Jak to działa

Tanki Online

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Tanki Online

Tanki Online to najnowsze dziecko studia AlternaviaPlatform, w której oddasz się niezwykle ekscytującej strzelaninie online stając za sterami czołgu i walcząc o kontrolę nad polem bitwy.

Cała akcja Tanki Online toczy się z perspektywy trzeciej osoby (TPP), co oznacza, że obserwujesz wydarzenia bitwy zza pleców swojego pilota. Modyfikuj maszyny i miej wpływ nie tylko na rodzaj kadłuba, ale także na typ broni na wieżyczce ostrzałowej i na kolorystykę pancerza swojego czołgu. Początki będą skromne, jednak z biegiem czasu i nabranym doświadczeniem zyskasz dostęp do kolejnych składowych ekwipunku.

Zbieraj doświadczenie poprzez pokonywanie przeciwników, a także poprzez wspieranie swojej drużyny, z którą w trybie kooperacji będziesz odnosić sukcesy. Miarą tych sukcesów są elitarne tytuły i kryształy, które stanowią główny środek płatności w tej strzelaninie.

Rozgrywaj bitwy w czasie rzeczywistym na zróżnicowanych mapach. Potyczki stoczysz zarówno w portach, jak i w miejskich uliczkach, a także bazach wojskowych. Jeśli to jednak nie jest dla Ciebie wystarczające, zawsze możesz wykazać się kreatywnością i tworzyć własne lokacje, którymi podzielisz się wraz z pozostałymi członkami społeczności Tanki Online.

Jak w wielu podobnych strzelankach, podstawowy tryb gry stanowi Deathmatch, w którym obie drużyny ścierają się ze sobą w bezwzględnym pojedynku na śmierć i życie. Nie zabrakło także trybu polegającego na przejęciu flagi i przeniesieniu jej do naszej bazy, a dla graczy nastawionych na typowo taktyczną rozgrywkę, Tanki Online przygotowało tryb „Przejmij Punkty”.

Wsiadaj do czołgu i wytocz ciężkie działa przeciwko wrogom!

pełny opis gry
Screeny
Tanki Online screenshot1 Tanki Online screenshot2 Tanki Online screenshot3 Tanki Online screenshot4 Tanki Online screenshot5 Tanki Online screenshot6 Tanki Online screenshot7 Tanki Online screenshot8 Tanki Online screenshot9 Tanki Online screenshot10
Video

Tanki Online wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat