posiada polskie serwery więc już w ogóle super. Nic tylko grać i zachwycać się. Pozdrawiam MIKInar i dziękuję za uwagę. :)
5.0 (głosów: 13)
Art napisany przez MIKInar

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Smite Rozgrywki Rankingowe

Poradnik XxHellcatxX
2

Elvenar Moja SUBIEKTYWNA ocena tej gry.

Recenzja Szynszylak
3

Metin2 Metin2 - Czy nadal warto grać ?

Recenzja PoProstuFreo
4

Minecraft W świecie Minecrafta

Tutorial Fire cookiex
5

DbD (Dead by Daylight) Recenzja

Recenzja Antonios007
6

Minecraft Jak rozpocząć grę i nie zginąć? (poradnik dla totalnie początkujących)

Poradnik Blondek !!!
7

Najlepsze gry typu - skoki narciarskie.

Recenzja Kubsoon243
8

8 najlepszych modów do Gothica

Poradnik Tybero
9

CSGO Prime (B2P) Pewny zarobek w CS:GO.

Poradnik lynnSSky
10

Vikings: War of Clans Vikings : War of Clans to czyste arcydzieło !

Recenzja Osa1020
Chat